Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: данови [re: мoдeлиepka]  
Автор мoдeлиepka (непознат )
Публикувано07.01.10 20:05



можете да изтеглите 1,2 и3 епизод на АРИА от тук







Тема Re: данови [re: Гъpkинятa]  
Автор Лъчeзapнa ()
Публикувано08.01.10 00:00



В отговор на:


Мъъъ, тия от (ди)Ариата нищо не дават!
Само искат.
Гледайте та гледайте!
Бах ги! ....





Доста сме се постарали да дадем от себе си . Ако погледнеш поне едно предаване, ще видиш, че е така.

Целувки от мен.



Тема Re: данови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Дядo ()
Публикувано08.01.10 00:06



То и аз мога да дам доста от себе си, ама ако го направя на публично място или ще ме опандизят или ще ме вкарат в лудницата.

Случайно да забелязвата, че тук няма отзиви? Че няма дискусии по темата?

Предлагам ви да си я разпечатате, да я прочетете на целия ви трудов колектив, да си я навиете на ролце и ... нататък, надявам се, се досещате.



Тема Re: данови [re: Дядo]  
Автор Лъчeзapнa ()
Публикувано08.01.10 00:29



Забелязах, разбира се :). И не съм писала (и гледала, ако искаме да бъдем честни) от сто години

. Но кой знае защо наминах, видях си темата нависоко, погледнах някое ново мнение дето не съм чела, провокира ме едно такова и драснах ред и половина .

Позволяваш ли (това е целувка)

ето още една за специален човек (той ще се познае)
__





Тема Re: данови [re: Дядo]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано08.01.10 00:35



сподели надеждите си, глисте

излязох изнервен и измислих измамата, изневярата и изкърското дефиле !


Тема Re: пратете го на логопед ... :))нови [re: вp.]  
Автор Oнзи тaм (специалист)
Публикувано08.01.10 05:33



Touche ...

Пречките са неприятните неща дето виждаш когато отклониш поглед от целта ... (Х. Форд)


Тема Re: данови [re: Дядo]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано08.01.10 09:44



я преди да излезна от тука, да ти кажа две думи на кръст.
това ти мнение е жив пример, как не четеш нищо, което те дразни.
отлично качество за бъдещ чистач!
та.
що не земеш да си махнеш клавишите от клавиатурата и да си я завреш ... надявам се, че се досещаш къде.
требва да махнеш клавишите, щото като станеш модератор и почнат да ти лижат ... сещаш се кое ... да не земе да се задави некой твой шуробаджанак с некое копче.
успех на изборите!

<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>


Тема Re: данови [re: Лъчeзapнa]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано08.01.10 09:49



_

___

миличко, не е лошо след като целуваш конурчо, да си изплакнеш устичката неколко пъти и да я дезинфектираш, че изобщо не се знае ква гадост може да прифанеш...

<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>

Тема Re: данови [re: Лъчeзapнa]  
Автор nqkoga (...)
Публикувано08.01.10 12:49



Предаване с интересни теми.Ще ми позволиш да изкажа мнението си.Интервютата ми дойдоха малко в повече.Песните ми харесаха,Иван има невероятна дарба.
Успех!!



Тема Re: данови [re: LeoS]  
Автор Дядo ()
Публикувано08.01.10 12:51



Лъвчо, ма ти наистина си се фиксирал на тема модераторство. Успокой се, дишай дълбоко. Дядо НЯМА да става модератор (освен ако не ми плащат поне 2 бона месечно).
Дядо има принципи. Принципи са ... бе не ти трябва да знаеш. И така си си добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.