Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Та почваме да си идваме на думата ...нови [re: Бaтko]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:51



Псолютно съм съгласен.
Моя син в понеделник го пращам в казармата. В Плевен. И, честно казано, яд ме е, че не е две години. Щото и той е едно кълбо от нерви, дето само военен режим може да оправи. Поне да се научи да си оправя леглото.
И тайно от майка му мисля да пусна връзки и да го пратя в сърцето на екшъна - Елхово, Грудово, Звездец... Щото ако си е в Стара Загора и прилича поне малко на мен, ще го гонят комендантските като в анимационен филм. Денонощно.
Пък за заяждането - премести го в другия крачол.



Тема Re: тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: HeOHeЛ]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:54



Да не ти пука.
В кой парк?



Тема Добре е ...нови [re: AK47M]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 16:05



Сърцето на екшъна май вече не е в Елхово, Грудово, Звездец .... Там е разруха и мизерия .... Прати го във вътрешни войски (преди 25 години бях там). Чувам, че дисциплината в жандармерията е останала на ниво.

Аз със леглото се оправих ....Сега работя по проблемът с точнността. Методът е следния: С колкото минути закъснее, с толкова му режа купона за следващата дискотека. А с леглото действах така: Помолих два три пъти неговото гадже да му оправи леглото ..... и хвана дикиш!
А с неизмитите чинии: След няколко напомняния, му сипах в мръсни чинии ...

Ама как да е ...... ние живеем само двамата! Е, като се върне от гости на сестра си и майка си, има прояви на известна ленност, ама ще му минат!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Добре е ...нови [re: Бaтko]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 16:15



Ти си добре, аз кого по-напред да възпитавам - него ли /дето даже няма постоянно гадже/, сестра му ли, майка му ли или кучето. Само с кучето имам успех. Само то разбира всяка дума.



Тема Re: тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 16:27



все едно в кой : )

ама че си, начи : )

... тъй, тъй



Тема Re: тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: HeOHeЛ]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 16:32



Ако пък ти обеля думичка повече.
За какъв ме вземаш?



Тема ух дано не съм казала нещо погрешно пакнови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 16:58



или пък нещо, което се е разбрало някък инак.


ама то така става с тия писаници... човек поставя зад думите, които са написани, какво ли не....

това с парка... като писахме тук, още отначало, и като прочетох какво си написал, през главата ми минаваха много неща.
например - колко е добре наистина никой да не... да си сигурен че ето сега ще отидеш някъде и нищо лошо и неприятно няма да ти се случи!
нищо... няма да те бльсне някой и после отгоре на всичкото да те наругае, няма да се стряскаш от изпълзялата зад ъгъла сянка, няма да се правиш, че не ти пука като минаваш през подлеза, а в същото време сърцето ти, като на анимационен заек, вече да бяга нагоре, по отсрещните стълби, към светлото... че... колко е страхотно да знаеш със сигурност, че ей оня, поркания там, дето се движи срещу тебе няма да ти налети... все едно как.
... такива неща.
или други - помислих си, че всъщност почти не мога да си представя ... ох, както и да е.
извинявай, ако ти се е сторило, че се държа несполучливо - не е било нарочно.
по никакъв начин не съм искала да те засегна.
съжалявам, ако така се е получило.

оня пияния, сянката зад ъгъла... може да са все едно в кой парк.



Тема Re:То...нови [re: AK47M]  
Автор пpeминaвaщa (с отворени очи)
Публикувано05.01.02 17:46



така си е можеш да се заяждаш само със жената и детето, защото кучето не може да ти отговори, а като ти отговори само си върти опашката...
Блазе ти...... без да се заяждам
Аз съм от обратната страна, но това не ми пречи да се зъбя поне

Абе като се замислих върху темата......
Отскоро се включихме чрез кабел към интернет, та оттогава дъщеря ми доста до късно стои вечер и си приказва /мълчешком/ с новооткрити
приятели, просто защото имат какво да си кажат.........
Мисля, че като задаваме въпроси във форума и търсим отговори , значи и ние има какво да си кажем.........
А спорим, защото във спора се ражда истината....
Че използваме "неподходящи" думи и изрази, смятаме ,че възрастта ни го позволява ......прикрити под анонимността...
А хора разни, както казваше свекърва ми "брат с брата не могат да мелят брашно, понякога"....... а какво остава до нас.....
Като снахи и свекърви /а?/
се разбираме (:-))

Всички болести идват от ядове,всички ядове идват от г а д о в е!

Редактирано от пpeминaвaщa на 05.01.02 18:28.



Тема абе я и аз да се заям:))нови [re: ДжoДo]  
Авторfarmer (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 12:11



АБЕ дЖОдО,
АБЕ ПИЛЕ ШАРЕНО ТИ КЪДЕ БЕШЕ КАТО ТЕ КАНИХМЕ
НА СРЕЩИ
А СЕГА пише ли пише ,дет казва Неонелчето -Разнася ни в БГ.
/ама и те показно- с Ак47 ти правиха демонстрация........../
Ами попитай новаков ,никого не сме изяли при дъвченето и при
срещите-само мили усмивки/поне ВА/
ама и СА си ги бива

хаиде за МНОГО ГОДИНИ



Тема НИКОЙ НЕ МЕ РАЗБРА........нови [re: farmer]  
Автор ДжoДo (все същата)
Публикувано06.01.02 22:09



..... изобщо не ставаше дума за реалните срещи и за веселбите! Не съм противничка на такива събирания, напротив, тези които ме познават знаят, че за двете години в нета съм се срещнала сигурно с повече от 100 човека от къде ли не и съм приятелка с повечето от тях и досега...
Ставаше дума за няколко от вас, които не могат да скрият неприязънта си един-към друг!
В случая изключвам potrebitel, защото май единствено Маг разбра, че той не се заяждаше с никого персонално... а и докато той беше в клуба май ставаше малко по-интересно... не съм му адвокат! в никакъв случай! щото и той прекаляваше понякога..... особено в очите на тези, които не можеха да разберат накъде бие майтапа му!!!!!!! Абе по друг начин е свикнал да се шегува явно, та не са за всеки шегите му... както и да е ...
Ставаше дума за други, които с постоянните си заяждания пълнят темите с личните си недоразумения...

Стига толкова!

Не искам да се коментира повече тази тема, още повече, че не искам и на мен някой да почне да ми прави *DELETED* , както на постингите на potrebitel.............!!!!!!!!!!!!!!........

Редактирано от ДжoДo на 06.01.02 22:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.