Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Ех, Кобилкинаааа ... кранта си тиии!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано22.01.16 16:26



сФирката ... ще е едно просто фелацио, ако около нея не се въртят някакви си 20 лева ... поне.

Та това прозрение на Крантева вече съм го изживявал .... и ти си права - така е ... но аз до точка 5 не съм достигал ...



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Хи-хи,нови [re: Munyta]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.01.16 16:32



преди малко се прибрах от разходка. Задминах една майка, която ме беше харесала за жена на сина си. Беше с друга жена, явно нейна позната или приятелка. Тъкмо минах 5-6 крачки и чувам : " Тази жена видя ли я ? Едно време си я бях харесала за снаха ". Историята ми е много позната, защото всеки път, когато ме срещне сама, ми я напомня и още тъгува, че не се е случило. 25 години не желае да приеме снаха си и това си е.

Добре, че синът й вече не й се връзва на номерата.



Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано22.01.16 17:05



тази Кобилкина като ръси секс услуги на килограм - да беше запазила мъжът си!


и ега не събудя мъжът си със свирка - с риск да ми се изпикае в устата!



Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор svoya sam (ентусиаст)
Публикувано22.01.16 17:08



Сигурно аз съм единствената, която винаги е одобрявала избора на детето си.

. Готино е момичето, защо да не го харесвам. Естествено, че има неща ,които не са много по моя вкус, ама у сина ми не са по -малко :))) Никога не съм изпитвала ревност към гаджетата му, напротив, поощрявала съм да им обръща внимание, да им прави подаръци, и да се наслаждават на повече секс докато са млади!



Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано22.01.16 17:21




я и тук - събуждаща музика



Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: svoya sam]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.01.16 19:07



Ей... Да не се пошегува човек....





Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано23.01.16 10:17



.. открила и тя топлата вода. Хората по света още през 60-те са се разбрали да правят свирки, а не война.

Неслучайно.

И е на, нямало е. Напоследък нещо арабките не свиркат редовно, та я окъсахме .. всички младоци с редовни утринни ерекции се изнесоха при европейките пацифистки. И сега последните ш'гу духат.

А на въпроса ти към мъжете: разбира се, трудно ни е всяко утро, но за т'ва сме мъже, ща търпим. Свиква се и с най-лошото ..



Тема Re: Кобилкина вярвала ...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано23.01.16 10:50



Ми некоя такава международна организация няма ли? Като лекари без граници да речем? Сфирки без граници?
Да ги пращат на най-трудните места на военните конфликти по света.




Аз по хубава тема,от тая, не съм чел. Пишете ! Пишете !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.