Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 13.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано10.02.19 10:36



Имам два мерака..ама и двата няма да станат..



първия е да се намери начин на телепортиране..: ))
втория е хората да четат мислите си..
знаеш ли колко ще е лесен и хубав живота тогава...: )))

а иначе не знам..може би огромен камион, рено и вместо ремарке, една дървена къщичка закачена на него..ии така да обикалям България..



Тема Re: а азнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано10.02.19 11:09



Вчера гледах филм за планинските спасители. ПочТи всички на доброволчески принцип , без заплащане, без договори , вземащи отпуск и през почивните дни спасявали животи Възхищавам се на такива хора и бих искала да правя нещо подобно в някоя област . Искам да мога да помагам и най-вече да мога да преценявам каква помощ е най -нужна!



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.02.19 11:26



Какви са тези възрастни хора на 60 години, че и на ски отишли?

Ти самата ги настигаш амен-амен, по години, пък викаш възрастни хора... в настоящето на 60 годишни не се вика възрастни, а хора малко над средната възраст или около нея... достолепна е възрастта след 80... я виж Стоянка Мутафова и досега на 97 г. играе жената... недей така, поправи се, осъвремени си възрастовата концепция … ще кажа и аз като Калоянчев : 60 годишен челяк, ни съ дума стар!!!



Тема Тъкмо!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.02.19 12:22



"След 10 години сигурно нема да има мутка." Тъкмо, и Ламби няма да има муй!





Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: Green Light]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.02.19 12:26



Така и не потърсих никога инфо защо са в лоши отношения с Анджелина.

щото като била малка се наиграл като муШкарец, в крайна сметка майка и се развела с него и той - велик евач, актьор и намсиквоси. Тя на практика е пораснала без баща.



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: jumbles]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано10.02.19 12:38



Надявам се тогава вече да си наясно с понятията условно и безусловно.
За сега в светът в който живееш всяко нещо струва друго нещо.
Да отричаш условностите на този свят е все едно да се отречеш от себе си.

А умението да съчетаеш условното с безусловното, са Нещото в което ще сбъднеш Мечтите си-примерно да влезеш в мечтите ми.
Въобразявай си че си Стоиш там в твоя свят, не пречиш на никой друг, освен на себе си.
Щом не умееш да живееш в условията на този свят, то ти в никой свят няма да го можеш.
Този Свят е мястото от където можеш да вземаш, да вземаш и да се учиш...страхливите не са за този свят, нека си стоят в техните светове, както казах те не пречат на другите, просто похабяват собствените си време и енергии..

Вратата ти към мен, и към този свят, е винаги отворена.
Амин.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Предпочитам блага Тасманиянови [re: Phillip]  
Автор 741 ()
Публикувано10.02.19 13:36



Тасмания не е с идиотския климат на НЗ

И двете са острови в океана на същата географска ширина, та няма как да са кой знае колко различни. Отделно, че в Нова Зеландия има от глетчери до субтропичен климат.

Ако заминеш да изкараш лятната отпуска август и се натресеш на тяхната зима, климатът може да ти се стори идиотски. Ако заминеш декември и смениш софийските мъгли с края на тяхната пролет с нацъфтелите магнолии и коледни дървета по улиците, може пък да ти хареса ;)



Тема Re: Тъкмо!нови [re: LAMBl]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано10.02.19 14:05



Ха така!


Важното е във всяка ситуация да намериш някаква файда.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.19 14:06



приятелю, не знам какво ти е в главата, но аз с този свят проблем нямам
ако имам някакъв проблем то той е със системата
проблем който нямам никакво намерение да изглаждам, ако ще това за теб или за който и да е друг да означава, че не умея да живея - за мен е жизненоважно да живея в мир и съгласие със себе си и природата си, пък нека съм страхлива
знам цената на това и си я плащам




п.п. .........



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:19



еее, аз откога искам село, ама те на, още се мъча в градо


надявам се мъката да наближава своя край

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.