Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема считай се цункана, принцеске:)нови [re: jumblies]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 17:27







Тема ps;нови [re: jumblies]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 17:31



като не мое да носи, да не се завира между шамарите.
нищо лично не е.
никога! във форумчeта некви.
от мен:)


мъ, пишкаш ли на шумка - праи дръм.
нъл:)))



Тема Re: считай се цункан и ти принцешчонови [re: Gatsby©]  
Автор jumblies ()
Публикувано07.11.09 17:37





пърдон за не на местото ... ма тва ми кърти къщата от половин час ... не мое те пропусна



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано07.11.09 17:37



Не го познавам Иван Ангелов и не само него но и нито един "герой" от българско риалити, така, че не мога да бъда упрекната в преднамереност.
Като водещ намирам, че изобщо не му се отдава. Декламира през цялото време. Дикцията му е ужасна. А интрервютата ... мамма миа!
Като певец, също нищо особено. По-скоро добър имитатор. Даже и движенията на Орлин бяха изкопирани. В началото си помислих, че си отваряше устата на плейбек на Орлин.
Дори и другия линк, който даде ести, също не успя да ме впечатли. Стонираше през цялото време. Едвам познах песента!

ей така се изпълнява тази песен!

От всички появили се на екрана, единствено добро впечатление ми направи хубавицата, която ще представя интернет рубриката. Много естествена, непринудена, обаятелна.

Въпреки, че няма шанс да съм сред зрителите на предаването, желая успех на целия екип.

Ayth emai kai se opoion aresw!

Тема хубо, заради една мацка туканови [re: Бaй Koнyp]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 17:38



дето ного любим.

искаш ли с мен...





Тема Re:)))))))))))))))))))))))))))нови [re: jumblies]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 17:39



да, ама го имаш от мен!!!



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор svoy sum (новак)
Публикувано07.11.09 17:54



Успях да видя само половината, защото от чужбина трудно се гледат клиповете от този сайт, точат се до безкрайност.
Мисля, че има потенциал момчето , има глас, но има много и много да се учи. Съгласна съм с изказалите се тук, че направо си декламира текста. Трябва да е къде по-естествен. Липсва му професионализъм.



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Бaй Koнyp]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано07.11.09 18:00



От изявите в айдъла останах с впечатление, че момчето не е съвсем в ред или поне тогава е бил в някаква фаза, е такава като на Гетсби, същата.



Тема Re: АРИА - Телевизионното предаване ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано07.11.09 18:09



Няма как да стане с Ванката приятелко,
Турците ни ебаха, гърците ни ебаха и Ванката ли ще ни ебе, няма да стане..поне за мен.



Сигурно става дума за ебаните боклуци тъпи, не за мен.
Кофти е след всичко това да се търси подкрепа от същите хора..по- лошо е от кофти, но ти го спестявам от уважене към теб.

Редактирано от ПЪTниk на 07.11.09 18:11.



Тема къш!!!! ма!нови [re: kakata]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано07.11.09 18:16



не се гаври с ника ми!
последно предупреждение.
е тва!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.