Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: 100 години назаднови [re: Raf OFecin]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.12.14 00:12



Нема да махаш гумите и готово!





Тема Re: Пахомова и Горшков:)))нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.12.14 00:25



Ей го нашто момиче:





Тема Fresshhh!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано11.12.14 06:45



Карах кънки едно време. Беше велико!

Сега те ме карат повечето време.
Никога няма да забравя тренировката (преди ужасно много години), на която за първи път ни обясниха как се правят 'пресечки'. Преживения шок се очерта доживотен за мен. Как е възможно да вдигаш крак/кънка във въздуха, кръстосваш го над другия на завой с цел набиране на скорост и не се разпльоскваш върху леда?!
Към днешна дата бръмкам с кънки в обедната почивка няколко пъти седмично тука: Правя си густото с еднакво-можещи-работещи-възрастово-съвпадащи. Вечерно време същата тази пързалка се завладява от високи скорости, пируети, подскоци и пр страхотии за лежерните кънкьори.



Тема Няколко години назаднови [re: Lira Emerald]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано11.12.14 07:13



Прибирам се една вечер след работа шофирайки в обилен снеговалеж и безумен трафик. Изтощена, кисела, нещастна...и пр. Докато се отваряше гаражната врата забелязах приближаващи се силуети през падащия сняг. Свалих стъклото, за да видя по-добре, че не халюцинирам. Тогава чух прекрасна коледна песен! Съседските деца се прибираха от пързалката нарамили шейни, ски, влачещи кучета и пеещи от сърце под обилно сипещия се сняг. Беше приказно-незабравимо!!!





Тема Re: 100 години назаднови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано11.12.14 08:24



Аз пък се просълзих от кънките й.

И аз се просълзих





Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: О, да!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано11.12.14 14:33



Тези бяха фаворитите...така е:)))





Тема Re: 100 години назаднови [re: PYTnik]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано11.12.14 16:36



Тази девойка трябва да е доста добра, щото само като си представя какво е да се изтърси по тез бели, дебели бедра връз леда... и аз се просълзявам.



Тема Re: Нещо интересно:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано11.12.14 18:07



Гледах до сега и им се радвах. В предаването "Пусть говорят"...среща с шампионите през 2009г. Представят децата им, интервю и с тях...много мило предаване за Ирина и Александър...чак сълзи отроних:))...от радост:))





Тема Re: 100 години назаднови [re: Raf OFecin]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано11.12.14 18:11



Имам на разположение и по слабички, но реших, че за поручика ще трябва нещо по - закръглено, личи и , че е родена хокеистка...
...добре е хранена...


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Fresshhh!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано11.12.14 18:16



Ама много ти се радвам аз на теб:)))



Кажи да те снимат на кънките и постни да те видим в опит за пирует




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.