Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: El Caminoнови [re: Dolce De Leche]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано09.02.19 22:03



Аз си намерих най-подходящата компания.


Една ... как да я нарека ... духовна приятелка, може би, живее в Мадрид от 26 години. Поживяла е в Африка преди това за малко. Минавала е Камино три пъти, веднъж сама и по класическия маршрут, другите два пъти с приятели. Животът ни свърза по много интересен начин през последните четири години. Обещала ми е да ми е спътник. Вярвам, искам, знам, че ще стане ... Някой ден. Само да сме живи и здрави. Пожелавам и на теб.




Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано09.02.19 23:41



Дюд, Анжелина си струваше да се еве преди 30 години.





Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано09.02.19 23:58



Що му скършваш ентусиазма на човека ся, по-добре късно, отколкото никога.


Пък и Ламби нали е табиетлия, не обича да се ръга у гювеча, затва рахат след време няма да има вече тарапана и те така.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.02.19 01:08



Мъ тя Анжелина вече нема тситси.
След 10 години сигурно нема да има мутка.
А какво няма да има след 30 години направо не ми се мисли.





Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.02.19 01:25



На кого е щерка, се пита в задачата?
Тейко й още в хипарските години се беше изказвал, че дали с жена, дали с мъж, активно, пасивно - все тая...Ами широки възгледи, мерак да се опита от всичко....



Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано10.02.19 01:28



А какво няма да има след 30 години направо не ми се мисли.

Още по добре. Някъде бях чел, че тази работа с мислене не ставала.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: PYTnik]  
Автор shshtt ()
Публикувано10.02.19 01:46



Ти питаш що не приемаме различните-щото сме различни...а няма по голямо залиняло блато от еднаквото

нищо не питам, дрънкам си на балалайката само, супер си е клубчето



Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Liya ()
Публикувано10.02.19 01:59



А какво няма да има след 30 години направо не ми се мисли.
А вие мъжете след 30 години ще сте си същите, нали





Тема Re: Възрастови мерацинови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.19 07:19



някой ден, ако се помиря с поставянето на условия ... може би ще ти се обадя отново

Добро утро, лукавий:))))





Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.02.19 07:47



На кого е щерка, се пита в задачата?

Влакът беглец помиш ли го? Уникален Джон Войт! Ерик Робъртс беше младежът, а момичето- май Ребека Де Морни- страхотни и те. Директорът на затвора не знам как се казва актьора, също прави роля и половина, но Джон Войт за мен там беше точно както и написах в началото - уникален. Не стана звезда от ранга на Де Ниро или Пачино, но аз все очаквах да стане. За мен е един от великите.

Така и не потърсих никога инфо защо са в лоши отношения с Анджелина. Вероятно, защото тя не ме интересува. Винаги съм я смятал за надценена- и като актриса, и като красота. Както е подценен баща и (е там за красота няма какво да се каже :-)). Еле па във Влакът беглец)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.