Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Гръцка седмица в Лидлнови  
Автор eta d (7.62)
Публикувано02.09.17 15:18



Можете да си купите фета, кашу, мусака ...
В прекрасни опаковки, изцяло по каноните на мултикултурализма.


Ако нещо не ви изглежда наред в снимките на църквата Анастасис в Санторини или недай си боже пък направо ви шокира, да знаете, че е нищо работа - ще ви се извинят и толкова.
(Разкриването на проблема предизвика силни реакции, като потребителите са шокирани и възмутени от решението на германската верига, която се извини на потребителите: „Намерението ни не беше да шокираме. Избягваме използването на религиозни символи в нашите пакети, за да поддържаме неутрално отношение към всички религии и ако това се разбира по друг начин, тогава се извиняваме на онези, които са шокирани", каза говорителят на "Лидъл" в четвъртък следобед.)






Тема Много са тъпи Лидл.нови [re: eta d]  
Автор Филип Петков (Mogherini)
Публикувано02.09.17 17:31



Много са тъпи Лидл. Вместо тия гръцки кубета боядисани в турско синьо, да бяха сложили едни хубави цици, нямаше да го има религиозният казус.



~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: Много са тъпи Лидл.нови [re: Филип Петков]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано03.09.17 00:06



То си беше ясно, че тема от това няма да стане.
Кой ще ти се занимава с такива работи?
Нито ти ядат вечерята, нито ти бъркат в джоба, нито ти ... любят жената/мъжа/любовницата ...
Все едно ...
Аз нЕма да им стъпя на гнидъл


Не, че до сега се бях засилила де, антипатични са ми откакто са дошли. Сега поне знам защо.

Редактирано от eta d на 03.09.17 00:13.



Тема Re: Много са тъпи Лидл.нови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.17 00:14



То си беше ясно, че тема от това няма да стане.

Е как да стане, като ти си я озаглавила като готварска тема!

Сума време мислех, че обясняваш какви вкусотии може да се купят в тази седмица и как да се сготвят, и понеже не ме интересува - така и не отворих темата...

А иначе... не им се връзвай толкова. Това са най-обикновени търговци, съсредоточени в печалбите си, вероятно с некадърни съветници по някои въпроси. Обяснението им звучи стерилно, политкоректно и тъпо, но това нищо не означава... Според мен наистина не са имали ЛОШИ намерения. Дали са били УМНИ намеренията - е друг въпрос.



Тема Re: Много са тъпи Лидл.нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано03.09.17 00:29



Вероятно намеренията им са само търговски, мдаа ... ЗАрежи ти тая работа. Искам да им видя кампанията за арабската седмица или индийската, примерно ...
За пътя към ада, нали знаеш, и той бил постлан с добри намерения.



Тема Re: Гръцка седмица в Лидлнови [re: eta d]  
Автор 741 ()
Публикувано03.09.17 08:22



Смахната работа, и не са само те така.
В момента в Берлин възстановяват разрушения през войната замък Berliner Stadtschloss на мястото на бившата гдр-ейска Палата на Републиката. Преди време Леви и Зелени предложиха да не се слага кръста на купола, та да се чувстват по-комфортно друговерците. Бяха се докарали до положение от муслимска организация да им казват оставяйте кръста, няма проблем.

И тези две партии си имат доволно количество електорат. Сега на изборите според прогнозите едните ще вземат 9%, другите 7.



Тема Re: Гръцка седмица в Лидлнови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.17 10:04



Преди време Леви и Зелени предложиха да не се слага кръста на купола, та да се чувстват по-комфортно друговерците.

Нямам думи...



Тема Излишни емоции.нови [re: eta d]  
Автор Филип Петков (Mogherini)
Публикувано03.09.17 10:30



Излишни са емоциите като става дума за бизнес. И да няма свинско в Лидл и да са все пингвини касиерки, ако ми е изгодно, ще пазарувам там. И изобщо нямам нищо против пингвините, стига да не се опитват да ми обясняват назидателно "нещата от живота" и да се правят на обидени за няма нищо.



~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: Излишни емоции.нови [re: Филип Петков]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.17 10:44



И изобщо нямам нищо против пингвините, стига да не се опитват да ми обясняват назидателно "нещата от живота" и да се правят на обидени за няма нищо.

Ами те, пингвините, сами по себе си не са виновни (изключвам терористите, но те са радикалисти). Виновен е който им дава зелника.



Тема Лидл в САЩнови [re: eta d]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано03.09.17 11:17



Доколкото разбирам, предстои експанзия на Лидл в САЩ, та може от това да е. Там нали имало 200 "официални" религии.
Когато Тръмп встъпваще в длъжност, ако помните, дясна ръка на церемонията му бе някакъв от някаква секта (по моите схващания). Една от тия, дето бих държал децата си далече от нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.