Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Зимни кънкинови [re: Lira Emerald]  
Автор c@t ()
Публикувано10.12.14 14:23



В детската градина или първи клас. Научих се с кънките на мой приятел с който сме израстнали заеено, с брат му бяхме заеено в детската градина и още имаме контакт



Миналия месец постна една снимка на групата от детската градина във ФБ и всичките му приятели коментираха отдолу, имаше още един от нашата група-негов приятел, с който той има контакт

Кънките бяха от онези плоските отдолу, още ги продават. Идеални за много малки деца. Дъщеря ми се научи веднага с обикновените-острите. Аз съм се учила от други деца и помня само кефа, когато карах за моите възможности бързо. При дъщеря ми беше по-различно - тя се кефеше когато я дърпах бързо, а сама тогава й беше скучно само с мен. По-добре с други деца.



Тема Re: Зимни кънкинови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.12.14 14:26



Карала съм, но не много. Може би един сезон, от време на време и после не се сещахме вече за кънки. Помня, че падах доста, но после свикнах.





Тема Re: Зимни кънкинови [re: sachog]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.12.14 14:26



Ех, добре звучи, значи и ти ги караш



Но не мисля, че вече ще се кача на тях реално. Остава и да падна и да си счупя нещо баш сега на възраст, страх ме е :))...но обещавам фантазийно да си карам и да правя пируети



Тема Re: Зимни кънкинови [re: Lira Emerald]  
Автор I3p (.•>)
Публикувано10.12.14 14:26



ухаа :)
много обичам


зимни, ролери... карах докато си прецаках любимото дясно коляно :(
макар и изобщо не на кънки, де. скъсах си ставните връзки по изключтелно смотан начин :(
боядисвахме на 1 приятел новото ателие... боядисахме го и вече пренасяме последни неща. влачех наръч летви за подрамници, вече бяхме много уморени, една летва се изхлузила от наръча, запречи ми се като лост между краката и - хряс! - аре:((
бях гипсирана после от петата до таза месеци, после рехабилитации, простотии... и така.
на 40 години спрях да карам кънки и ме е страх. това коляно и паяче да ме полази ме боли, камо ли да го шибна в леда, бррр...
старост-нерадост, тва е :)
абеее... ходя пак отвреме-навреме с джереметата, ама изобщо не е същото като едно време.
едно време даже кола не карах из града, само ролери :)



Тема Re: Зимни кънкинови [re: portokal77-138786]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.12.14 14:30



Значи и в Лондон ще идеш на ледена пързалка...нали?


И да пращаш снимки...ей



Тема Re: Зимни кънкинови [re: Lira Emerald]  
Автор sachog ()
Публикувано10.12.14 14:31



Аз съм научил и племеннички и деца. И теб ще държа...там

, за да не паднеш.



Тема Re: Зимни кънкинови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.12.14 14:31



Е, така и аз...какво нещо, а за някои са страст и професия даже:)

Родени за кънкьори, ний за друго и ...те така





Тема Re: Зимни кънкинови [re: sachog]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.12.14 14:33



Абе вкара ми инжекцията да поразмисля...може да се съберем с племеничките ти, ще взема и щерката да я заведа за първи път там...дават ли под наем все още там кънки и досега или трябва със свои?



Тема Re: Зимни кънкинови [re: Lira Emerald]  
Автор sachog ()
Публикувано10.12.14 14:39



Аз си имам мои от 1970-та. Сигурно още дават под наем.
Много беше готино на времето...нямаше възрастови разлики!!!
Всеки кара, пада...смях!



Тема Re: Зимни кънкинови [re: I3p]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.12.14 14:40



За теб бях сигурна, че си карала



Съжалявам за коляното ти...много гадно Това травмите са много кофти нещо.

На ролери не съм се качвала ама изобщо:)
Исках да купя на малката, даже я изкушавах с розови, но тя не прояви интерес, казваше, че не и харесват. Искаше скейтборд...но за 1 месец и мина мерака. Абе явно някои хора не ги влекат подобни неща.

Обаче тази зима, имам идея да я заведа около празниците на ледената пързалка, да видя дали ще захапе:)) Много е особена. Иначе е виждала как се пързалят, имаше импровизирана пързалка пред Народния театър преди време, но просто ги загледа и отмина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.