Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Нещата с Македония се закучиха... очакванонови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.10.19 00:17



Тия наши лоши братя тупат топката до датата, на която трябва да дадем отговор подкрепяме ли ги за ЕС, или не...а тя наближава!! Правят се на умрели лисици, хитруват...Нашите "мъдреци" пък се оливат в общи приказки как нямало да гласуват "ЗА" безусловно... ама толкова време вече НЕ поставят ТОЧНИ условия, нито следят за изпълнението и на "неточните"... Бля-бля и на днешната среща при президента...


ПРОСТО НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ как ще завърши цялата тази епопея... Вероятно ще им гласуваме и те ще ПРОДЪЛЖАТ да си веят байряка както преди...

Е не беше точното правителство за този момент, признавам... макар и да не виждам КОЕ ПЪК ДРУГО би се справило с подобна ситуация.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.10.19 01:22



Тия не са ни братя, те са ни третите братучеди...



Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.10.19 01:40



Се тая...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: UnicaDonna]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано01.10.19 22:10



Вероятно ще им гласуваме и те ще ПРОДЪЛЖАТ да си веят байряка както преди..

Ще им гласуваме, но не защото на българските политици им пука за Македония, а защото евробюрократите искат тази територия за своите интереси. Трябват им и последните свободни трошици от Европа, за да могат да станат пълни господари. Скоро и в Македония вече няма да има хубави пържоли, домати, зеле и чушки, нито козе сиренце, нито кебапченца колкото малкия пръст. Ще ядат пластмаса и ГМО и ще се чудят и те като нас какво им е дошло до главата. Вече първите стъпки са направени. Миналата седмица видях в Каменица (едно много хубаво място в близката част на Македония) чисто нови коли на някаква фондация за екологична природа и бля бля, облепени с ония безумни лепенки, че "тази кола е купена с пари от европейския пръсъединителен фонд"... и т.н., за което трябва да сте вечно признателни на Юнкер, Макрон, Меркел и кмета на Лондон. На фона на бедния автопарк в Македония тия коли са като майбах в село Горно нанадолнище... Както и да е.

Македонците (както и нас) никой не ги е питал искат ли у Европа, или не искат. Просто ще ги присъединят. Пропагандата яко промива мозъците на младите там. Всички, които взеха български паспорти, моментално заминаха за Германия, Австрия, Швейцария... Сега ще има втора вълна.

Македонците, с които всеки път говоря, не искат и да чуят за евросъюз, но нямат шанс - ще ги прилапат под предлог, че иначе стават жертва на руското влияние.

А и като се има предвид, че северната половина на Македония е завзета от мюсюлмани...

Уни, те не са никак лоши хора македонците. Напротив, абсолютно дружелюбни са към нас, готови да помогнат, да услужат. Нещо имаш грешни представи. Ходиш ли често там?



Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.10.19 08:17



Твърде дълъг трябва да ми е отговорът, от телефон е трудно... Най-кратко - никой народ не е “лош” .


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: the bag]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.10.19 10:25



Ау! "Последните СВОБОДНИ трошици"!

Сал една Белорусия ще остане свободна вече.

----
И тази лоша, лоша европропаганда, подло промиваща мозъците на младите! Иначе, нали, са много дружелюбни към нас (да, аз също не бих казала, че това последното не важи за определена част от обществото им - доста от тях са дружелюбни) и никви други, по-пропагандни пропаганди не са вилнели с години там, изкоренявайки българското народностно съзнание, ама виж, лошата евро-пропаганда... ма тя е лоша, да не е правилна и СВОБОДНА, я.


”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 02.10.19 10:34.



Тема Виц: Научна дискусиянови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано02.10.19 17:39



Виц:

Научна дискусия дискусия за народността на Гоце Делчев.

Българската група: Гоце Делчев е българин!
Македонската група: Ааа, не! Гоце е македонец!
Нежен глас от българската група: Той е бил гей.
Македонската група: Ууу! Грък, значи!



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Виц: Научна дискусиянови [re: Phillip]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.10.19 18:18



Не Гоце, а Александър!





Тема Е, явно вицътнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано02.10.19 18:21



Е, явно вицът е актуализиран съобразно скорошните събития.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Е, явно вицътнови [re: Phillip]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.10.19 19:54



Пита се в задачата БЪЛГАРИТЕ как са реагирали при новината, че Гоце е бил гей!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.