Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Голяма съм зАспанови  
Авторsofka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 23:17



и в буквалния ,и в преносния смисъл.


Неколко сутрини подред ,докато си пътувам седнала в автобуса/излизам час по рано за да седна/и усещам как заспивам върху Стоунхендж.Даже тази сутрин си спахме на една седалка с един мъж моя възраст и аха... да си пропусна служебната спирка.
Някога се чудех как хората дремят в автобусите,а сега и аз си откъртвам без да се замислям.Не мога бе! Затварят ми се очите и ...ни приемам,ни предавам.
В такова полусънно състояние,днес след работа се качвам в автобуса и се хващам за дръжката до вратата.Периферно забелязвам пред мен силует на мъж.По едно време, както си придремвам, ме сепва глас:"До мене стоиш,а се правиш,че не ме познаваш!И друг път така сме се разминавали!"Поглеждам изненадана и виждам един бивш колега с когото си имахме лаф навремето,а аз да не го забележа.И човекът си мислел,че му се сърдя нещо ,а даже се и чудел, що ли се правя на дръж ми шапката.
Абе...така от мухата става слон.
За успокоение мое,бихте ли споделили разминавания по различни тротоари от някоя тъпотия?Ммм!?



Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: sofka]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано12.06.08 23:26



бе оня ден забелязах, че са пуснали некви нови трамваи - много змейски на външен вид ... и викам на жената, бе знаеш ли кви нови трамваи има из града, пък тя вика, бреий, как така си ги забелязал, то има - няма пет години как ги пуснаха, ама за тебе тва си е направо постижение, щот ти нищо не забелязваш, ни нови прически, ни нови дрешки, нищо ...





Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: sofka]  
Автор Madame (минаващ)
Публикувано12.06.08 23:35



Софче не се притеснявай, сега за твое успокоение избрoявам следните случки:

- множество опити да отворя чужда кола само защото е същия цвят като моята

- един такъв опит увенчан с успех поради факта че другия бил по-голям заплес и забравил/а да си заключи колата

- несполучиви опити с дистанционното на колата да отворя входната врата на апартамента

- размахване на ключа/ карта за офиса пред чекмедже - не се отваря

- знам за случаи когато някои отиде на срeща в друг град на съответното число, но месец по-рано...



Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: sofka]  
Автор тopбa ()
Публикувано12.06.08 23:45



Чух разговор между две момичета.
Едната каза, че разбира кога е пияна по това, че почва да си тръска цигарата в салатата и да си взима мезе от пепелника.



Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: sofka]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано13.06.08 08:28



Софке, прави ми впечатление, че каквото и да ти се случи в автобусите, все мъже има замесени.





Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: DarkSide]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано13.06.08 08:30



щот ти нищо не забелязваш, ни нови прически, ни нови дрешки, нищо ...
Аххххх, ама ти така ли правиш?


Вземи се в ръце!

Аз пък най-обичам мъже, които винаги забелязват И ТИ ГО КАЗВАТ!
Е, има някои, които се престарават, но кой може да им се разсърди за това.




Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: Madame]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано13.06.08 08:32



- множество опити да отворя чужда кола само защото е същия цвят като моята

Колко успокояващо! Не съм била само аз.

- знам за случаи когато някои отиде на срeща в друг град на съответното число, но месец по-рано...
Да не се е разчул моят случай. Заведох детето на една сбирка на точното място, в точния час, но една седмица по-рано.
Обаче пък не бях виновна. Що ми бяха пуснали поканата толкова рано?!



Тема Странно .....нови [re: Jennifer:)]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 08:34



Все пак, теоретичната вероятност да е замесен мъж в някоя случка е 50% .... а пре Софкините случки е 100%, както казваш .... Някак си не ми идва извода от този факт, противоречащ на статистиката ...



Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: DarkSide]  
Авторsofka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 08:59



Ти пак трамваите не виждаш,а аз да не забележа коледната елха в съседната стая години наред.


И онзи ден една кака я полива и аз ахкам от удивление,че е ново цвете.



Тема Re: Голяма съм зАспанови [re: Jennifer:)]  
Авторsofka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 09:01



Джен,ама Дарки си пази комплиментите за чуждите жени.

Те са интересните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.