Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: +pics за Лиранови [re: Raf OFecin]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.12.14 20:24



А защо нямат зъбчета, сигурно пречат на нещо за да ги няма?


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: +pics за Лиранови [re: PYTnik]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано10.12.14 20:28



Пак ме бъзикаш!
Или не?
Я за всеки случай да ти отговоря.

На скоростта пречат, човече. Затова онези без зъбчета са за хокей и бягане. Обаче с тях пируети, двоен тулуп и прочие, никъф шанс!



Тема Re: Зимни кънкинови [re: Fish L]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано10.12.14 20:29



Смей се ти, аз се чудех, колко трябва да е щурав човек, че да измисли такава играчка. Ама още по-лудо е да я искаш според мен, но това е положението.
Има бебета, които ходят, които ядат, кукли, които говорят и т.н. Но девойката се е запънала акащо бебе, та акащо бебе.
Има и клипче за това бебе:



Ще се справим и с кънките, някак.



Тема Re: 100 години назаднови [re: Raf OFecin]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.12.14 20:32



Е, от тия падания ме е страх...



Но иначе е кефско да сиотстрани и да подкрепяш:))

Аз и така съм и на ските:))...Другите карат, аз ги чакам долу с чай и фешън грейка



Тема Re: +pics за Лиранови [re: PYTnik]  
Автор c@t ()
Публикувано10.12.14 20:33



Разбира се че стават, моите са такива



Има едни от много старите, но мисля че си млад да имаш такива, освен ако не си наследил кънки от дядо си. Те са с дълги куфи (металните шини) и не са позволени на затворени обществени пързалки, защото са опасни за околните.



Тема Re: Зимни кънкинови [re: WitchSmile]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано10.12.14 20:38



Смея се, но не се присмивам, защото очаквам следващото поколение и нямам идея какви ще са желанията на внуците, живот и здраве



Децата ми имат малка разлика и беще естествено тя да има..бременно барбиподно същество за Коледа, когато родих и аз, де Слава богу, приличаше на цезарова, а не на нормално раждане куклиното.

Преди време моята любима Дженифър разказваше как в училището на дъщеря й им раздали по едно бебе-кукла и това тамагочи въобще не им даваше мира. Всичко се записваше- плачене, хранене, спане - като форма на превенция за ранните раждания в Англия.

На всичко му се намира лесното, само здраве и любов да е!



Тема Re: Пахомова и Горшков:)))нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.12.14 20:41



Тези са били по твоето време май?





Да беше станал фигурист, така и така си бил там



Тема Re: 100 години назаднови [re: Lira Emerald]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано10.12.14 20:41



Махни ги тия екстремии. Я, виж в нета Кангоо Джъмпс. Имам приятелка на моите години и е луднала. Ходи с огромен кеф, хем е бая едричка, обаче с това чудо поддържа доста добра форма. Ходи вече от две години и между другото ходи с щерката, която беше точно на 12, когато започнаха.



Тема Re: +pics за Лира [re: Raf OFecin]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.12.14 20:41



Не, не те бъзикам. Сериозно се интересувам от любопитство, но не те разбрах добре, тези със зъбчетата за фигурно пързаляне ли са или за бягане?

Не те разбрах защото зъбчетата не могат да пречат на скоростта, да не са парашути, това са само малки зъбчета и не могат да пречат за скорост!
Или пречат на нещо или са излишни при някой от видовете спорт, но така и не разбрах кой точно спорт ги използва и как?


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: +pics за Лиранови [re: PYTnik]  
Автор c@t ()
Публикувано10.12.14 21:00



Ок, какво да очакваш, ако не си карач на кънки:

Тия кожените със зъби отпред и по-дълга шина отзад могат да спират веднага, да се заковеш в една точка и да имаш много добра опира да хванеш жена си и да я метнеш през рамо без да залитнеш



Хокей кънките спират само в страни, както си събрал инерция летиш към стената и се пльосваш като муха на стъкло. Ако решиш да метнеш жена си през рамо, ще залитнеш, няма да можеш да заковеш кънката в никоя точка, защото отпред и отзад е обла.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.