Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Вицове ІІнови [re: Veni]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано03.02.11 00:33







Тема Как да свалим готина мацканови [re: АВе]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано03.02.11 09:34



Как да свалим готина мацка бързо и лесно - десен бутон на мишката и след това "Save Image As…"



Тема Колко трябва да е висок...нови [re: АВе]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано03.02.11 16:34



Звъня в Центъра за красота и питам:
- Колко трябва да е висок мъж, който тежи 120 килограма?
Отговарят ми:
- Около 2 метра.
Казвам на жена си:
- Нали ти обясних - не съм дебел, нисък съм.





Тема Re: Вицове ІІ [re: АВе]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано03.02.11 20:36



На козата й се наложило да отиде на пазар. Стегнала се тя да тръгва, събрала седемте козлета и им казала:
- Дечица, аз отивам на пазар. За да ми отворите после паролата е "Ям чесън". Без паролата да не отваряте на никой!
Тръгнала козата и сед...емте козлета останали самички. Не се минало много време и пристигнал вълка, който почукал на вратата. Козлетата се събрали около нея и започнали да питат едно през друго:
- Кой е, кой е?
Вълка отговорил с най-милия си глас:
- Деца, аз съм майка ви, отворете ми.
Козлетата обаче не се хванали и го попитали за паролата:
- Ще те пуснем само ако ни кажеш паролата!
Вълка естествено не я знаел тази парола, зачудил се какво да прави и отишъл при свраката, която била най-голямата клюкарка наоколо, която всичко знаела. Разбрал той паролата от нея и се върнал пред къщичката на козлетата и пак почукал на вратата. Седемте козлета отново попитали за паролата и той им казал:
- Ям чесън!
На което най-малкото козле отговорило:
- Яж ми пишката, ние си имаме шпионка!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Ще теглите ли или... [re: АВе]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано04.02.11 09:35



В банката:
- Решавайте по-бързо, защото затваряме - ще теглите ли или ще внасяте?
- Разбира се, че ще тегля! По дяволите, къде ли съм заврял пистолета...





Тема Най-много допълнителни... [re: АВе]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано04.02.11 10:38



- Кой оператор дава най-много допълнителни минути?
- БДЖ.





Тема Революция без жертви [re: АВе]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано04.02.11 10:39



Хубавото на сексуалните революции е това, че минават без жертви!
Жертвите се раждат после.





Тема Евтино и ефективно за отслабване? [re: АВе]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано04.02.11 11:17



- Имате ли нещо евтино и ефективно за отслабване?
- Имаме лепенки.
- А къде се лепят?
- На устата!





Тема Re: Евтино и ефективно за отслабване? [re: АВе]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано04.02.11 20:01



Мили Ваньо!

Ако четеш сега тази страница, това означава, че най-сетне ти е свършил интернета. Не се опитвай да звъниш на нашия доставчик или да бърникаш в настройките на браузъра.

Трябва да направиш следното:
- Върви в аптеката на ъгъла, купи лекарства за дядо - рецептите са в антрето, на лавицата под огледалото. Освен това, иди в кварталния магазин - вземи 2 пакета 1,5% мляко, кашкавал на резени и кутия чай. От плод-зеленчука до спирката купи 2 кг картофи, половин кило лук и 1 зелка. Запази всички касови бележки.
- Забравих си мобилния. Звънни на баща си на работа, кажи, че снимките няма да станат днес. Предай му също, че го моля да вземе прането от химическото на връщане от работа. Преди да звъннеш пусни програмата с иконка на телефон (на десктопа в горния десен ъгъл) и запиши отговора на татко си във файл с разширение *.wav.
- Напиши си домашните - туй че имаш само по математика не е повод да го оставяш за довечера. Страници от учебника - 116, 121 и 118. Внимавай с трета задача - трябва да съставиш уравнение, а не да докарваш отговора под задачата (и без туй в него има печатна грешка). На останалите задачи не са дадени отговори.
- След това си разтреби стаята. Като прибереш всичко, преброй частите на конструктора в пластмасовата кофа, броя дискове с игри на лавицата, броя колички в кутията и броя роботчета.
- След това можеш да отвориш браузъра и да напишеш като адрес http://получените числа, разделени с точки.
- Ще ти се отвори таблицата за управление на акаунтите на нашата домашна подмрежа. За да получиш достъп до нея, въведи в прозорчето "парола" отговорите на втора, трета и първа задача от учебника.
- Намери в лявата колонка нашия IP и внимателно въведи в съседното прозорче /където е "начин на разплащане - с карта"/ двете последни цифри от всяка касова бележка (от кода, който е най-долу): общо за зеленчуци, чай, мляко+хляб, сустак, флексалис и билкова настойка. Допълни до края с нули и натисни бутона "ОК".
- След това можеш да ползваш интернет отново. Ако случайно се обади ядосан чичко, който твърди, че е "системен администратор" и почне да псува в слушалката, пусни му записа на отговора на баща ти от файла.

Надявам се, че ще успееш. А аз като се върна довечера, ще ти разкажа приказка как една малка хакерка със своята група някога разбивала сървърите на Майкрософт и на арабските терористи.

Целувам те!
Мама

излязох изнервен и измислих измамата, изневярата и изкърското дефиле !


Тема Re: Евтино и ефективно за отслабване? [re: нoвakoв]  
Автор tartarianeyes (протектор)
Публикувано04.02.11 20:23










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.