Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.11.09 13:33



Пожелавам от сърце успех.Имам леки съмнения за успеха на И.А., но не мисля, че не е толкова красив, колкото новите водещи в "Нова" или не е толкова умен, за да се справи.
От него зависи докога ще се чувства в ролята на интересен водещ!Успех!



Тема трибута на ЛеоСнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 13:35



към Олд Гетсби.

радвам се, че се върна от Англетско.
да ме цункаш по бузката, дарлинг:)



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Фиш]  
Автор Cвeтлинa в миcълтa (ентусиаст)
Публикувано07.11.09 13:39



На мен най ми хареса последната рубрика - Концерт по желание - дето пее. Еми тича си му, пък за другото - дано има време и възможност да се поошлайфа.

Ааа, не видях тук линк за това дето "изяжда" пиленцето - много се смях на тоя клип как невинно-невинно гледа


Ей го:

Редактирано от Cвeтлинa в миcълтa на 07.11.09 13:41.



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Бaй Koнyp (космо по лиц)
Публикувано07.11.09 13:44



Погледнах трейлъра. Слабичко. Иван направо рецитира. Явно му е трудно да произнася естествено предварително подготвени думи. Иван е импровизатор и САМО импровизатор. Сложи го в калъп и се спихва.

Той е от хората, които са блестящи за компания, но почти никога не са в състояние да създават изкуство, защото то иска труд и дисциплина - две качества много чужди на Иван.

В музикалния конкурс ми беше симпатичен, определено най-колоритен от кандидатите, но прескочи границата. Или пък не я прескочи, а осъзна, че той не може да играе играта сериозно, че скоро ограниченията му ще се озъбят като арматура под лошо излят бетон и се оттегли, за да остане в спомените на зрителите такъв, какъвто е.

Пожелавам му успех, но се съмнявам, че ще излезе от дребния мащаб, заложен му от природата.



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор БEPCA (непокорна)
Публикувано07.11.09 14:07



Успех Дечко и да ви върви по вода. За Иван имам смесени чувства. Като певец е супер, но като водещ още доста работа ще падне, за да се "изпедепса"/да се усъвършенства демек

/. Мисля, че ти е ясно че няма друг на света, който повече от мен иска да успееш и ти и екипа ти. Стискам палци. Замисъла на предаването е чудесен, остава да го докарате и като изпълнение да е супер.

Понякога и ритник отзад означава крачка напред.

Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор esti ()
Публикувано07.11.09 14:43



Леко преиграва Иванчо на моменти, но ще се ошлайфа, като водещ мисля.
По-голямата му сила разбира се е в пеенето и според мен там трябва да наблегне.
Но песента, която тук пее не ми хареса, като изпълнение - музиката, емоцията не мина през него. Наблегна повече на театралното, вместо на музикалното.
Но безспорен факт е, че е талантливо момчето и трябва по-добре да си подбира песните.
Навремето ме спечели с изпълнението на тази песен:


Предполагам за всички е видна разликата в изпълнението на двете песни - въпреки някои дребни технически несъвършенства.
Май беше забравил за амплоато на Иван Ангелов и наистина се отдаде на музиката.
Има хляб в него и много ще се радвам, ако успее.
Пожелавам успех на предаването и дано "акулите" търсещи печалба залагайки на скандалното (както много други правят) не излапат и него.
Възможно най-скоро трябва да се отърве от този образ, защото съм сигурна, че неговото истинско АЗ има какво повече и по-стойностно да покаже.
Успех!



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Бaй Koнyp]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано07.11.09 15:20



Липсват му всяккаво чувство за мярка и задръжки. А е много талантлив. Роден е за звезда.



Тема ебаси лудата:)нови [re: kakata]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 15:28



звезда с " чувство за мярка и задръжки".

е еснафче.

що не си гледаш следобедното бразилско сериалче.
бе бабче?



Тема ps: съботна мюзика за лелката:)нови [re: kakata]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 15:41



та да мирне!





Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: kakata]  
Автор Бaй Koнyp (космо по лиц)
Публикувано07.11.09 15:48



Ами не знам колко е вярна приказката за 1% талант и 99% труд, но явно самороден талант, който не може да бъде впрегнат и насочен в правилна посока, няма шанс да даде плодове.
Имам чувството, че наличието на таланта му и липсата на подходяща среда, която да го поокалъпи са го разглезили от най-ранно детство и затова е загубил мярката.

Възможно е и друго - чувството за мярка да не е дадено на всеки. Аз например съм възпитаван много строго (истински освободен се чувствам едва в последните 5-6 години), но винаги съм губил мярката и съм си патил от това.

Като си говорим за самородни таланти, гледах скоро едно предаване-среща с Александра Раева - бившата бек-вокалистка на Слави. Никога не съм я харесвал и мислех, че си е спечелила място при него по най-древния начин. Шашна ме с таланта си да рисува, танцува, да имитира, с артистисчност и чувство за хумор. За секунда влиза в роля и излиза от нея по-бързо от щракването на кино-клапа. И какво е постигнала - нищо.

От собствен опит знам, че късметът в живота е страшно важен, но само късмет ли е липсвал на тези двамата или и нещо друго?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.