Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Възрастови мерацинови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.02.19 16:16



Вчера видях на пистата двама възрастни хора, на око видимо около 60. Учеха се да карат ски. С вдигнати напред ръце с хоризонтални щеки... наляво, надясно, наляво, надясно.
Изкефих им се. На тази възраст и леко полеко на скиорския път. Двамката, без инструктор.

Днес ги срещнах отново. В чайната. Заговорихме се. той на 65, тя на 60. винаги са искали да карат ски, но... Липса на време, липса на пари, липса на... думи и оправдания, както казаха и двамата, но най вече финанси. Е, сега вече могат да си го позволят и го правеха.



Сетих се за моя татко. Вече на достолепната 70+ се заговорихме, не помня повода, и той каза : като бях млад много ми се носеше бял панталон, но нямах пари. Сега имам пари, но някак на тази възраст в БГ и в малкия град не гледат с добро око на белия панталон. ще си купя.... но си отиде в съня, не си купи.

Та питам ви, ако имате парите, времето, мераците, т.е. няма никакви ограничения... мераците са на лице, какво бихте направили. Не става дума да отидете някъде, не става дума да посетите някое място, а действие. Аз от раз още вчера си казах : искам да скоча с парашут. Все още ме е страх, но ако нямаше страха, това ще да е.

А... бих искала и да мога да изпея поне една песен така, че да я познаят хората

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано09.02.19 16:23



от както ме налази мено-паузата и високото кръвно - нямам мечти...
моля се само да съм с всичкият си - на мах дълго време!!!



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.02.19 16:28



Абе, Нут, тук повечето сме на твоя хал))
Ами ако се замислиш малко за времето като не беше в менопауза? Какъв мерак имаше и не се ти се случи? Дай да помечтаем поне, а?



741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.02.19 16:31



Скачането с парашут е нещо невероятно. когато се отвори.... не маже да се опише!!!Чувстваш се прероден! Иначе дотагава си е ебало мамата! Като ти отворят вратата на около 600 метра и да гледаш тази бездна и да знаеш, че ще полетиш в нея!



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: The bad reptile]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.02.19 16:33



описваш го така, сякаш си скачал.

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~


Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.02.19 16:34



Естествено. От АН-2 то возенето втози самолет беше по-страшно от скачането.



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано09.02.19 16:36



ОК;)
искам да правя сех с Лени Кравиц!





Тема Re: Възрастови мерацинови [re: The bad reptile]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.02.19 16:38



Аз съм се возила в анче от София до Бургас, преди 30-ина години. Голямо преживяване си беше.



Професионално ли си скачал или любителски?

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.02.19 16:41



Брои се и това желание. но някак по-трудно осъществимо отколкото нещата, които имах предвид.
Но.. той ще има концерт тази година в София, през май. Да взема нещо да търся връзки? Ако не цял секс, поне свирка




не казвам кой на кого и какво

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: The bad reptile]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.02.19 16:44



До петия скок скачах със затворени очи. Не спазвах никакви предписания и инструктора ме предупреждаваше, че се въртя и ще стане страшна беля. На петия имах преплетени върви на парашута. разтресох го и се оправи. Но като се приземих и самолета кацна ме преби от шутове. Каза , че такова диване не е виждал.
Бях най тежък и винаги първи. Отваряха вратата на 600 а трябваше да се изкачим поне до 800. Само аз си знам какво се изживяваше тогава.
Като кажат -приготви се-заставаш на вратата и чакаш да те бутнат в правилна стойка. Азкато чуех -приготви се и се мятах. Как да застана с лице към тази бездна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.