Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Хора с мисиянови [re: alisalisa]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.01.15 21:02



Както искаш си го нареждай. Ако искаш си измисли, че мисията ти е да не харчиш пари..


Моята мисия е да пия ракия!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Хора с мисиянови [re: PYTnik]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 21:03



А може би си е изпълнил мисията, такава, каквато му е била предначертана.



Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.01.15 21:15



"Може би!" е най точният отговор.
Но пък може би първоизточникът е Любов и аз вярвам че Любов е дала вероятен вариант Юда да я изрази като Любов, но Юда не го е осъзнал, не се е възползвал от такъв вариант, заслепен от страсти за парите и тъмнината на невежеството.
Юда лесно би могъл да бъде заменен с друг.
Ако погледна принципът и го приема за себе си, то аз съм десет пъти по- Юда от Юда - не възползвал се от дадените ми шансове в живота...
Мисията си е мисия и тя са определя като някаква само от Любовта в нея... и не е еднозначно понятие..


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Хора с мисиянови [re: PYTnik]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 21:19



Гледала съм филм по Нешънъл Джиографик, че Христос е знаел още на тайната вечеря и преди нея, че Юда ще го предаде и се е отнасял приятелски с него, понеже е бил сигурен, че така е трябвало да стане. Нали е слязъл на земята, за да изкупи част от човешките грехове.



Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано05.01.15 21:28



Мъ то и астрологията не се опира на доказателства, обаче що народ се самопрограмира според хороскопа си, след като го прочете, не е истина!



На канадецът му проговорила висша космическа сила, коя си ти, че да спориш с нея!
А напоследък нали много модна хипнорегресията, некъв американец разгадал от сеансите как било устроено битието между разните прераждания. И пише, че душите масово се намъквали в тялото на нероденото бебе някъде около 5-6 месец. Това прави приблизително 88 дни, демек, почти 3 месеца преди раждането. Като отида на Оня свят, ще питам има ли ред и закон в тая работа или е ура-тута, на която душа, когато и скимне да се вре по зиготите на хората.
А кръстовете и разни други канали ги образуват позициите на Слънце и Земя.

Тая душа, дето ми се е намърдала в Стрелешката кожа е със Слънце в Дева, а с Луна в Телец. Баш организирана и спестовна да се набута в такъв прахосник и развейпрах като мен, сигурно си проклина кармата, горката.


п.п. забрави за Асцендента, той няма значение в тоз дизайн



Тема Re: Хора с мисиянови [re: PYTnik]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано05.01.15 21:29



Ми ти си алкохолик, а аз - прахосница.





Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.01.15 21:30



Да, вярва се , че Исус и знаел /виждал/ мисията си .. и мисиите на другите.
Исус се е молил с кръв на челото, молил се е на Отца Си, ако може да отмине определената му чаша която трябва да изпие..., знаел и че трябва да бъде предаден...

А ние говорихме за мисиите май?


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Хора с мисиянови [re: alisalisa]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.01.15 21:35



Не, аз съм обикновено пиянде, а ти си дебелата глава, защото десет пъти ти казах че нямаш пари за да си прахосница, а ти не та не...
Добре, щом прахосница си си избрала, така да бъде, но да знаеш, че пари нямаш, така че няма какво да прахосаш...пък какъв прахосник е човек който не прахосва щото няма пари да прахосва... ами дебелоглав...

, ако е жена се умножава по три!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Хора с мисиянови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 21:35



Ами сигурно няма значение, защото трябва да си съставят алтернативна точна астрологична програма, за да го изчислят, защото кръгът има 360 градуса, пък годината 365 дни, пък, за да върнат назад точно 88 градуса не е напаснато по съществуващите астрологични програми, а те ползват точно тях.





Тема Re: Хора с мисиянови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 21:38



Е, щом си с луна в телец, значи съм гледала предната година.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.