Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: AK47M]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано05.01.02 15:05



Да де, винаги можеш да кажеш-"Тоя е много некадърен лекар" без да имаш грам идея от медицина(професията избрах произволно, не визирам никого).
Аз пък, за разлика от вас, с външен вид не мога да уплаша човек на повече от 10 години. Ама кво да прайш- натура. Все пак, ако ми се наложи, ще мога ли да ви използвам за некое леко сплашване?

Не прави на друг това, което не искаш да правят на теб


Тема Та почваме да си идваме на думата ...нови [re: AK47M]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:11



Искаш да кажеш, че Бакшишите не се заяждат, дори и да им платиш колкото си преценил ....

Това, което го казваш си е вярно, ама друго исках да обясня аз .... май не се получи!

Всъщност ..... не съм казвал, че заяжданео в клубчета разни е лошо .... просто ....май е безмислено. А иначе при тая свобода ..... всеки а си пише каквото поиска, ама и аз съм свободен да си го преместя в другия крачол, нали!?

Напоследък вземам синът ми да поиграва волейбол с нас дъртите. Учи в Спортно училище и станал едно кълбо от нерви, енергия и спортна злоба, ама му липсва още доста и понеже го охокваме (често неправилно), някой път му идва да се разреве от яд. Забалязвам погледът му - идва му да ме изяде ..... Та ми идва на ум .... да му хвърля едни ръкавици и .... кой-когото. Е, не съм чак такъв идиот, разбира се, а и малък е на акъл още! Ама тия работи правят характера .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема не е вярно пък.нови [re: Бaтko]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 15:18



не е.
не ми навирай тия работи, дето правели характера.
ако е така щях да предпочитам да съм безхарактерна :(
няма пък :(



Тема Ти се бой от Данайците, когато носят дарове ...нови [re: нoвakoв]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:23



Пак се отплеснахте ....... ама така е! - Всеки с дерта си!
А чувал ли си: Не съди (когато не си съдия), за да не те съдят! (коментирам приказката ти за лекаря)

А пък ти се бой от Юдите ...... Голиат не е толкова страшен .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Казва ли ти някой, кое е и кое не е!нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:35



А, бе откъде да знам ..... Тук май полът има доста определящо значение ....

Пък и искама да допълня, че агресивността не е лошо качество, стига да не е насочена към беззащитните ....

Добре, де! Като не искаш да ти ги навирам тия работи - ще ги отвра! Стига , бе драга ...... нали си приказваме .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: понякоганови [re: HeOHeЛ]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:42



Стига бе, не съм чак такава мутра, че да вървя с теб в парка... О, извинявай, пак се заяждам.
С най-голямо удоволствие.



Тема уф бе да ти кажа...нови [re: Бaтko]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 15:42



веднага се сетих като го каза това как веднъж като пак се прибрах напердашена от децата като малка и мама каза, че ако още веднъж се прибера така тя ще ме набие, да видя!
и... такова... и... абе вярно е, че после ги опердаших всичките, едно по едно, ама... не ми харесва метОдата и това си е .
добре, де, приказваме си : )



Тема Re: Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: нoвakoв]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 15:43



Може, в рамките на закона.



Тема тюх, няма угод на тоя свят,нови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 15:47



както казва бабата на митко.
сега пък, кой знае защо, ми стана много приятно от заяждането ти.
... то... да не знае човек вече... да се заядели, да не се ли... абе няма угод и това си е : )



Тема Всяко нещо с времето синови [re: HeOHeЛ]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 15:51



Тогава ..... тая случка ти пооправи самочувствието .....?! Ама ако боя оправяше работите .... ехе! Елементарно , Уотсън - ама НЕ! Злия гений на комплексарите е измислил какви ли не по-ужасни методи за унижение ...

Ама не за пердахът ми беше приказката, а за страхът и комплексите. Да не би Давид да се е страхувал от Голиат .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.