Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Естетична теманови [re: whatever-48059]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано27.01.15 01:26



Все пак имаше времена, в които модата ПОВЕЧЕ прикриваше евентуални най-често срещани недостатъци. Къси крака, шкембета... Носеха се дълги широчки сака, подплънки за компенсиране на тесни раменца, дълбоки панталони за да не ти изпадат паласките и шкембето, широки - за да не ти изпъкват бричовете......изобщо - по-свободни дрехи, в които хем си "по модата", хем не ти се виждат недостатъците. В такива периоди много по-малко изпъкват хора, които се обличат в неподходящи за тялото си дрехи.

Периодът на мини-жупа беше един от убийствените периоди, в който виждахме всякакви грозни и криви крака, оставени на общо "възхищение" - целички и голички!







Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор whatever-48059 (Б.К.)
Публикувано27.01.15 01:50



е, пак си има различни варианти.

аз например не харесвам силно опънати панталони (скини, както ги наричат напоследък) естетически някак не ми харесват за ежедневна употреба на обичайната жена, която не тежи тридесет кила и не е висока метър и деветдесет и две. а и дори да тежи и стърчи толкова жената, пак не стават за друго, освен за заглеждане по задника й.

представи си, отиваш на работа, облечен с нещо, с което все едно си тръгнал по чорапогащник или клинче за бягане. несериозно е.

такива нямам, но имам всякакви други. bootcut, тоест прави, chino - шo-широки (с басти) в талията и стесняващи се надолу, с леко клоширани крачоли за намек към шейсетте и седемдесетте, с широки крачоли, класически панталони за костюм, панталони тип "boyfriend" с ниска талия, тип boyfiend с избелени части и кръпки,

и няколко чифта в различни цветове (някои дюс, други с апликации) и за различни сезони от ето този тип (дето не ги знам как се казват) и за които не мога да намеря по-добра снимка, но поне се вижда кройката:



без моите да са толкова нашарени и без да ги нося с такива глупави обувки.

не е да е само една модата, всеки може да избере каквото му върви на него си.

Редактирано от whatever-48059 на 27.01.15 01:55.



Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.01.15 07:01



Че е гадно, гадно е, но не разбирам въпроса "съвсем ли се изкривиха понятията ни за естетика?". На мъжете от край време не им пука за външния им вид, защото жените се правим, че това не е важно за един мъж. На мен описаната гледка ми е смешно-грозен спомен от детството- мъж, клекнал да оправя колата и ... Гадно е и като му висне шкембето, гадно е и като му е мазна косата, гадно е и като си намества топките, ама Бай Ганьо...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Естетична теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано27.01.15 07:20



На мъжете от край време не им пука за външния им вид

Може би е смесица между този факт и днешната мода на плитките панталони и ниските талии. Тоест - ПУКА ИМ да се облекат в модерни панталони, но не им пука за последствията...

А може би пък (в тяхна защита) по магазините в момента НЯМА "немодерни" панталони??



Абе - каквото и да е - МНОГО Е ГРОЗНО.

Ще взема накрая да толерирам носенето на анцузи - те поне са на ластик горе и са по-дълбочки, та не предлагат подобни супер естетични гледки!





Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.01.15 07:50



Е, те панталоните ги купуват, не само защото са модерни, а защото само такива има по магазините, когато са модерни. Аз, например, много мразя тези дънки по краката, защото имам супер тънки глезени, а ханшът ми не е тесен и ставам като делва като ги облека, ама да не мислиш, че на търговците им пука, че искам дънки с по-широки крачоли под коляното. На сто чифта от тесните, има един от широките и той обикновено не е моя номер. Пък мъжете нямат търпение да ровят и да търсят нещо подходящо. Те влизат и взимат първото, което им предложат, за да приключат с това неприятно задължение.
Анцузите също се смъкват при мъже с шкембета.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Естетична теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.01.15 09:18



Е ми поне да го носят с по-дълга риза това, дето са им го предложили.


Или с по-дълбоки гащи.



Тема Re: Естетична теманови [re: MupaM]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.01.15 09:29



Сега клубните мъже стоят пред огледалата, клякат, навеждат се и следят виждат ли им се бузите.

Ама трябва да се рекне, де.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Естетична теманови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано27.01.15 09:33



То и аз се дразня, че всяка продавачка ми навира циците си в лицето, ама ги търпя, какво да правя!
А вчера..меря сако, тя вежливо го държи зад гърба ми, да го облека , но пък циците и точно пред ръкава откъдето трябва да ми мине ръката...е, как да не се дразня...цял ден обикалям магазините и може би днес ще си купя сако..
отвратителни нрави станаха...тотално падение на морала и етиката..то не бе задници, не бе цици, не бе чудо...



Излизам, отивам да се дразня!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Естетична теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.01.15 09:35



Мда, нещо като думам ти, щерко, сещай се, снахо - лошо няма, форумите служат и за справка с чуждата гледна точка.





Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.01.15 10:09



защо гледаш надолу ?

Аз търся само очите на хората, защото там е душата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.