Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Строг тъмничен затворнови  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано21.08.19 16:43



Нямат край мойте мъки! Тия гадове, компютърджиите на работа, са ми спрели кранчето за фейсбук и тубата! Хайде, за фейсбук както и да е, обаче за музиката направо подскачам от яд! Не мога да отворя и чуя нито един музикален линк дори и тук, в дирчето. Сега трябва да влизам през телефона, което ми е супер омразно нещо или да чакам чак до вечерта за всичко. Не знам как ще насмогна и с писането и с нещата около него, ако трябва само вечер да чета. По-точно знам, няма да успявам. Запушиха ми устата най-сетне!



Оплаках ви се, не ми олекна.
Сега пак ли трябва да сменям работата? Уморих се вече през няколко месеца, година или две, а и тази ми харесва. Аман!



Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: L lskrenova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.08.19 16:47



На Spotify какво му е?





Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: Green Light]  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано21.08.19 16:50



Не е въпроса в музиката Грийни, аз и радио мога да и донеса и да си го слушам, ама не ми върши работа - линкчетата в разговорите ми отключват въображението



Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: L lskrenova]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.08.19 16:56



При мен е същата работа. За да ги отворя рестартирам и компа и рутера. По няколко пъти.



Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: The bad reptile]  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано21.08.19 17:02



Е да де, ама аз съм боса в компютърните дела. Карай, ще свикна!
То и обикновено няма време, но има и периодите на затишие, като сега и тогава се сещам и се сдухвам че си губя времето с глупости



Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: L lskrenova]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.08.19 17:07



сигурно са си въобразили, че ти плащат заплата за нещо различно от висене вфейсбука и тубата, гадовете му с гадове.





Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: L lskrenova]  
Автор Amanotnikove (KIX-754824)
Публикувано21.08.19 18:05



Спасението е в Opera.
Откак си я инсталирах и забравих за всичките филтри и забрани :)
пп малко на рекламата на космодиск го докарах..



Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: L lskrenova]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано21.08.19 18:08



Ела да работиш при мен


Само на мойто айпи му е разрешено всич-ко
На всички останали им е заб-ра-не-но! От трийсет компютъра в сградата, толкоз ...
Как се сдобива човек с ухажване, подмазване и подлизурковщина заради единия достъп само, не е истина ...
Смятай за други "привилегии" как е ...




Тема Re: Строг тъмничен затворнови [re: Amanotnikove]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.08.19 18:57



Спасението е в Opera.
Откак си я инсталирах и забравих за всичките филтри и забрани :)


Представяш ли си, че са оставили администраторски права да си инсталира каквото душа иска?



Тема Слаба работа! Нищо не знаеш!нови [re: L lskrenova]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано21.08.19 19:37



Слаба работа! Нищо не знаеш! Преди няколко години бачках във фирма, в която сигурно над 90% от сайтовете бяха блокирани. Бяха оставили само тези, които са ни нужни за работата и няколко сериозни програмистки. На всичкото отгоре действаше и система, която блокираше тунели през TLS (SSL) и прокси протоколи, та човек не можеше и да хитрее! На всичкото отгоре шефовете можеха дистанционно да гледат кой какво има на екрана! Значи, ако на някого екранът дълго време не мърда, моментално доприпкваше при него шеф и почваше да му дудне, уж за нещо важно. Иди се обяснявай, че си обмислял сложен проблем и си драскал блок схеми с молив върху хартия. На всичкото отгоре имаше видеокамери с микрофони в стаите с дивеча! Отделно достъпът с персонални магнитни карти до това или онова помещение на фирмата и до външната врата.

Издържах го само 5 месеца, въпреки тлъстата заплата.

~~~
« Три милиарда цигулари! »


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.