Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Остаряваме бавнонови  
Автор Йорданко Неделков ()
Публикувано25.07.00 10:53



Изберете сами: Вариант първи: Остаряваме славно Сред узрели мечти И уверен съм аз И спокойна си ти Ето веч наближавам към 45 И съм мъж уважаван У дома и навред Едно живо момиче Всеки в теб би открил Една нежна лъвица Но със опит и стил Вариант втори: Остаряваме главно С разрушени мечти Аз съм сринат тотално Си отчаяна ти Ето веч наближавам Към 45 А за нищо не ставам Неудачник съм клет Една суха старица В теб отдавна личи Със увиснали цици

Тема Е, стила е много далечнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 11:41



от този на Недялко Йорданов, но пьрвия вариант е приятен ;-))))

Тема Е, стила е много далечнови [re: Дама от занаята]  
Автор Една жена ()
Публикувано25.07.00 11:52



И двата варианта са верни.

Тема Е, стила е много далечнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Klavdii ()
Публикувано25.07.00 14:05



Аз пък казвам така: вторият е по реален и звучи по-убедително:-)))ЬP

Тема Е, стила е много далечнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Неда ()
Публикувано25.07.00 14:27



От Вашия избор личи какъв е всеки от вас! Увиснали цици може да има и момиче на 20! Зависи как изглеждаш и как се чувстваш, а не на колко си години глупчовци!

Тема Всеки мери от висотата нанови [re: Klavdii]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 14:46



своята камбанария. ;-)))

Тема Какво ти разбиранови [re: Неда]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 14:53



свиня от кладенцова вода? Че и мьж - от жена? И защо не е довьршен втория вариант? Например: Сьс разбити мечти...

Тема Какво ти разбиранови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Klavdii ()
Публикувано25.07.00 15:12



Леле,леле започва да става интересно.А за по-голяма убедителност обогатихме и животинските видове,при това има и рима,мъже - свине.Виж за разбитите мечти е добро попадение.

Тема Какво ти разбиранови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Жена ()
Публикувано25.07.00 15:22



Упражнението а ла Недялко Йорданов е добро. Пък и не не толкова далеч от настоящия му стил, нали? Чели ли сте последните му неща? Доста избиват на чалга ;) Пък и защо се нервирате? Право е казано, че нищо не е така обидно както когато ти кажат истината (за увисналите цици, например). Все някога и това се случва, какво да се прави :)))

Тема Ако пусна някои "невинни"нови [re: Klavdii]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 15:47



цитати от "Великата свинарка", ще видиш тогава какво се казва обогатяване. ;-Ь Но, за момента поне, не мисля, че е нужно пускането на тежката артилерия в действие. ;-)))) И не ме подтиквай кьм дописване на който и да е от вариантите, че не се знае дали ще са лицеприятни. ;-))))))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.