Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ееех... отива си и край!нови  
Автор sparrow-49641 ()
Публикувано06.03.14 03:38




тюх, обичах го, нищо, че толкоз го ругах : )



Тема Re: ееех... отива си и край!нови [re: sparrow-49641]  
Автор Melany99 ()
Публикувано06.03.14 03:48



Ти да видиш новия УИН как ще го ругаеш...





Тема Re: ееех... отива си и край!нови [re: sparrow-49641]  
Автор .Jess. ()
Публикувано06.03.14 03:51



И на мен ХР-то ми изплю подобно съобщение....не че от раз ще спре да работи, но е време да помислим за друго решение...



Тема За протокола:нови [re: sparrow-49641]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано06.03.14 11:30



Първият сравнително сполучлив Уиндоус, версия 3.1, за 16-битови бараки, с някой и друг 32-битов компонент работещ в защитен режим (напр. 32-битовия достъп до някои модели твърди дискове) беше пуснат 1992 г. и изкара до ... ноември 2008, 16 лазарника.


От 2000-та нататък почна тоя юруш със смяната на версиите.

---
Сигнатура: Търся си подходяща ...

Тема Re: За протокола:нови [re: Phillip]  
Автор 741 ()
Публикувано06.03.14 11:41



Не е баш тъй. В статията пишат, че до 2008 си можел да купиш лиценз за 3.х, ако го ползваш в ембедед устройства. Поддръжката обаче е прекратена през 2001, т.е. 9 години след пускането.
А ХР-то кара вече 13-та година





Тема Re: ееех... отива си и край!нови [re: sparrow-49641]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано06.03.14 11:46



пък каква веселИя е новият Ворд и иже с ними...

всъщност, след ден -два-три, ще откриеш, че "седмИцата" е симпатяга...но word-a продължава да ме дразни, нищо че вече одъртя и той-2010...





Тема Re: ееех... отива си и край!нови [re: sparrow-49641]  
Автор 741 ()
Публикувано06.03.14 11:51



Споко бе, какъв край. Аз имам един компютър с Уин 98, ползвам го за работа от време на време и си върви, даже и в интернет влиза. Естествено, интернета го ползвам в краен случай и само за сайтове, дето вероятността да лепна нещо е минимална. Ама си работи, при това без нито една преинсталация на операционната система (инсталирана е през 99-та

)



Тема Re: ееех... отива си и край!нови [re: duotrio]  
Автор sparrow-49641 ()
Публикувано06.03.14 11:55



абе май ще гледам да поотдалеча доколкото е възможно датата на това откритие



знам, знам... всички ми казахте още преди половин година... за хр, за 7, за...
като тръгна да откривателствам и да тропам с крак от нетърпение поради неумение, нерви и пр - ще ви повикам да ме галите под прав ъгъл по главичката и да ми казвате - "няма, мама, няма, не ти е квадратна главицата златна"



Тема Re: ееех... отива си и край!нови [re: 741]  
Автор sparrow-49641 ()
Публикувано06.03.14 12:00



от 99 егаси якото



тюх, все пак ще трябва да се сменя... ама ти и други хора ми го бяхте казали това още отдавна... ясно.

ами то и аз, откакто има хр съм сменила... колко... 6 машини? 8? нещо такова. или по 2 едновременно функциониращи..
и не ми се е налагало да преинсталирам джам. сменям машината просто, щото поради нещо.
и снощи, като попъпна това уведомление, че като ми стана мило на сърце, рекох да го почета добричкият, верен хр



Тема Въпроснови [re: sparrow-49641]  
Автор Gevrekh ()
Публикувано06.03.14 12:25



Ситуацията, значи, е следната:
1. Геврек си купува нов лаптоп, понеже му се очертават повечко пътувания из европата.
2. Досегашният си дойде с Windows Vista (да й е.а м...та, да го на.укам на Б.. Гей.. etc). Има си и DVD с тази ОS, напълно легална.
3. Новият лаптоп ще дойде гол-голеничък, купчинка желязо и пластмаса.
4. Въпросът е:
- ако пусна install на вистата на новия лаптоп, ще мине ли активацията (старият лаптоп така и така се форматира до железо)

Целта е последващ upgrade до Windows 8.1 (не ми препоръчвайте друга OS), чиято цена е доста по-скромна.
- и ще мине ли upgrade-ът, ако съм пропуснал активацията на Vista като процедура.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.