Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Възрастови мерацинови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.02.19 19:58



ама на мен ми се и пее, айде земи ме де ... в мечтата ти искам да кажа, ще подгрявам изпълненията на Ружка





Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано09.02.19 20:01



Ще отида пак да играя оная пуста художествена гимнастика



Тема Re: Така е, Джумбле, нонови [re: Phillip]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.02.19 20:03



абе да ти кажа, аз не виждам счупената глава, като-по добър вариант от маларията



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано09.02.19 20:50



Откакто съм в София, имах мерак да изкача в.Черни връх. Чак миналото лято ми се случи да го изпълня.
Оттогава си мисля и чета, как и кога може да се изкачи Мусала.



Щастието идва при веселите!

Тема Анджелинчето Жоли!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано09.02.19 20:56



Да наеба Анджелина Джоли след 30 г. ... може и Денифърчето Анистън

... ама след 30 г.

Така че имам време, а до тогава мога да си почивам. ... каза Ламби замислено и си отвори нова биричка...

Редактирано от LAMBl на 09.02.19 20:57.



Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.02.19 21:27



Язък, Анджелина вече си е била изтрила татуирания върху Венериния й хълм лик на Че Гевара така, че брадата му да е от естествен косъм.Така че досега е било, че ако я наебеш, все едно ебеш Че Гевара в устата...





Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано09.02.19 21:31



Аз се качих на ски на 40. Сега не могат да ме свалят. До 50 смятам да се захвана с гмуркане.



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: shshtt]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.02.19 21:52



Казвам... Погледни в клуба, тук са всички отговори на всички въпроси... Давам мен за пример...аз не скачам на уникалната щото е тъпа овца, а скачам щото аз съм елементарен скоклю... И обратното... дрисльо съм за нуждите и. Така че не е от черно или бяло...другото е че от малки така сме научени...третото е, че да не мислим е къде къде по-лесно отколкото да мислим... Философски за реалност е още по-трудно за нас...ятото, стадото си има предпазни функции против страстите и невежеството коитоа за нас носят смърт....ква ква...и патките излитат ...
Ти питаш що не приемаме различните-щото сме различни...а няма по голямо залиняло блато от еднаквото

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: jumbles]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.02.19 21:59



Ще те взема едва тогава когато ще си в състояние да МОЖЕШ да си играеш с секси циците на НУТ. Едва тогава когато осъзнаеш, че си Богиня в роля на човек...до тогава ти не си готова за роля в Мечтите ми

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано09.02.19 22:02



Да влезна във форма.
Ама то аз и на 30 тва исках.

И с нещо ново да се захвана. Това също го исках на 30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.