Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 14.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Колкото и да не ни се вярва е истинанови [re: И_Baн]  
Автор Mнeмoзинa (всичко забравям)
Публикувано23.11.06 14:40



Сто пъти опитвам да напиша нещо и се отказвам.

Тъжно и студено ми стана.
Като се сетя как се ядосваше и беснееше и как отказваше да се примири с най-обикновени неща - това, мисля, беше, защото му се живееше. И защото обичаше този клуб.
И ми става още по-тъжно.

По-добре се съберете в петък. То няма да е веселба...



Panta rhei...


Тема Re: Колкото и да не ни се вярва е истинанови [re: И_Baн]  
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано23.11.06 15:19



..............БОГ ДА ТЕ ПРОСТИ И ВЕЧНА ТИ ПАМЕТ !!
ПОЧИВАЙ В МИР !


Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Поклон .... и мир на праха му!нови [re: И_Baн]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 15:43



Ех, Методи, Методи .... не можахме да седнем с тебе да се наприказваме ....



Тема Re: Колкото и да не ни се вярва е истинанови [re: И_Baн]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано23.11.06 15:59



Тъжно,много тъжно!Тъкмо бяхме започнали с него да се опознаваме.Писал ми е и на лични бележки.Остана един негов въпрос към мен,на който така и не успях да отговоря,защото и аз бях болна.Днес,когато влязох в клуба и видях тъжното съобщение.........нямам думи...........

Той искаше да знае в коя част на Украина съм живяла,искаше да ме пита за много неща.............


Почивай в мир Маг!!!











Тема магнови [re: И_Baн]  
Автор вp.. ()
Публикувано23.11.06 16:08



било му е мъчно, че е сам
и така му се искаше някой да го помни
и се опасяваше и гневеше от мисълта, че хората ги забравят когато умрат...
и на мене ми е мъчно, не писах досега, защото ... и аз не мога да определя точно защо
може би защото ми е мъчно...
мъчно ми е, обаче, повече за това, че се е чувствал токова сам, когато беше още тук.
сега вече е умрял и за него нищо повече не може да бъде направено.
така че, с риск и в разрез с каквото и да ви хрумне, аз сега ви говоря на вас, които ще почетете тук.
хубав списък, дълъг и сърдечен, нали виждате.
обаче човекът вече го няма...
а около всички нас има толкова много живи хора, нали
хора, за които понякога не намираме време да помислим и да се погрижим, да обърнем внимание (наистина внимание - не говоря за преструвки разни куртоазни...)
така че... какво ви казвам
казвам ви - обръщането на внимание, грижите и обичта са важни когато човеците около нас са... около нас.
дори това "около нас" да е с много далечни граници
когато имате в мислите и чувствата си идеята, че сте нечий приятел и когато усещате, че този човек има нужда от помощ, или внимание - не се бавете да му ги укажете.
докато е жив, докато е възможно. докато те имат смисъл за него, защото когато вече го няма... сисълът на вниманието остава само за тези, които ги има.
не зная дали се изразявам разбираемо и добре, но това са мислите ми и чувствата ми.
и аз съм правила така, като вас. усещам, че някой, за когото ме е грижа, има нужда от някого в момента. и къде потънала в грижи, къде от немара, къде заради неговите твърдения "нищо ми няма", " не искам помощ...", "всичко е наред"... съм оставяла нещата така, да си текат както могат.
и това понякога е било правилно, но друг път - не е било...
сега някои от вас казват, че маг е бил самотен и болен, и неподвижен, и... и вие сте искали да го видите, но той не бил съгласен... и не сте отивали.
може би така е било добре, но може би не е било.
мисля си... не знам и аз точно какво, но някакси така - може би е добре, ако настояваме повече? и да го правим така, че този, който има нужда от нас, своите приятели, да усети, че наистина искаме да го направим?
може би тогава би се съгласил на помощта ни. а може би не би, но...

а сега... това е някакси повече само списък.

аз не познавах маг. виждала съм го на няколко клубни сбирки, за по няколко минути.
срещала съм го писмовно няколко години, доста години всъщност, достатъчни всички клетки в тялото ми да се подменят, нали знаете, че така става... тук. в клуба.
много се карахме с него, за което не съжалявам. защото му казвах каквото си мисля - а именно, че колкото и да му е зле на някого, не бива, защото на него му е зле, да тормози и други хора, че и на тях да им стане зле.
нещо, което не знам дали маг разбра, но съм убедена, че усещаше отношението ми към нещата...
мисля, че е добре, че напоследък се посдобрихме. и то не толкова за мене, ами че, ако изобщо му е хрумнало, поне това не го е тормозело когато... накрая.
да бъдеш любезен е лесно, нали знаете...
да бъдеш обаче нечий приятел... това не е никак лесно.
приятелите са като твърдия под под финия мек килим на любезността, каза дъщеря ми, когато беше на 5. ако го няма подът, колкото и да е красив и скъп килимът - когато човек стъпи отгоре - пада...
та... думите ми са за вас, за нас, които сме тук сега още.
бъдете твърдия под за приятелите си. за да има по-малко починали самотници, които после получават по един такъв... мил... списък.
зная, че наистина ви е мъчно за маг. и на мене ми е мъчно наистина.
но... ето, че сега го няма, а ние сме. тук.

почивай в мир, маг.
и, колкото и да не вярвам в задгробни животи... в този момент някакси ми се ще да има такова нещо



Тема Re: Колкото и да не ни се вярва е истинанови [re: И_Baн]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано23.11.06 16:19



Мир на душата му!
И дано най-добрите му мисли се реализират..........
Май не са нужни много думи в такъв момент .........



Тема Re: Колкото и да не ни се вярва е истинанови [re: И_Baн]  
Автор Дaмa_Kyпa (/сърцАта/)
Публикувано23.11.06 16:30



БОГ ДА ГО ПРОСТИ!
Наистина и аз не мога да повярвам...
Имаше толкова надежди...не дочака, горкият!



Тема Re: Колкото и да не ни се вярва е истинанови [re: И_Baн]  
Автор GreenLight (unsatiable)
Публикувано23.11.06 17:23



Бог да го прости!
Някой знае ли как, кога, от какво?
Купих си една книга заради него. "Утрото на магьосниците" Хич не ми хареса.
Отдавна не бях влизал тука. Пазя си го това място като нещо хубаво, а то виж каква тежка мъка. Като ви прочетох постовете за раздяла с Мага и ме хвана за гърлото. Как сега да чета друго?!
Чудя се какво да редактирам, дали това че не ми хареса книгата да изтрия или нещо друго,ама от 5 минути все едно ми се върти в главата. - Ей старче, палиш ли сега отгоре, като ме четеш какви глупости ги пиша. "Хич и не я дочетох а се изказвам", а? и дугото надолу... колко ли грешки си видял. За твоята УкраИна исках да ти казвам едни неща, много щеше да се ядосаш. Сега на кой да ги кажа?
Странно или не, ще те помня винаги! Почивай в мир!



Тема Съболезнования от dir.bgнови [re: И_Baн]  
Автор Mapия-Marдaлeнa (минаващ)
Публикувано23.11.06 17:42



"Искрени съболезнования от екипа на Дир.бг!
Съпричастни сме с Вас и вашата загуба!
Дълбок поклон!

Costumer Support
Dir.bg"



Тема Re: Колкото и да не ни се вярва е истина [re: И_Baн]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано23.11.06 18:10



Мир на праха му.



5drerrrrrrrrru ncxf n joelk jmksfjw we eq cgy<tfvqw trqwvrf qvw vt <


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.