Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема АРИА - Телевизионното предаване ;)нови  
Автор Лъчeзapнa ()
Публикувано07.11.09 10:51



Здравейте, мили приятели :)

Реших да мина да ви се похваля с последния проект, в който не просто участвам, но съм записала името си като "изпълнителен продуцент" за него

и се надявам да погледнете със снизхождение и любопитство, преди да го отхвърлите първосигнално, когато ви кажа името, с което се свързва това така благозвучно заглавие АРИА .

Значи иде реч за Вечерно шоу, което стартира по ТВ+ в мрежата на Булсатком идния месец (средата на декември).

АРИА е абривиатура на
Автономната
Република
Иван
Ангелов.

Аха, Иван Ангелов, от Мюзик Айдъл 2. Оня келеш, дето го изгониха за неприлично поведение.
Няма да го оправдавам кви ги е вършил, но пък с удоволствие ще ви споделя какви ги върши сега.

И така, кратък подбран материал от пилотния брой и се изкажете там, ако имате какво хубаво да кажете за проекта . Даже бих помолила да гласувате, при добро желание, защото до голяма степен от това зависи дали ще види бял свят (разбирай ефир) това предаване сега или... ще го види някой друг път .

Пак пускам линка, за който не е видял горе, че го има :


И да ме поздравите, ей! И да ми се радвате много. И да го разпратите на всичките си приятели и познати също да се радват и да коментират позитивно (подчертавам :)) ииииии.... това не беше спам .

Обичам ви.
Поздрави на всички, които познавам и на тези, които не познавам.

п.с. и малко по-поетично:

Има личности ярки и силни, които не могат да бъдат заличени. Такъв е Иван Ангелов - творецът! Чрез музиката той заяви позиция. Категорично и непримиримо. И отново е тук. Този път не само да ни забавлява. И не за зрелището на повърхността. Иван се завръща, за да провокира. Отново. Сега по един по-зрял и по-целенасочен начин. Момчето си отиде и се завърна мъжът - готов да назовава, да разкрива и да се бори. За принципи и ценности. В своята Автономна Република!

Редактирано от Лъчeзapнa на 07.11.09 11:03.



Тема заради рекламата -нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано07.11.09 10:53



платИ на всички тук по десет лева!

ако имаш затруднение -
можеш да дойдеш и да ни платиш един клубен купон!
мястото и часа - ще го уточним!


ЕВРОПРОСТАК

Редактирано от ceлянинъt на 07.11.09 10:55.



Тема Re: заради рекламата -нови [re: ceлянинъt]  
Автор Лъчeзapнa ()
Публикувано07.11.09 10:56



Ще ви поканя и на купона за Премиерата на Шоуто, немаш грижи

.
Ша почерпим, как и без да е отплата за нещо - ей така, от добро сърце и душа и да ни върви по вода



Тема хммм, добро сърце и душа -нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано07.11.09 10:58



звучи обещаващо!


ЕВРОПРОСТАК


Тема Предварително мерси за поканата, Лъчи.нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано07.11.09 11:03







Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Лин (...)
Публикувано07.11.09 11:05



Здравей, златното ми дете, дето бая време го нямаше!
Групата на мойте златни деца не спира да расте, из България и по света, но пък това ми е наградата!



Ще дам линка на дъщерите ми да го пуснат из Фейсбук, за който аз нямам време, но първо нека се наспят, че снощи продължихме до таз сутрин.:)

И на следващия купон те чакаме и няма лабаво!


…последният милиционер над Омир слънчево ридае…

Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лин]  
Автор Лъчeзapнa ()
Публикувано07.11.09 11:17



ЙЕП :)

На всички ви отговарям с усмивка и следобяда ще намина пак, че сега излизам.
Но като каза фейсбук - направихме му и профил там на предаването. Ето го:



Но сега важно е наистина клипчето във вибокса, за да се види от повече хора, да се гласува положително от повече хора, за да може от Телевизията да са ОК за стартирането!



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано07.11.09 12:05



Много се зарадвах да прочета, че си жива и здрава, че си добре и че имаш идеи и работа които да постигаш!
Пожелавам ти здраве и късмет и по често да ни се обаждаш.





Тема ами...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Гeвpek (кръгъл и вкусен)
Публикувано07.11.09 12:22



аз го отхвърлих първосигнално, като каза името



Тия ги пускай в клуб 10-15, май имаше такъв тъдява...



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Cвeтлинa в миcълтa (ентусиаст)
Публикувано07.11.09 13:31



И аз, и аз се радвам, как


Айде, стискам палци!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.