Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Гръцка седмица в Лидлнови [re: sladunka medunka]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано03.09.17 15:43



Вече (51+) съм решила да изоставям всякаква логика и практичност.
Било каквото било


Ако има какво да губя, това е само мене си
Като не ми харесва нещо, никакво насилване или сметки.
Досега поради ред причини все се съобразявах и обмислях.
Отсега - река и отсека
Казах на мъжа ми, че сив цвят на кола не ми харесва и като е тръгнал да си купува друга, да го има предвид
Нищо, че не карам, а само се возя
И не само с материални неща, които се пипат и виждат.
И с останалите.
Да видим до колко ще ми държи смелостта и решителността.
Съдбата(реалността) да не ми свие перките набързо

Парадоксът е еталон за Kачество

Редактирано от Munyta на 03.09.17 15:44.



Тема Re: Гръцка седмица в Лидлнови [re: Munyta]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.09.17 16:13



и аз така... съдбата малко ме пляска по главата за моята безкомпромисност, но... аз продължавам и усещам как ми харесва повече и повече...





Тема Re: Лидл в САЩнови [re: Crrafterr]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано03.09.17 16:30



В Европа до 200 официални никога няма да го докараме.
Покрай тая тема днес, с изумление научавам неща, на които не съм обърнала внимание до сега.
Като например, че през 2014-та ръководството на Реал (Мадрид) е взело решение да свали изображението на кръст от емблемата на клуба с цел повишаване на популярността си сред мюсюлманите от Европа и Близкия изток.
Това във връзка с изграждане на туристически център "Real Madrid Island Resort" в Обединените Арабски Емирства.
По-рано същото прави и ФК Барселона по повод подписването на огромен спонсорски договор с Катарска фондация ... Това не попречи и Барселона да се присъедини към окървавените европейски градове това лято ... :(
Още по-преди това пък турският адвокат Барис Кашка пуска жалба срещу "Интер" в УЕФА за белите фланелки с червен кръст по случай 100-годишнината на клуба. Според него екипите връщали спомена за рицарите тамплиери и това накърнявало мюсюлманските чувства.

М? :(



Тема Re: Много са тъпи Лидл.нови [re: 741]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано03.09.17 16:32



Дали ще има някакъв намек за официална Българска позиция? Как мислиш?



Тема Re: Много са тъпи Лидл.нови [re: eta d]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано03.09.17 16:40



Много бързаш, още не са получили указания за официална Българска позиция?
БОЙКОТ!
Но редовите купувачи без фейс едва ли са разбрали за гафа, а на останалите едва ли им дреме. Гледат етикета с цената.

Мисля, че вече е предрешено и ще трябва да свикваме.
Както с правилата



Парадоксът е еталон за Kачество

Тема Re: Много са тъпи Лидл.нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано03.09.17 16:42



Е как да стане, като ти си я озаглавила като готварска тема! Сума време мислех, че обясняваш какви вкусотии може да се купят в тази седмица и как да се сготвят, и понеже не ме интересува - така и не отворих темата...

Тва щото се информираш само от телевизора


Некои телевизия много много не гледаме, да не кажа хич. И пак сме информирани



Тема Re: Гръцка седмица в Лидлнови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.17 16:50



Душа,

това за снобизма беше препратка към другата тема. Закачка. Намигване.

Редактирано от UnicaDonna на 03.09.17 16:54.



Тема ППнови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.17 17:04



Относно веригите и изобщо пазаруването - с горчивина вече съм се убедила в следното.

Която и да е верига, който и да е супермаркет или магазинче - ВСИЧКО което се поднася е ВРЕДНО И МЕНТЕ. Ако си нямаш собствен двор и стопанство, в което да си отглеждаш всичко необходимо, и да си купуваш от комшията, защото го виждаш как си гледа стоката и градината - ВСИЧКО друго е все едно откъде ще го купиш. Разликата е само в цената понякога. Всичко е тъпкано с консерванти, Е-та и всЕкакви магии. Включително и нещата, които се обявяват за "частна ферма в село Х" или "Био-еко храни". (София се напълни с такива магазини! Де са тия десетки частни ферми бе?? Пет пъти повече да бяха - нямаше да могат да изхранят любителите на "чисти" храни!).

Въпросът опира до това, което казваш ти - магазинът да ти е наблизо и стоката да ти харесва повече от някоя друга - строго субективно.



Тема Re: Гръцка седмица в Лидлнови [re: eta d]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано03.09.17 19:02



ОФИЦИАЛНО СТАНОВИЩЕ НА ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ

Във връзка с реакциите, относно опаковки на продукти от гръцката седмица в магазини Lidl, компанията би искала официално да уточни, че екипът на Лидл България не е участвал в създаването на въпросните дизайни. Конкретните опаковки се разработват от международен екип и са унифицирани за всички държави, в които веригата оперира.
Към последните извинения, поднесени от страна на търговската верига на централно ниво и в различните държави, Лидл България, като българско дружество, изразява още по-силната си мотивация да поднесе своите искрени извинения. От встъпването си преди седем години в страната, Лидл България многократно е доказвала с цялата си дейност дълбокото си уважение към българското историческо наследство, традиции, култура и религиозна идентичност.
Бихме искали да уверим всички потребители, че приемаме повече от сериозно споделените коментари и реакции и сме напълно съгласни, че дори в глобалния свят е наложително международните компании да отчитат и уважават всички аспекти на културни, религиозни и други възприятия на потребителите. Затова Лидл България поема ангажимента да предаде коментарите и реакциите към централата на компанията в Германия и екипа, отговорен за създаване на дизайните на опаковките, за да бъде взето предвид при разработването на етикетите в бъдеще.


Всички коментирали, продължавайте да си коментирате. Реакциите ви ще бъдат предадени на централата.
Битият бит, е@ният е@ан.
Благодарим за вниманието.

А аз все пак ... нЕма да им стъпя



Редактирано от eta d на 03.09.17 19:05.



Тема Re: Гръцка седмица в Лидлнови [re: sladunka medunka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.09.17 20:26



пускат там някакви промоции на машинарии, но не сме толкова богати, че да купуваме евтини неща...

Тъй де, ама доста малки фирми тук на тези хоби машинарийки се радват, щото са с две години гаранция.
А те им вземат душата за доста по малко време и пак си подновяват такъмите.
Знам за какво говоря, защото в бизнеса няма глупави хора.
Съвсем по друг начин стоят нещата с фирми, които яко товарят техниката и там е задължителна реномирана марка и профи модели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.