Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Пациент среща лекаря си.нови [re: АВе]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано03.05.11 12:13



- Жив-здрав, докторе!


- Ааа, мерси, ама предпочитам само да съм жив, че вчера турихме един на масата и той си отиде. Пък после при аутопсията се оказа, че си бил здрав и немало нужда да го режем.




Тема Препоръка 1нови [re: АВе]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано03.05.11 12:42



След балета трябва задължително да се гледа опера, за да не се чувстваш адски дебел.





Тема Това е добро.нови [re: Phillip]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано03.05.11 16:18







Тема Говорихме синови [re: Phillip]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано03.05.11 16:24



в някаква друга тема, че техничарите не разбирате хумора на хуманитариите и обратно. По-често обратно, разбира се.

Така че, аре стига с тези оценки. Пускай някви емотикончета или въпросителни да ти обясним в какво е шегата.

Лека вечер, Филипе. Харесвам те и те обичам отдавна. Дай да не се изтрепваме за това, че на мен не ми харесва инженерския ти хумор, а на теб - моят.



Тема Не е въпросът в изтрепванетонови [re: АВе]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано03.05.11 17:46



Според мен е приятно като е виц да има и някаква обратна връзка, била тя положителна или отрицателна. Ето, на мен някои вицове не ми харесват, не са ми смешни и си го казвам. Както и обратното (вж. по-горе, че съм харесал вицовете от серията "хепитудей"). А на някои просто си мълча, както виждаш.
И не става дума да се делим на инженери и хуманитари, католици и протестанти или Монтеки и Капулети.

Или да го кажем така. Разказваш виц на масата и ... никаква реакция. А всъщност част от слушателите се попикават от смях (мислено). Е, хубаво ли е това?!

Благодаря за обичта.





Тема Re: Вицове ІІнови [re: АВе]  
Автор Дpъндoлeтa (воайор)
Публикувано03.05.11 20:40



Мутра е в Япония. Решава да си купи очила. Влиза в оптически магазин и казва на продавача:
- Браточка, искам най-скъпите очила!
Японецът дълго ровил по рафтовете и накрая намерил каквото търсел:
- Това са!
- Че, какво им е скъпото?
- Като ги сложиш - виждаш всички хора без дрехи!
- Я, верно? - сложил мутрата очилата, погледнал навън, а по улицата се разхождат само голи хора! - Ей, взимам ги! Колко струват?
- 10 000 долара и имат 5 години гаранция!
Мутрата, платил и тръгнал към летището. Тури очилата - всички голи! Свали ги - всички облечени! Пътува в самолета - слага очилата - стюардесите голи!Сваля ги - с униформи! Супер!
Прибира се в къщи, слага очилата и влиза в спалнята - жена му с още един голи! Сваля очилата - пак голи! Слага, сваля - все голи.
- Мамка ви японска, а 5 години гаранция имали..



Тема Re: Вицове ІІнови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано03.05.11 20:50



пет години бан за вицове, преписани от първа стр. на дира





Тема Re: Вицове ІІнови [re: aqvamarin]  
Автор Дpъндoлeтa (воайор)
Публикувано03.05.11 20:54



ми аз толкова често пиша тук, че ми е все едно на трътката ще ме баннат ли или не...





Тема Re: Вицове ІІнови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано03.05.11 21:11



ако мъш те пипне за трътката няма да ти е безразлично.





Тема Re: Вицове ІІнови [re: aqvamarin]  
Автор Дpъндoлeтa (воайор)
Публикувано03.05.11 21:18



това какво общо има с темата?!

п.п.един се пробва преди години, ама летя през кашпите...
ако не вярваш - питай Гъркинята...

Редактирано от Дpъндoлeтa на 03.05.11 21:20.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.