Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 14.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Имам едно питане,......ако разрешите  
Автор ДжoДo (все същата)
Публикувано05.01.02 00:11



Вися си от едно известно време в този клуб, защото ми се струва, че имам "нещо общо" с една част от постоянно пищешите тук... пък и ми е интересно да ви чета ... тук съм повече, за да ви чета отколкото да ви коментирам!... е добре де! признавам си, че се изкушавам и да ви коментирам от време на време... за срамотиите, чак и във вестника писаха за това... хъммм... (хич не ми е до хвалба този факт! срам ме е даже!)....
Обаче .... абе...... много ме мъчи един въпрос.... та реших най после да взема да го задам, та да видим ще има ли кураж някой да отговори....

ЩО СЕ ЯДЕТЕ КАТО КУЧЕТА?!? КАКВО ДЕЛИТЕ?!? ВИРТУАЛНОТО ПРОСТРАНСТВО ЛИ????????

Ама то - виртуалното - няма да се раздели заради дребните ви заяждания бе! Не сте ли го проумяли още???????
Що не се радвате на живота.... не виждате ли колко е кратък... що не спрете да се дъвчете ... оказва се, че даже и не се познавате реално, ама сте решили да се унищожавате един друг и то точно тук!
Ето ги .......... конфликти разни........ ама не! НЯМА ДА ИЗБРОЯВАМ НИКОВЕ!
Вие сами си знаете кои са!
Абе що не вземете да ПЛЕСНЕТЕ С РЪЦЕ, ПА ДА СЕ ПРЕГЪРНЕТЕ!
Съберете се... изпийте по едно...и ще видите, че си допадате много повече отколкто предполагате... това от личен опит ви го казвам...

Ха да видим колко от вас ще си признаят каква е причината да изпитват неприязън към "определени личности" в този клуб! И кои от вас ще се престрашат да се срещнат ЛИЧНО с "врага" си............

И да знаете, че много ви уважавам! Всичките! Нищо, че не ми допадате всички! Ама то вкусове разни де.........

Хайде със здраве и ЧНГ, дет са вика.....




их начииии.......


Тема ааааа -нови [re: ДжoДo]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано05.01.02 08:02



ми голяма част от пишещите тук - традиционно пляскаме с ръце - па се прегръщаме или запяваме на традиционните си срещи - вече не ги броя колко станаха - и сме си много добри приятели... пък, че някои надничат от виртуално-тъмното и скърцат със зъби - тяхна си работа...

Тъй, че - ела и ти на поредната среща... и да знаеш - това е най-редовно срещащия се клуб... че не само в Сф, ами и в Варна - и фъф Филибето - тоже...
Ела - да ти докажем, че не си права...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема добро утро, джодо : )нови [re: ДжoДo]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 09:26



висиш, висиш, обаче явно малко висиш

иначе щеше да знаеш, че ние си се събираме, при това най-редовно.
брей, че и червени, едри букви... ей сега пак ще дойдат от некой вестник, ще видят какво си написала и цялата страна ще бъде дезинформирана, че ние не се разбираме. : )

значи... така че... идвай по-често, добре си дошла, чети повечко и... ще се успокоиш, мисля. пък и заповядая на нашите срещи, тогава съвсем, струва ми се, ще се увериш.




Тема нищо лично...нови [re: ДжoДo]  
Автор ДжoДo (все същата)
Публикувано05.01.02 11:07



... срещу никого!
Исках само да кажа, че разваляте цялата картина с едни такива дребни заяждания...
Абе... почнеш да четеш нещо приятно и току ще се намерят двама да се заядад и да разсеят публиката от основната тема...
.......
Както и да е !
Айде - не ми обръщайте внимание!
Нямах си и аз друга работа, та реших да си "изкажа личното мнение"!
Пък вие си се събирайте - лошо няма!

Айде - със здраве!

их начииии.......


Тема Re: нищо лично...нови [re: ДжoДo]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано05.01.02 11:43



Ми така е ДжoДo, съгласен съм с теб. Но фактите са такива- върви си хубаво раздумката и изведнъж некой цопва едно лайно на средата на стаята, което смърди ужасно. Варианта е един- поемаме дълбоко въздух, запушваме си носовете и чакаме да се проветри, щото никое лайно не мирише дълго, после само си е кофти на вид. Обаче, понякога се случва на някой да не му стигне въздуха, та стане и го настъпи. То па е по-кофти, щото ше трябва и обувките да се чистят, ама..кво да се прави. Без въздух не се стои, нали така.

Не прави на друг това, което не искаш да правят на теб


Тема Re: ...ако разрешитенови [re: ДжoДo]  
Автор пpeминaвaщa (с отворени очи)
Публикувано05.01.02 12:28



да се намеся и аз....не че ми е работа...ама
Понякога е много весело, дори само да четеш....
отвреме на време се раждат мъдри мисли....но...
нали аз съм нова, се хванах няколко пъти да понастъпя
както казаха някое "лайно" в беседите, че като ме накълваха
ама нейсе..... то било полезно за самочувствието.
И аз като теб искам само да общувам с хора, не да ги поучавам, или те мене,
но без това не може.
Отвреме на време и аз ще хапя няма да си оставя магарето в калта я.....:PPPppp)
Пък хапи и ти....ха хахаха, може да отхапем по-голямо парче ааааа
То тук разбрах ,че не боли много, защото не знаеш насреща си какво имаш, а само какво се представя......

Всички болести идват от ядове,всички ядове идват от г а д о в е!


Тема Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: ДжoДo]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 13:39



Преди време беседвах с една детска учителка .... и тя сподели, че се ужасява от стремежа на големите (силните) да налагот своите възгледи (разбирай да унижават) на малките (беззащитните).
В едно структурирано общество, структурите се пазят, чрез страх от възмездие и уважение,което всъщност пак е страх. А страхът е торът на агресивността. Вярное, че той ни пази, но ни отнема и чувството за свобода. И излизайки от полезрението и дългата ръка на законте (псан и неписани) от дълбините на човешката душа излизат демоните, които страхът е потискал. Та нали затова битовите скандали са така ужасни ..... Да, страхът ражда комплекси, а те избиват там където съпротивлението е най-малко.

Ето, в Нета човек е беззащитен! Но пък е и анонимен и се чувства ненаказуем.

Апропо, ако ме видят на живо (без да ме познават) доста хора биха преглътнали доста думи, които са им на езика ..... нещо, което не биха направили при недиректна връзка.

Разбира се, че това е само част он някакво възможно обяснение на нещата ...... Така мисля, аз.

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: Бaтko]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 14:15



Бате, ако видиш моята снимка от личната карта, инстинктивно ще се дръпнеш назад. Пък на живо съм още по-зле. Даже таксиметровите шофьори не се заяждат с мен.
Ама друго си е да се заядеш в някой клуб. Разтоварва, мама му стара. Не е ли това смисълът на виртуалното общуване, да си кажеш неща, които иначе доброто възпитание не ти позволява? Не защото е безнаказано, а защото никой не ти се връзва. Винаги мога да ти напиша - бате, голям боклук си, но не мога да ти го кажа на живо, щото не те познавам.



Тема нищо лично... нищо, нищо....нови [re: нoвakoв]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 14:42



... само да допълня
значи... идва този някой, по средата на раздумката, разтриса крушата, т.е. - изкендзва се, за да бъдем по-точни, макар и не толкоз политически правилни в изказването си, а след туй от нас се очаква да се правим, че това не е лайно, ами... ъъъ... абе... едно нещо, все едно, нека си е, кво ще го обиждаме, добрия човек и ще му сочим с пръст - лайно, лайно!
цейц, не, лоши ще сме, ако му го посочим.
е, и да де, някой, понеже е крайно злонравен, вместо да продължи събеседването по подземния живот на картофите през зимата, зема, че казва - я, лайно.
то, не че не се вижда, ама в изненадата... понякога казваме очевидното.
и онзи, с лайното идва и взема, та му забожда отгоре една розичка.
от което, разбира се, то изобщо не заприличва на торта.

горката роза!

да, горката роза.
... после някой ми се кара, лично на мене, че не искам тази роза.
... аз не ща рози, поднесени ми забучени в лайно.
може би съм много кофти, не знам, такава съм.
това е положението



Тема понякоганови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 14:57



... имам вопиеща необходимост да вървя и да знам, че никой няма да се заяде с мене.
сериозно говоря, моля те, не го... моля те не се заяждай с мене.
може ли понякога да ти се обаждам, ей така да повървим в парка?



Тема Re: Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: AK47M]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано05.01.02 15:05



Да де, винаги можеш да кажеш-"Тоя е много некадърен лекар" без да имаш грам идея от медицина(професията избрах произволно, не визирам никого).
Аз пък, за разлика от вас, с външен вид не мога да уплаша човек на повече от 10 години. Ама кво да прайш- натура. Все пак, ако ми се наложи, ще мога ли да ви използвам за некое леко сплашване?

Не прави на друг това, което не искаш да правят на теб


Тема Та почваме да си идваме на думата ...нови [re: AK47M]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:11



Искаш да кажеш, че Бакшишите не се заяждат, дори и да им платиш колкото си преценил ....

Това, което го казваш си е вярно, ама друго исках да обясня аз .... май не се получи!

Всъщност ..... не съм казвал, че заяжданео в клубчета разни е лошо .... просто ....май е безмислено. А иначе при тая свобода ..... всеки а си пише каквото поиска, ама и аз съм свободен да си го преместя в другия крачол, нали!?

Напоследък вземам синът ми да поиграва волейбол с нас дъртите. Учи в Спортно училище и станал едно кълбо от нерви, енергия и спортна злоба, ама му липсва още доста и понеже го охокваме (често неправилно), някой път му идва да се разреве от яд. Забалязвам погледът му - идва му да ме изяде ..... Та ми идва на ум .... да му хвърля едни ръкавици и .... кой-когото. Е, не съм чак такъв идиот, разбира се, а и малък е на акъл още! Ама тия работи правят характера .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема не е вярно пък.нови [re: Бaтko]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 15:18



не е.
не ми навирай тия работи, дето правели характера.
ако е така щях да предпочитам да съм безхарактерна :(
няма пък :(



Тема Ти се бой от Данайците, когато носят дарове ...нови [re: нoвakoв]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:23



Пак се отплеснахте ....... ама така е! - Всеки с дерта си!
А чувал ли си: Не съди (когато не си съдия), за да не те съдят! (коментирам приказката ти за лекаря)

А пък ти се бой от Юдите ...... Голиат не е толкова страшен .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Казва ли ти някой, кое е и кое не е!нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:35



А, бе откъде да знам ..... Тук май полът има доста определящо значение ....

Пък и искама да допълня, че агресивността не е лошо качество, стига да не е насочена към беззащитните ....

Добре, де! Като не искаш да ти ги навирам тия работи - ще ги отвра! Стига , бе драга ...... нали си приказваме .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: понякоганови [re: HeOHeЛ]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:42



Стига бе, не съм чак такава мутра, че да вървя с теб в парка... О, извинявай, пак се заяждам.
С най-голямо удоволствие.



Тема уф бе да ти кажа...нови [re: Бaтko]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 15:42



веднага се сетих като го каза това как веднъж като пак се прибрах напердашена от децата като малка и мама каза, че ако още веднъж се прибера така тя ще ме набие, да видя!
и... такова... и... абе вярно е, че после ги опердаших всичките, едно по едно, ама... не ми харесва метОдата и това си е .
добре, де, приказваме си : )



Тема Re: Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: нoвakoв]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:43



Може, в рамките на закона.



Тема тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 15:47



както казва бабата на митко.
сега пък, кой знае защо, ми стана много приятно от заяждането ти.
... то... да не знае човек вече... да се заядели, да не се ли... абе няма угод и това си е : )



Тема Всяко нещо с времето синови [re: HeOHeЛ]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:51



Тогава ..... тая случка ти пооправи самочувствието .....?! Ама ако боя оправяше работите .... ехе! Елементарно , Уотсън - ама НЕ! Злия гений на комплексарите е измислил какви ли не по-ужасни методи за унижение ...

Ама не за пердахът ми беше приказката, а за страхът и комплексите. Да не би Давид да се е страхувал от Голиат .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Та почваме да си идваме на думата ...нови [re: Бaтko]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:51



Псолютно съм съгласен.
Моя син в понеделник го пращам в казармата. В Плевен. И, честно казано, яд ме е, че не е две години. Щото и той е едно кълбо от нерви, дето само военен режим може да оправи. Поне да се научи да си оправя леглото.
И тайно от майка му мисля да пусна връзки и да го пратя в сърцето на екшъна - Елхово, Грудово, Звездец... Щото ако си е в Стара Загора и прилича поне малко на мен, ще го гонят комендантските като в анимационен филм. Денонощно.
Пък за заяждането - премести го в другия крачол.



Тема Re: тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: HeOHeЛ]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:54



Да не ти пука.
В кой парк?



Тема Добре е ...нови [re: AK47M]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 16:05



Сърцето на екшъна май вече не е в Елхово, Грудово, Звездец .... Там е разруха и мизерия .... Прати го във вътрешни войски (преди 25 години бях там). Чувам, че дисциплината в жандармерията е останала на ниво.

Аз със леглото се оправих ....Сега работя по проблемът с точнността. Методът е следния: С колкото минути закъснее, с толкова му режа купона за следващата дискотека. А с леглото действах така: Помолих два три пъти неговото гадже да му оправи леглото ..... и хвана дикиш!
А с неизмитите чинии: След няколко напомняния, му сипах в мръсни чинии ...

Ама как да е ...... ние живеем само двамата! Е, като се върне от гости на сестра си и майка си, има прояви на известна ленност, ама ще му минат!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Добре е ...нови [re: Бaтko]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 16:15



Ти си добре, аз кого по-напред да възпитавам - него ли /дето даже няма постоянно гадже/, сестра му ли, майка му ли или кучето. Само с кучето имам успех. Само то разбира всяка дума.



Тема Re: тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 16:27



все едно в кой : )

ама че си, начи : )

... тъй, тъй



Тема Re: тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: HeOHeЛ]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 16:32



Ако пък ти обеля думичка повече.
За какъв ме вземаш?



Тема ух дано не съм казала нещо погрешно пакнови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 16:58



или пък нещо, което се е разбрало някък инак.


ама то така става с тия писаници... човек поставя зад думите, които са написани, какво ли не....

това с парка... като писахме тук, още отначало, и като прочетох какво си написал, през главата ми минаваха много неща.
например - колко е добре наистина никой да не... да си сигурен че ето сега ще отидеш някъде и нищо лошо и неприятно няма да ти се случи!
нищо... няма да те бльсне някой и после отгоре на всичкото да те наругае, няма да се стряскаш от изпълзялата зад ъгъла сянка, няма да се правиш, че не ти пука като минаваш през подлеза, а в същото време сърцето ти, като на анимационен заек, вече да бяга нагоре, по отсрещните стълби, към светлото... че... колко е страхотно да знаеш със сигурност, че ей оня, поркания там, дето се движи срещу тебе няма да ти налети... все едно как.
... такива неща.
или други - помислих си, че всъщност почти не мога да си представя ... ох, както и да е.
извинявай, ако ти се е сторило, че се държа несполучливо - не е било нарочно.
по никакъв начин не съм искала да те засегна.
съжалявам, ако така се е получило.

оня пияния, сянката зад ъгъла... може да са все едно в кой парк.



Тема Re:То...нови [re: AK47M]  
Автор пpeминaвaщa (с отворени очи)
Публикувано05.01.02 17:46



така си е можеш да се заяждаш само със жената и детето, защото кучето не може да ти отговори, а като ти отговори само си върти опашката...
Блазе ти...... без да се заяждам
Аз съм от обратната страна, но това не ми пречи да се зъбя поне

Абе като се замислих върху темата......
Отскоро се включихме чрез кабел към интернет, та оттогава дъщеря ми доста до късно стои вечер и си приказва /мълчешком/ с новооткрити
приятели, просто защото имат какво да си кажат.........
Мисля, че като задаваме въпроси във форума и търсим отговори , значи и ние има какво да си кажем.........
А спорим, защото във спора се ражда истината....
Че използваме "неподходящи" думи и изрази, смятаме ,че възрастта ни го позволява ......прикрити под анонимността...
А хора разни, както казваше свекърва ми "брат с брата не могат да мелят брашно, понякога"....... а какво остава до нас.....
Като снахи и свекърви /а?/
се разбираме (:-))

Всички болести идват от ядове,всички ядове идват от г а д о в е!

Редактирано от пpeминaвaщa на 05.01.02 18:28.



Тема абе я и аз да се заям:))нови [re: ДжoДo]  
Авторfarmer (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 12:11



АБЕ дЖОдО,
АБЕ ПИЛЕ ШАРЕНО ТИ КЪДЕ БЕШЕ КАТО ТЕ КАНИХМЕ
НА СРЕЩИ
А СЕГА пише ли пише ,дет казва Неонелчето -Разнася ни в БГ.
/ама и те показно- с Ак47 ти правиха демонстрация........../
Ами попитай новаков ,никого не сме изяли при дъвченето и при
срещите-само мили усмивки/поне ВА/
ама и СА си ги бива

хаиде за МНОГО ГОДИНИ



Тема НИКОЙ НЕ МЕ РАЗБРА........нови [re: farmer]  
Автор ДжoДo (все същата)
Публикувано06.01.02 22:09



..... изобщо не ставаше дума за реалните срещи и за веселбите! Не съм противничка на такива събирания, напротив, тези които ме познават знаят, че за двете години в нета съм се срещнала сигурно с повече от 100 човека от къде ли не и съм приятелка с повечето от тях и досега...
Ставаше дума за няколко от вас, които не могат да скрият неприязънта си един-към друг!
В случая изключвам potrebitel, защото май единствено Маг разбра, че той не се заяждаше с никого персонално... а и докато той беше в клуба май ставаше малко по-интересно... не съм му адвокат! в никакъв случай! щото и той прекаляваше понякога..... особено в очите на тези, които не можеха да разберат накъде бие майтапа му!!!!!!! Абе по друг начин е свикнал да се шегува явно, та не са за всеки шегите му... както и да е ...
Ставаше дума за други, които с постоянните си заяждания пълнят темите с личните си недоразумения...

Стига толкова!

Не искам да се коментира повече тази тема, още повече, че не искам и на мен някой да почне да ми прави *DELETED* , както на постингите на potrebitel.............!!!!!!!!!!!!!!........

Редактирано от ДжoДo на 06.01.02 22:14.



Тема Re: НИКОЙ НЕ МЕ РАЗБРА........нови [re: ДжoДo]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано06.01.02 22:33



Хм, явно аз наистина съм много тъп, след като да кажеш на някого, че е некадърен, подкупен и т.н. не е персонално заяждане, а съвсем невинен майтап. Ама и така да е, мерси- неща да се събирам с човек, който се майтапи така.

Не прави на друг това, което не искаш да правят на теб


Тема Re: Имам едно питане,......ако разрешитенови [re: ДжoДo]  
Автор rSKANDlNAVlJA (непознат)
Публикувано07.01.02 02:23



bravo be gotin(a)!ti si bil genialen!samo taka !i na mene mi se steshe da go kaja -misleh ce vsicki tuk sa bez ,,mnenie,,!az sam otskoro tuk no usestam ,,izlishnoto,, naprejenije!uvi kojto si e ,,shashav v neta si e takav i v jivota!inace ti si gotin1ha nazdrave za teb!vsicko naj-got1



Тема Re: ух дано не съм казала нещо погрешно пакнови [re: HeOHeЛ]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано07.01.02 07:55



О, не се притеснявай, въобще не съм се засегнал. Само от приличие се дърпам. Нали е редно да кажа "ма вий за каква ме вземате?". На 40 години човек да се дърпа от разходки в парка си е живо престъпление.



Тема Re: ух дано не съм казала нещо погрешно пакнови [re: AK47M]  
Авторfarmer (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 20:12



Е гати "приличието"
май ще го отнесеш вместо Дядо Коледа



Тема Re: НИКОЙ НЕ МЕ РАЗБРА........нови [re: ДжoДo]  
Авторfarmer (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 20:20



Е и.........като рибка се измъкна от конкретния въпрос
Набързо ни раздели на НАС и на ВАС..........
а за "потребителя" -си мисля че ги пише такива за да е различен или
оригинален -но си мисля че не е най удачния начин.
Колкото за това че се "кръстосват шпаги"-това е съвсем нормално
за хората които пишат-имат индивидуални мнения,имат опит, имат индивидуалност.......
Аз също съм захапвал както и съм бил "дъвкан", така че по споко




Тема :))нови [re: ДжoДo]  
Автор Гoтвaчa (човек)
Публикувано09.01.02 21:27



Бях се засилил да напиша нещо много умно, но се засрамих защото се хванах колко съм подвластен на суетата. Казвам ти го защото има връзка с въпроса ти - тук е уютно защото много от участниците не играят чужди роли, а са себе си. При това са интересни хора и аз определено ги харесвам и им се радвам, макар това да е една съвсем неочаквана екстра/ навярно и незаслужена /.
За мен това е предостатъчно:))



Тема Я не ни разлагай с похвали!нови [re: Гoтвaчa]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано10.01.02 15:54



Никога не казвай "никога"!

Винаги трабва да се изисква - защо казваш, че е предостатъчно...... още може!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.