Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Божкееенови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 14:49



Просто смятам, че се е в вкопчила в "кокала", хем грозна, хем "не го изпуска и го държи в зъбите си", някак така го усещам, Крафтърът каза, че нещо в професионализма й го дразни. Аз не съм експерт, но е възможно да усещам нещо на подсъзнателно ниво, например за грозния, но напорист провинциалист, драпащ да заеме незаслужена от него позиция. Може да е нещо такова на подсъзнателно ниво.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.08.18 14:50



Емо Чолаков ми е изтъркан, прилича ми на Андрешко, дъщеря ми го харесва, но на мене ми тъпее.

Тук виждам същите симптоми... но да се уверя преди това - говориш за визията му, или за "прогнозите" му?



Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 14:54



Говоря и за визията му, и за творенията му. Предимно за творенията му, струват ми се изтъркани, а пък и визията му - с това коремче - можеше да полага повече усилия за нея и да е във форма. Ниска топка ми се струва да си в ефир и да не обръщаш внимание на визията си. Ако си шофьор на такси - може всякак. Ефирът, спроред мен, задължава повече.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Редактирано от Lucky Eva на 17.08.18 14:55.



Тема Re: Божкееенови [re: Baldrian]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано17.08.18 14:57



енергии бре...различни енергии..с едни си в синхрон, с други не...та така и наша Ева:))
и на мен ми се случва, но не давам оценки щото разбирам естеството на нещата...с някой си допадаш, с друг не-елементарно е.

ма тя се осмели да даде миродавно мнение...августовска скука предполагам





Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.08.18 14:58



Е, не на всеки се харесва, права си. Но на дъщеря ти и харесва, факт е, че е далеч от хубавец)) . Вероятно подсъзнанието ни работи на пълни обороти, понякога още с първия поглед те отблъсква красив човек, понякога обратното......грозен, а те привлича и заковава вниманието ти.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Божкееенови [re: Baldrian]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано17.08.18 14:59



Тенкс





Тема Re: Божкееенови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано17.08.18 15:01



както казваше мой познат актьор: Важното е кой кого еВе





Тема Re: Божкееенови [re: Baldrian]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.08.18 15:04



Да, това се случва на всеки, не е задължително да е конкуренция, просто нещо просветва, минала среща, неприятност или тн. Друг вариант е усещането, усещаш нещо недобро и скрито зад външността.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Божкееенови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 15:05



Явно да!



Но ето че на хоризонта се появява трети мъж! В началото на 2014-та година съдбата среща Биляна Гавазова с напетия Марио. Той е стар неин приятел от детските години в Шумен, който от няколко години е в София и върти мащабен бизнес. Според мълвата, Марио върти търговия с горива, а големите печалби в този бизнес, известно е, са от укриване на акцизи и ДДС.



Старият приятел се влюбва до уши в палавата Биляна и й предлага света на тепсия. След няма и няколко седмици, водещата на „Тази сутрин” зарязва дългогодишния си приятел-годеник, както и младия си любовник Калиман Мечкаров и избира третия кавалер! Тя се нанася да живее в огромната къща на Марио в полите на Витоша. Тогава някъде и идва и предложението да поеме сутрешния блок на Би Ти Ви.

Това е от линка на Пътника:


При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: tia9]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано17.08.18 15:06



Не "вероятно", а 100% доказана научна истина за подсъзнанието...първите 3 секунди определят отношението ни към някой-ДА или НЕ...след това започва съзнателното самоубеждаване и т.н....демек, включва се мозъка и т.н.

но това, което си изпитал към някой първите 3 до 5 секунди е определящото и оставащото подсъзнателно, дори след това да си въвел корекции свързани с отношението ти!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.