Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано22.01.16 07:28



Порив на борба за демокрация. Накратко- по някакви причини, без значение какви, решиха да свалят единия модератор. Кирето направи анкета, в която повечето гласувахме той да остане, след което Кирето го свали. Всеки може да види колко постинга имаше в клуба през 2009-та и колко сега. Тогава доста хора се изнесоха.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 22.01.16 07:35.



Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор pollyanna-33556 (и стар и познат)
Публикувано22.01.16 09:31



Не слушай Кобилкина какво ти говори. Това явно са нейни несбъднати мечти.
Слушай себе си. Ти по-знаеш!



"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш"

Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.01.16 09:37



Аз предпочитам тя да си направи изследването с мен за период от поне 5-6 месеца и чак после ще мога да знам дали съм станал по-малко агресивен. Инък, подобно твърдение би било добре да се пусне официално във всички медии и женски консултации, за общото благо на човечеството. Също би било добра, с цел намаляване на агресията, да се помисли повече и за необвързаните мъже, като те се разглеждат като силно пострадали от това явление и много обществено застрашени.

WALL·E


Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано22.01.16 09:44



Човек има три вида клетки. Те сякаш са отделни три човека, и живеят различни животи автономно . Нервната система,храносмилателната и вегетативната система, и половата система.
В тоя смисъл,свирката касае мбижката. Живота би бил по семпъл без тия полови салтанати с кои сме окачени. Кой иска деца,-отива и дава кръв в родилното. Сега, ний човеците ще ебем други човеци,па и роднини ще ставаме с женският човек !

Андроидка,в гардероба ! През половин час излиза,и му прави свирка на прикачният инвентар,който ни е в тежест цял живот. Ние го носим,разкарваме,а той всъщност сий ваш !





Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.01.16 10:03



не виждам, наистина, какво може да ме научи. за забравяне-ами чети статии в нета, подсещат.
а хората по право дават най-много от това, което го нямат, акъл.

та и тя, съвети за нещо, в което се е провалила.

важното е, че има хора, с които тя си крепи бизнеса. находчивостта й, пробивността... може би това е по-доброто й амплоа.



Тема Хи-хи-хинови [re: tirtirlin]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.01.16 10:07



Винаги съм ви съчувствала за този излишен товар.

И затова съм толкова благосклонна към представителите на мъжкия пол. Не е лесно да си мъж.



Тема Не издигайте свирката в култ!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано22.01.16 10:25



Не издигайте свирката в култ! Така би се изразил Великия Комбинатор.

Истината е в FMF тройката!



___

Събаряй!
(Котешки девиз.)


Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: Naglets]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано22.01.16 10:41



Подозирам, че не си единственият, който е готов в името на науката да даде най-скъпото си на Кобилкина, но не мога да го уредя.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Дали ?нови [re: Phillip]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.01.16 10:51



Мъжете се страхуват от една жена, та две няма ли да му дойдат малко в повече ?





Тема И азнови [re: hubavka69-110043]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.01.16 10:56



пропуснах да се запозная с нея, та не мога да помогна.

Преди години се озовахме една до друга на представянето на една книга. В последствие разбрах коя е тя. Който не гледа телевизия, нека му е. Приятелката, с която бях на представянето, ми каза коя е била особата до мен, когато тя се изнесе почти в началото. Явно разбра, че няма да има полза от престоя си там. И Денди беше, и разни други от " хайлайфа " , но не съм ги запомнила защото тези имена нищо не ми говореха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.