Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема e , ако целтанови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Molly ()
Публикувано25.07.00 15:48



е реалистичност ... как да е ... обаче все пак първият вариант по ми допада :)))

Тема Какво ти разбиранови [re: Жена]  
Автор Една жена ()
Публикувано25.07.00 15:51



Ох, ама той много се преекспонира този Недялко Йорданов и ми е страшно досаден вече.

Тема Ха, така! ;-))нови [re: Molly]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 16:08



Какво ще се впускаме в разни други препирни. То не стига, че в реалността нищо не е така както трябва и ни се иска, ами и ние да се черним допьлнително. ;-)))) Човек не може да посьнува и помечтае дори за миг - веднага ще го сьбудят ;-)))

Тема Ха, така! ;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Molly ()
Публикувано25.07.00 16:12



да бе , тъкмо си бях представила че съм "Едно живо момиче " и т.н. и веднага back to reality ... или по нашенски - другата крайност аа, не , не съм съгласна :)))))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Molly]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 16:43



не може да има, само дето вида ни е малко уврял. ;-))) Ама като се огледаме - от нас по-хубави - НЕМА. ;-))) Що да се кахьрим тогава? Който не ни харесва - няма вкус! ;-)))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Molly ()
Публикувано25.07.00 16:51



тъй де :)))))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Жоэефина ()
Публикувано25.07.00 18:48



Предлагам прилагателното "увиснали" да не се употребява за женските атрибути......защото нали разбирате ,че чудесно пасва и за някои "органи и системи " на мъжкото тяло.В този смисъл предлагам една корекция ня втория вариант (втори куплет).А именно: Ето веч наближавам Към 45 Със мъжественост тъжна И увиснал отпред

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор sun-shine ()
Публикувано25.07.00 19:22



da taka e i vse pak.dostatacho li e tova? na chovek vinagi mu se iska i daze da e na dosta......

Тема А уж предложи;-))нови [re: Жоэефина]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 19:29



"Увиснал/и" да отпадне.;-))) Но така стиха не е лош, никак даже. "Висит, но хорошо висит!" ;-)))))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: sun-shine]  
Автор JENA ()
Публикувано25.07.00 21:08



Zdraveite vsichki! Az sam na 36g. no si pozvoliavam da poseshtavam vashiat klub , zashtoto mi e interesno i priatno da obshtuvam sas zreli hora. No tozi pat napravo me razocharovahte. Vse oshte se chuvstvam edno jivo momiche i ot obshtuvaneto mi s maje na 43 moga da vi uveria , che po nishto ne se razlichavat ot tezi na 25. Moje bi zashtoto se chuvstvat veche ostariavashti i iskat da dokajat che vse oshte gi biva, neznam no vpechatleniata mi sa prevazhodni. Napravo ne mi se viarva che kogato napravia 45g. shte se chuvstvam kato razvalina. UJAS!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.