Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 03.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Естетична теманови  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано26.01.15 21:32



Отдавна се дразня, но днес ми се случи няколко пъти и направо се отвратих...



Единият беше седнал пред пианото с гръб към мен и свиреше. Вторият се беше навел и бъркотеше нещо в двигателя на колата си. Третият беше клекнал пред детето си и му завързваше обувчицата. И на тримата доста отчетливо им се виждаше..."касичката". Добре "залесена".

Еми - кой каквото ще да казва - за мода или непукизъм - това е гадно. Съвсем ли се изкривиха понятията ни за естетика??

Бунтувам се!





Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор c@t ()
Публикувано26.01.15 21:43



Затова е добре да си държат боксерките на кръста, а джинсите - закрепени на полоин ханш



Хахаха сещаш ли се за серията с Мистър Бийн, който има час пи зъболкаря и закъсняваше. Миеше си зъбите в колата и се изплю в задното деколте на един, който поправяше колата си



Тема Re: Естетична теманови [re: c@t]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано26.01.15 21:51



Затова е добре да си държат боксерките на кръста, а джинсите - закрепени на полоин ханш

Ама те и боксерките им се бяха смъкнали ДОСТАТЪЧНО...
Наистина ли никой вече не държи сметка как изглежда ОТЗАД?

Само и само да е "по модата"??

Айде, късокраките мацки с бричове, които, облечени в панталони с ниски талии, изглеждат три пъти по-късокраки, или тип козуначени рубенсови дами, на които всичките им паласки преливат обилно над ниската талия, са направо кошмарни, но това е просто въпрос на "хубост". Ама голите мъжки задници просто ми идват в повече няколко години вече!





Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор c@t ()
Публикувано26.01.15 21:59



Аз отдавна не съм виждала мъжко деколте публично и наживо. Но както писах, носят боксерките нормално на кръста, а джинсите едва се държат на задника. Добре че имат другите гащи отдолу



А жени с тясни плитки джинси със чакс е най-ужасното нещо (освен ако имат мегадълги крака). Аз като нося тесни джинси, винаги обувам високи обувки или обличам топ, който прикрива къде ми е талията, тъй като в огледалото не мога да преценя как изглеждам в цял ръст. (Макар че огледалото е голямо и се виждам от главата до краката, просто не мога да се преценя)



Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri (стар клубар)
Публикувано26.01.15 22:35



хихихи вярно е гадно, споделям напълно. Е, от ужасното загащване на пуловера в дънките с колан над шкембето - отидохме в другата крайност



Има и други хитове с ниските талии - на жените да им се виждат окосменията отпред, които най-често са обезкосмени до пъпа и имат врастнали косми над копчето на дънките - това вече няколко пъти го срещам и чак не знам кой гений го е измислил - ужасно е, отвратително е.

Има и един още по-женски хит с изрусените с перхидрол мустаци, които са рижави с черни корени. Това смятах, че е минало с майките ни като мода, но го срещнах скоро.

И ако нокътят на кутрето беше класика при мъжете, сега се наблюдава маникюра и метромодата - кому е нужно да отглеждаш дълги изпилени нокти с форма на женски и дори с безцветен лак? И бръснатите мъжки ръце са ми много любими - с равномерно пораснали боцкащи косми от пръстите до рамото.

А, да за женските джуки няма нужда да казвам - това стискам всичките си пръсти да спре да е модерно - малки деца застават за снимка нацупени

Сандалите с чорапи са направо ок понякога - поне се оправдават с хигиена



Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано26.01.15 23:06



отдавна трябваше - още от модата на плитките дамски гащи, показващи прашките и после, за голите пъпчета.
Туй, за което приказваш, че само следствие.



Тема Re: Естетична теманови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано27.01.15 00:16



Е, от ужасното загащване на пуловера в дънките с колан над шкембето - отидохме в другата крайност

Гласувам с три ръце за първото!! Беше си направо елеганция, да не говорим, че оптически удължаваше краката до най-високата възможна степен! Сега като лепнат един стегнат колан под корема - може и съвсем малко елегантно коремче да имаш - веднага увисва навън над колана. Модата с ниските талии според мен е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО И САМО за хора с дълги крака и никакви кореми!

Гледай каква прелест!





Можеш ли да сравниш с това, смъкнатото:







Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор whatever-48059 (Б.К.)
Публикувано27.01.15 00:30



дизайнерите не са виновни - нито за шкембетата, нито за косматите задници, нито изобщо за тези, които се обличат неподходящо.

на мен лично панталоните и полите с ниска талия са ми значително по-удобни.
но първо, нямам излишно тегло, второ, съм висока, трето, преценявам с какво да ги комбинирам като дължина, и четвърто - може би най-важното - не си купувам тесни дрехи.

щото не е до ниската талия, а до комбинацията между ниска талия и дрехи с един-два размера по-малки от този, в който е трябвало да бъдат закупени. тогава всяко движение на тялото, различно от стоенето като изтукан, подлага дрехата на твърде много опън и квото не трябва да излиза, излиза.

ако размерът е преценен добре и дрехите са комбинирани според характеристиките си, никакви нередности не се показват.



Тема Re: Естетична теманови [re: whatever-48059]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано27.01.15 00:36



дизайнерите не са виновни - нито за шкембетата, нито за косматите задници, нито изобщо за тези, които се обличат неподходящо.

Аз казах ли някъде, че те са виновни?



Напротив - твърдя, че не е редно хората да се обличат с неподходящи за телата им дрехи и да изглеждат грозно и смешно САМО защото държат да са облечени "по модата".





Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор whatever-48059 (Б.К.)
Публикувано27.01.15 01:10



съвсем точно така.
но хора, които се обличат неподходящо, е имало винаги и независимо от модата.
не е до ниските талии.
и не е естетиката да е била зарязана баш точно сега.
просто има хора с вкус и хора с без.
както винаги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.