Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема една от атракциите предлагани от кнокорднови [re: MilaO6]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.04.18 23:01



е била да наблюдаваш как слънцето изгрява на запад
сега това е достъпно само за военните летци

имам(х) се доста добър по география, но избора между техеран и душанбе ме затрудни, може би понеже когато съм учил география разните стан-ове нямаха истински столици





Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: dionys]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано12.04.18 23:25



убу, щом настояваш - адекватно на хорските добри образования по земните кълбета.
пък и да поработят над техники за реална самооценка няма да е зле.



Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: MilaO6]  
Автор Kopfkino (новак)
Публикувано12.04.18 23:50



От запад разбира се!





Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: MilaO6]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.04.18 23:55



Пък знае ли човек, то да знаеш откъде изгрява слънцето, носи ли ти някаква полза - не. Пълни ли ти джоба - не. Храни ли те, пои ли те - ами не... Еми що тогава да си пълни човек чутурата с разни непотребни неща, от които не му зависи животът ни пряко, ни косвено, Ъ!?

Важното е да си знаеш паролата за фейса, слънцето няма как да си наясно с него. Тоест, не е сигурно откъде изгрява докато не се изкажат медиите, щото да се изгрява от изток може да се окаже политически неправилно.



Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: MilaO6]  
Автор UbuntuBionicBeaver (2018-04)
Публикувано13.04.18 00:02



Уникална студентка.



Гинка, Малинка и Калинка (от ГЕРБ) купуват ЧЕЗ... но Всичко е точно.

Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: lipari]  
Автор UbuntuBionicBeaver (2018-04)
Публикувано13.04.18 00:10



Проводник е!

Е, не е на постоянен ток, но ако пуснеш (променлив) ток с честота от 20 хиляди херца ще протече ток.

А иначе Патрик Смитьойс дава отговор откъде да се започнат реформите в училището:



Гинка, Малинка и Калинка (от ГЕРБ) купуват ЧЕЗ... но Всичко е точно.

Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: UbuntuBionicBeaver]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.04.18 01:12



Проводник е!

Е, не е на постоянен ток, но ако пуснеш (променлив) ток с честота от 20 хиляди херца ще протече ток.


Дабе, щсе окаже верно изгрева от запад дейва и слънцето. Понеже хартията проводник на променлив ток та затова я ползват за диелектрик при сухите кондензатори.



Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: MilaO6]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано13.04.18 07:02



То не е за смях. Тъжно е, а образователната система е скапана.



Тема Re: Откъде изгрява слънцето?нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.04.18 08:06



Аз пък мисля да я почерпя, момата.

Тя сигурно е закърмена с мисълта, че ОТ ИЗТОК не може да дойде нищо добро, камо ли пък - СЛЪНЦЕ! Съвсем правилни мисли има в главицата й!

Имаше един виц, който си разказвахме под сурдинка по времето на соца. Че слънцето изгрява от изток, да, но ОТИВА НА ЗАПАД!

И още подобни спомени имам - заигравка с имената на кварталите в София. Източните са Дружба, Младост, Изток, Ленин (бившият Яворов) и пр, а западните - Свобода, Надежда...



Тема ти си политически изперкала комсомолканови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.04.18 08:20








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.