Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: Purply]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.07.14 15:28



Така е. Аз ако сама избирам, ще си купя двуместен Смарт, ама ми казаха, че тогава за обслужване, поправки и прочие ще се грижа сама, и при това положение веднага се отказах. :)

Редактирано от MupaM на 30.07.14 15:29.



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: DarkSide]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано30.07.14 15:40



За доходите винаги е под въпрос, според мен. Имам приятелка, дълги години изкарваше добри пари, ама наистина много добри пари. Караше една раздрънкана кола, леко ръждясала на места и мотото й беше "за ламарини пари не давам". Не беше скръндза, напротив, на приятели пари колко е дала и колко не си е прибрала... Накрая си купи една Дачия комби и си я кара до ден днешен.



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: Purply]  
Автор DarkSide ()
Публикувано30.07.14 15:41



интересно кой ли мъж би купил спортна кола на жена си





Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: DarkSide]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано30.07.14 15:42



Ха, ха, това с резедавия цвят наистина е смешно, дори не си го представям точно, но явно за нея е било признак на индивидуалност.



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: MupaM]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано30.07.14 15:43



В случая, както и за много други работи малко се преиграва според мен. Примерно ние като избирахме кола - естествено, че се съобразихме един друг с исканията си. Аз отсъпих по отношение цвят и тапицерия (в смисъл, че противно на догмата бях по- претенциозен за вънкашност и фаца, но съпругата каза и то не без основание, че не сме излязли за холова гарнитура, поне не него ден и постави доста серизони изисквания по отношение чисто технически или такива от прагматично естество параметри като к.с., ускорение от 0 до 100, да има N1 (относителна хитрина с която на новият ни автомобил плащаме около 20 пъти по-нисък данък защото уж бил товарен, а старата ни барака, почти 20 годишната уж турбо дизел, макар поне половината коне да са каталясали и никакви ги няма вече; тази ,с която карам дърва за огрев, щайги с грозде като му доде времето, стр. материали и т.н. се води едва ли не пред|мет на "лукс". И модификацията й такава "Уикенд". Относителна, защото няма безплатен_ обяд. Въпрос на баланс. След десетата година например трябва два пъти на минаваш ГТП. Отделно, че самият сертификат си струва поне за няколко години данъците на нормална "лека" кола. При някои модификации, производителите се бяха изхитрили до там, че понеже колата не е комби и няма нищо общо с товарен автомобил, просто махаха единия колан от заднитъе седалки и така ставайки 4-местна уж покрива изискванията да е товарна...)

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi

Редактирано от Nerv на 30.07.14 15:49.



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: DarkSide]  
Автор Purply (Лил)
Публикувано30.07.14 15:45



Изрично написах: или любовник


Тук имаше по едно време мода, май отмина, разни хубавици и манекенки да карат грамадански полубронирани джипове, каквито по свое желание надали биха карали. Ама като ти подаряват, няма да откажеш, я :)



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: copadevino]  
Автор DarkSide ()
Публикувано30.07.14 15:49



според мен, който не се отнася с уважение към "ламарините" (които могат да ти спасят живота или пък не), обикновено не уважава и себе си, без значение колко пари изкарва



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.07.14 15:52



Не е така, много е удобно колата ти да е стара (е, стара, стара, все пак да не се разваля по-често от два до три пъти годишно) и да не мислиш къде я удряш.



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: Purply]  
Автор DarkSide ()
Публикувано30.07.14 15:53



аз го намирам за резонно, грамаданския джип се кара и паркира значително по-лесно от Дачия комби и ти дава значително по-добри шансове да си сред оцелелите в случай на катастрофа



Тема Re: 50 нюанса сивонови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.07.14 15:54



За шансовете е така, да. За другото - надали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.