Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Възрастови мерацинови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:20



но съм бабичка неугледна - и нямам никакъв шанс
ако знаеш колко хора са мазохисти



741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: lipari]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:35



И аз тъй, ама това с пари и мерак не става.

Аз искам да пътешествам. Ама не екскурзии, а като истински чергар - хареса ли ми някъде, наемам къща, заседявам се, колкото месеца ми се живее на мястото, после другаде и така по целия свят.

наскоро в друга тема споменах за пеенето. Не ми се търси темата, ще преразкажа набързо: в капките имаше жена, която не можеше да пее и колкото мен. но към края вече можеше а докара песен, която да се познае коя е. Въпрос на избор на тембър, на гама.. не знам, грам не разбирам от музика. За съжаление не получих отговор на писанието ми, а то беше към професионалиста в клуба. А се оказа, че личната неприязън надделява над професионализма, или не е прочела. Та.. аз смятам, че подходяща гама и песен всеки може да изпее 1-2 песни на доста добро ниво. Аз имам такива "постижения", но наистина са много подбрани.


Иначе си пътувам чергарски... Аз обичам да живея разнообразно. Днес тук, утре там

И не ми пука дали ще е в Мексико или в Мухово

И хем мислим да купуваме друга къща на село, хем с тия пари може всеки месец на различно място по хотели да ни слугуват

Ще видим.

Ако става ума за екскурзия... моята мечта е Северното сияние. Мечтая за това

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:36



Да пътувам -транссибирския, и още мноого, азия, кавказ, сред а азия, далечния изток, любимата ми нова зеландия
Такива разни...


а освен пътуването? Както попитах в темата?

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~


Тема Re: Възрастови мерацинови [re: jumbles]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано10.02.19 19:43



Така де, какво се обаждам и аз където не ми е работа


Добре щом е така, ако обещаеш, че ще си послушна, ще те взема в мечтите си.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: The bad reptile]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:48



Следващото ми населено място ще е добралък, или поне някъде там в дън горите Родопски!
ей, я кажи нещо повече са това село, моля. Доста къщи се продават там. питах познати, които казаха, че няма цигани. Да ме прощават братята, ама при продажба на хубави къщи в едно село, се замислям защо, аджеба?


Моля те за повече инфо за Добралък.

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: osvoboden pich]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:51



Може би ще се обучавам по актьорско майсторство.
ей, защо не ти стиска? Пробвай. В НАТФИЗ е по трудно, но в НБУ и в Театрален колеж "Любен Гройс" може да пробваш.

нали не искаш да си професионалист? може и в театрални групи в читалища.
начеши си крастата



741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: jumbles]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:56



много бих пътувала, ей така 26 години, 177 страни, 885 000 км ...
не мога да се похваля с такива постижения, но... няма да забравя едно пътешествие...офроуд... дадоха ми едно столче, за да се кача на джипа

покатерих се, седнах. след 15 минути косата ми беше ... много ме е яд, че нямам снимки с ключови думи накратко казано, не знам как оживях.

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: Възрастови мерацинови [re: karabas.barabas-1264]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.02.19 19:58



мдаа, филмът е вълнуващ, помня го прекрасно. И на 100% бих го изживяла.... ноооо, преди да разбера, че си отивам.

741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Редактирано от RujaKaramfilova на 10.02.19 19:59.



Тема Re: Анджелинчето Жоли!нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.02.19 23:41



Да бе! Ебати човека!

Тъкмо съм се размечтал... и той иска всичко да развали!



Значи, ако бях на 18 представяш ли си, в огън щеше да ме фърли такваз мечта - "да наебеш Анджелинчето". Какъв зор щеше да е, да я гоня по Америка да я еба? Направо не ми се мисли...

А сега съм помъдрял и нахитрял и виж как си дадох време? 30 години! Ехеее, няма за къде да бързам, има време! Пък тя може и да не доживее до толкова... Еми к' во да я правя, ще си иде неебана ...



Тема Re: Възрастови мерацинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано11.02.19 01:00



Браво, добра тема



Едно време, като пальош, мечтаех да стана готвач (от пусти абезянлък, да осигуря поне мамбото).
После мечтаех да стана ключар. Обаче се оказа мисия невъзможна. Говорих със Стефан Дървото (на Отец Паисий), каза трудна работа е, държавата контролира. Трябва да намериш ключар, който да те обучава законно. А това днес е почти невъзможно. Мен ме е учил бай Васил. Отидох при стар ключар на ‘Железарска’, Капана, и там ударих на камък. Държавна клопка. Разбираемо, след 40 години разбрах, че така е трябвало да бъде. Тъй или иначе , аз си напънах задника и я докарах до някъде . Легално, криминално, знанията ми са в главата. Но не ми стана професия.
Завърших с кариера като професионален автомобилен механик. В това направление нямам мечти, всичко е постигнато.

Но да се върнем на темата. Преди всички от тези, исках да стана китарист и да свиря като моите кумири, Хендрикс и Блакмор. И там я почти ‘докарах до Толбухин’, но кариерата като механик ме отдалечи от китарата.

Та, мечтата ми е, като се пенсионирам скоро, и нищо няма да правя, да седна и да си довърша ученето на Woodoo Chile /slight return. Jimi Hendrix live at Royal Albert Hall. Нота по нота. До сега съм на около 70% , но не свиря, каквото е било едно време и чат пат после. Но никога сериозно. С други думи, мисията остана незавършена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.