Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано05.01.15 21:45



1. Всички хора се раждат с мисия и с житейски уроци.
2. Да, открих своята мисия и рефакторирам житейските си уроци...

As a freelancer I have the option to not put all my eggs in one basket!!!



Тема Re: Хора с мисиянови [re: Refurbished]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 21:48



Лесно ли я откри? Понякога човек се заблуждава, че я е открил. Ти защо си сигурен, че си я открил?



Тема Re: Хора с мисиянови [re: PYTnik]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано05.01.15 21:51



По твоята логика, ти си обикновено пиянде, щото нямаш пари за индустриални количества ракия.
А относно кинтонемията, най-добрата формулировка я даде синчето-тийн на една моя приятелка, която бачка здраво като вол, плащат и добре, обаче вечно е закъсала за пари. Седи тя и се вайка един ден, че парите не я обичали, затова я отбягвали.
"Как, и рече синковецът, да те обичат, като и ти не ги обичаш. Видиш ли ги, на момента ги разкарваш от портфейла си."



Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано05.01.15 21:59



Рождената ми Луна е в Лъв, бре. В точен тригон с наталното Слънце и в леко разходящ с Юпитер в Овен. От този голям огнен тригон са ми мързелът и непукизмът.



Тема Re: Хора с мисиянови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 22:02



Да, аз съм гледала с една година назад, защото не си спомях точната година на раждането ти, сега я видях. Познавам луната в лъв - дъщеря ми и сестра ми са с такива луни - много горди луни.





Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор 2biri (стар клубар)
Публикувано05.01.15 22:22



Моята мисия е да ме мързи. А все работя. И чак да се разболявам - не се, но ми се повръща често



Инак пази боже от мисионери, особено такива които си вярват



Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано05.01.15 22:29



Горди ли???


Как точно я проявяват тази гордост?



Тема Re: Хора с мисиянови [re: Lucky Eva]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано05.01.15 22:36



1. Лесно ли я откри?
Не!
Трябваше да науча много уроци преди да дефинирам точно и ясно мисията си.

2. Ти защо си сигурен, че си я открил?
Има 2 неща които са 100% сигурни - данъците и физическата смърт.
Проучих много личности и гении как са живели и творили. Анализирах ги и тръгнах да извървя своя жизнен път.
Хората с осъзната и впрегната мисия са креативни и силно амбициозни.



As a freelancer I have the option to not put all my eggs in one basket!!!

Тема Re: Хора с мисиянови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 22:43



Усещам я като горда луна, по-горда е от моята рибешка. Няма да се разчувства излишно от нещо, за което аз, например, съм се разчувствала, не преекспонира като рибешката, няма да се разплаче от нещо незначително, по-скоро биха се разплакали, ако им се урони престижа или егото по някакъв начин. Това съм усетила аз, като сравнявам техните две луни в лъв с моята.



В един сайт дават следното описание:

"Когато Луната попада в някои от огнените знаци, тя няма възможност да прояви хармоничната женска страна, а е потопена в една конкурентна и напрегната мъжка среда. Това е Луната/в Лъв/, която много би искала да е Слънце.

Луната в огнените знаци се отразява добре на въздушните и на огнените знаци, защото е в хармония със слънцата/зодиите им."

Редактирано от Lucky Eva на 05.01.15 22:53.



Тема Re: Хора с мисиянови [re: Refurbished]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.15 22:45



Е, надявам се да си я открил, наистина.



Няма да те питам каква е, защото е много лично, но важното е, че ти си знаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.