Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема В потвърждениенови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано28.02.05 18:24



"Много забележително е, че златото не бива ползвано масово в монети до сравнително скоро (към 500 пр.н.е.), защото просто не го е имало в необходимото количество. Медни и сребърни монети - колко щеш; златни - не."

"COINS AND SMALL BARS
The first gold coins were struck by King Croesus in Lydia during his reign between 560 and 547 BC. Gold coins have continued as legal tender since that time. Today, bullion coins and small bars offer private investors an attractive way of investing in relatively small amounts of gold. In many countries, gold purchased for investment purposes is exempt from VAT (this includes the whole of the European Union).


King Croesus - цар Крез, откъдето идва изразът "Богат като Крез".

Повече за държавата Лидия, на този линк:



Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш

Тема Re: Треска за златонови [re: Oптимиcт]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано28.02.05 18:30



Аз не прочетох текста, но знам де е местото дето багериста намери златото.Колко ми дължиш сега?

Bakma bana chichek gibi, sikerim seni eshek gibi


Тема Re: Cамoнови [re: Oптимиcт]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано28.02.05 18:32



Ми именнo тoва имам предвид. Петерcбург е пo cравним c Финландия oткoлкoтo c Руcия. Tака ги гледат и дo днеc ocтаналите руcнаци. "Западняци":)

нямаш шанc, ergo изпoлзвай гo





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.