Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 13.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.10.19 14:04



Френският президент сравни ЕС с "голяма и красива къща", чийто обитатели не искат да платят за подмяна на крушките или ремонт на входната врата, но канят нови квартиранти.



Някой наясно ли е за какво говори па тоя сега? Големо мрънкало, егати!



Тема къде е линка?нови [re: Metropolis]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.10.19 18:53







Тема А бе, на западняците все повеченови [re: Green Light]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано18.10.19 19:14



А бе, на разглезените западняци все повече им се стоварва: с тяхната толерантност, по техните глави! Аре да не ми говори, че някой нов ще му развали купона.



~~~
« Обществената поръчка е като свирен мач. »
Мая Манолова

Тема Re: къде е линка?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.10.19 21:51



E линка не помня. Виж в ФБ страницата на Никола Григоров. Нещата са от



пропуснал съм

Редактирано от Metropolis на 18.10.19 21:54.



Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 22:07



Във всеки случай, отказът на Франция да подкрепи Македония за ЕС ми говори, че не са били прави тези, които приписваха на Боко трескавата активност да "пробута" съседните държави като поръчка именно от страна на ЕС, щото видите ли - териториите им трябвали и брюкселските бюрократи се страхували Русия да не ги изпревари там.

Другата версия беше, че брата американец е поръчал на Боко тези действия със същите мотиви... ами това пък ако е така - франсетата на Тръмп ли се опълчват, що ли?




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: А бе, на западняците все повеченови [re: Phillip]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.10.19 22:10



Тоя френски пее..тел взе да ми пречи на мирогледа вече. Ония името на държавата си смениха, братче, тоя нови правила с обратно движение му трябвали?! Ебаси, изкрИвихме се да я няма тая граница, Гоце Делчев македонец го направихме и понеже станал накриво някъв кроасан айде пак отначало. Дай да пишеме Аспарух гал та да върже вече, ебаси! Гоце ще е македонец, Аспарух- гал, не чакай - 680та - франк, Левски влах заради третия мост, Петко войвода - много ясно гърк заради конектора, и предлагам за всеки случай Пенчо Славейков да е италианец. Бездруго не го харесвам тоя, никва файда, па там шестнайста статуя му вдигат.

За англичаните всички знаеме, ама и френците и тия ли, бе, гледат какво не ни е на тамън и това да правят, мерде риш! (даже и една псувня нямат да отпусне човек) (сигурно затва са вкиснатити непрекъснато)



Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано18.10.19 22:15



Ти пък гаче ли не знаеш защо Макрон се прави на интересен.

Французите просто са на мнение, че Сърбия първа трябва да влезе в ЕС преди Македония.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.10.19 22:37



Това Радан Кънев го разправя, ама защо да е така нямам абсолютно никакво обяснение? Нула. Тоест - излъгах малко, тука ми се връзва на Щирлиц-6-ти номер или кой беше, дето вика че французи и англичани ни правят контра за всичко(ама ние ще им думнем 300 килобита, тона пардон, и те - стъкло, ние - кеф). Едничкото заради което Франция би искала Сърбия в ЕС преди Македония е да направи контра на България. И то- доста изсмукана от пръстите. Много важно, ебати! Ще искат две три исторически личности и готово.

Ма не им казвай, че тогава и Русия ще вкарат в опашката, само да ни е гадно.



Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано18.10.19 22:43



Това Радан Кънев го разправя, ама защо да е така нямам абсолютно никакво обяснение?

Традиция от две световни войни.
И 1999 беше така.
Когато янките бомбардираха Белград, французите се опитаха да ги озаптят. Спомням си един мост над Дунав, върху който сърбите всяка вечер играеха хоро, осветени от прожекторите за по добри кадри. Американците искаха да го гръмнат, французите вдигнаха вой до небето.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Нещата с Македония се закучиха... очакванонови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.10.19 22:52



Пич, знаеш че го знам това за войните, говорили сме за история- аз питам за сега. Нормална бизнес или интересчийска геополитическа логика виждаш ли в тея макроновски алибали? На мен не ми достига инфо.
Дарксайд биваше да се включи заради френския и кво пише по техните парцали, ама то не става по поръчка вече...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.