Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Остаряваме бавно  
Автор Йорданко Неделков ()
Публикувано25.07.00 10:53



Изберете сами: Вариант първи: Остаряваме славно Сред узрели мечти И уверен съм аз И спокойна си ти Ето веч наближавам към 45 И съм мъж уважаван У дома и навред Едно живо момиче Всеки в теб би открил Една нежна лъвица Но със опит и стил Вариант втори: Остаряваме главно С разрушени мечти Аз съм сринат тотално Си отчаяна ти Ето веч наближавам Към 45 А за нищо не ставам Неудачник съм клет Една суха старица В теб отдавна личи Със увиснали цици

Тема Е, стила е много далечнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 11:41



от този на Недялко Йорданов, но пьрвия вариант е приятен ;-))))

Тема Е, стила е много далечнови [re: Дама от занаята]  
Автор Една жена ()
Публикувано25.07.00 11:52



И двата варианта са верни.

Тема Е, стила е много далечнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Klavdii ()
Публикувано25.07.00 14:05



Аз пък казвам така: вторият е по реален и звучи по-убедително:-)))ЬP

Тема Е, стила е много далечнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Неда ()
Публикувано25.07.00 14:27



От Вашия избор личи какъв е всеки от вас! Увиснали цици може да има и момиче на 20! Зависи как изглеждаш и как се чувстваш, а не на колко си години глупчовци!

Тема Всеки мери от висотата нанови [re: Klavdii]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 14:46



своята камбанария. ;-)))

Тема Какво ти разбиранови [re: Неда]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 14:53



свиня от кладенцова вода? Че и мьж - от жена? И защо не е довьршен втория вариант? Например: Сьс разбити мечти...

Тема Какво ти разбиранови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Klavdii ()
Публикувано25.07.00 15:12



Леле,леле започва да става интересно.А за по-голяма убедителност обогатихме и животинските видове,при това има и рима,мъже - свине.Виж за разбитите мечти е добро попадение.

Тема Какво ти разбиранови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Жена ()
Публикувано25.07.00 15:22



Упражнението а ла Недялко Йорданов е добро. Пък и не не толкова далеч от настоящия му стил, нали? Чели ли сте последните му неща? Доста избиват на чалга ;) Пък и защо се нервирате? Право е казано, че нищо не е така обидно както когато ти кажат истината (за увисналите цици, например). Все някога и това се случва, какво да се прави :)))

Тема Ако пусна някои "невинни"нови [re: Klavdii]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 15:47



цитати от "Великата свинарка", ще видиш тогава какво се казва обогатяване. ;-Ь Но, за момента поне, не мисля, че е нужно пускането на тежката артилерия в действие. ;-)))) И не ме подтиквай кьм дописване на който и да е от вариантите, че не се знае дали ще са лицеприятни. ;-))))))))

Тема e , ако целтанови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Molly ()
Публикувано25.07.00 15:48



е реалистичност ... как да е ... обаче все пак първият вариант по ми допада :)))

Тема Какво ти разбиранови [re: Жена]  
Автор Една жена ()
Публикувано25.07.00 15:51



Ох, ама той много се преекспонира този Недялко Йорданов и ми е страшно досаден вече.

Тема Ха, така! ;-))нови [re: Molly]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 16:08



Какво ще се впускаме в разни други препирни. То не стига, че в реалността нищо не е така както трябва и ни се иска, ами и ние да се черним допьлнително. ;-)))) Човек не може да посьнува и помечтае дори за миг - веднага ще го сьбудят ;-)))

Тема Ха, така! ;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Molly ()
Публикувано25.07.00 16:12



да бе , тъкмо си бях представила че съм "Едно живо момиче " и т.н. и веднага back to reality ... или по нашенски - другата крайност аа, не , не съм съгласна :)))))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Molly]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 16:43



не може да има, само дето вида ни е малко уврял. ;-))) Ама като се огледаме - от нас по-хубави - НЕМА. ;-))) Що да се кахьрим тогава? Който не ни харесва - няма вкус! ;-)))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Molly ()
Публикувано25.07.00 16:51



тъй де :)))))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Жоэефина ()
Публикувано25.07.00 18:48



Предлагам прилагателното "увиснали" да не се употребява за женските атрибути......защото нали разбирате ,че чудесно пасва и за някои "органи и системи " на мъжкото тяло.В този смисъл предлагам една корекция ня втория вариант (втори куплет).А именно: Ето веч наближавам Към 45 Със мъжественост тъжна И увиснал отпред

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор sun-shine ()
Публикувано25.07.00 19:22



da taka e i vse pak.dostatacho li e tova? na chovek vinagi mu se iska i daze da e na dosta......

Тема А уж предложи;-))нови [re: Жоэефина]  
Автор Дама от занаята ()
Публикувано25.07.00 19:29



"Увиснал/и" да отпадне.;-))) Но така стиха не е лош, никак даже. "Висит, но хорошо висит!" ;-)))))

Тема Че сме живи, спор;-))нови [re: sun-shine]  
Автор JENA ()
Публикувано25.07.00 21:08



Zdraveite vsichki! Az sam na 36g. no si pozvoliavam da poseshtavam vashiat klub , zashtoto mi e interesno i priatno da obshtuvam sas zreli hora. No tozi pat napravo me razocharovahte. Vse oshte se chuvstvam edno jivo momiche i ot obshtuvaneto mi s maje na 43 moga da vi uveria , che po nishto ne se razlichavat ot tezi na 25. Moje bi zashtoto se chuvstvat veche ostariavashti i iskat da dokajat che vse oshte gi biva, neznam no vpechatleniata mi sa prevazhodni. Napravo ne mi se viarva che kogato napravia 45g. shte se chuvstvam kato razvalina. UJAS!

Тема По стръмнината - Н. Йордановнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор sunshine ()
Публикувано25.07.00 21:36



Дръж се, любов! Дръж се. Още малко остана. Ах, как кърви тази незараснала рана. Но ти се дръж! Тегли, изплезила езика, старата ни двуколка под ударите на камшика. Вече е обяд. Но с каква да те нахраним. Изгоря тревата по сухите поляни. С какво да те напоим- уморена и жадна - младия дъжд върху нас толкова отдавна падна. Дръж се, любов, дръж се, наше конче остаряло. Има още силици в твоето жилаво , жилено тяло. Развей над рояка мухи смъртоносната си опашка виждаш ли! Има у тебе дързост хлапашка. Спомни си как препускаше дива и побесняла в ранното утро по равното като хала. Но сега е обяд. Сега е горещо и стръмно. Дръж се, любов!Дръж се, има време да стане тъмно.

Тема По стръмнината - Н. Йордановнови [re: JENA]  
Автор doriana ()
Публикувано25.07.00 22:31



bravo kak niama ymora pishete li pishete......

Тема Пропуснат ред!!!нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Йорданко Неделков ()
Публикувано26.07.00 06:37



Някъде е изпаднал последният ред: "и със празни очи"

Тема Пропуск. Виновникът е наказан. : )нови [re: Дама от занаята]  
Автор Йорданко Неделков ()
Публикувано26.07.00 07:03



Предполагам вече си забелязала темата коментар по-горе, или добавката по-долу където съм обяснил за пропуснатия последен ред "и със празни очи".

Тема Пропуск. Виновникът е наказан. : )нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор carolain44 ()
Публикувано26.07.00 12:23



dobre dobre razbrahme. kakgi pravite tia stihove ne znam i to v tazi zega!!!!

Тема Пропуск. Виновникът е наказан. : )нови [re: JENA]  
Автор Жоэефина ()
Публикувано26.07.00 17:47



Благодаря ти sunshine!!!!!Много е хубаво.....

Тема Вече ще отбягвамнови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Изпитана марка ()
Публикувано31.07.00 01:57



мъжете над 40- много са прозаични! Смятам в следващите 15 години да се придържам към 30 гидишните . Те все още стават.

Тема Вече ще отбягвамнови [re: Изпитана марка]  
Автор Klavdii ()
Публикувано01.08.00 19:32



E,има и по прагматични,само дето не знаеш как и кога да ги намериш.След полунощ са будни само прозаиците и лунатиците,как ще срещнеш нормален мъж по това време:-)))

Тема Прозаицитенови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Изпитана марка ()
Публикувано01.08.00 23:38



не удържат след полунощ, те папкат и после спинкат. След полунощ е по-свежарско!

Тема Прозаицитенови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Klavdii ()
Публикувано02.08.00 09:48



Тцъ,не позна уважаема.И макар да се представяш за изпитана марка,явно не познаваш добре характера и психиката на мъжете.Нормален мъж няма да вземе да се мотае из виртуалното пространство след полунощ.Прагматичните мъже по това време са в леглото-лягат си навреме,стават рано,свършват си работата на време и се отдават на човешки удоволствия в т.ч.-папкане,пийване,спинкане,секс и т.н. След полунощ ще срещнеш най-често лунатици,алкохолици,прозаици или някой психясал изследовател,дето се представя я за психиатър, я за изследовател на женските сърца.Да те пази господ от такива независимо на колко са години.Все пак успех, и сред 30 и сред над 40 годишните.

Тема Драги Клавдий,нови [re: Klavdii]  
Автор dream ()
Публикувано02.08.00 12:01



като наказателна институция ли се изживяваш? Питам се дали не е време да поработиш малко ? Ако няма какво - работи върху себе си

Тема Драги Клавдий,нови [re: Йорданко Неделков]  
Автор Klavdii ()
Публикувано02.08.00 18:24



Не Уважаема Госпожо Мечта!/Господин Сън или безполова халюцинация/ не се изживявам като наказателна институция,боже опази!!!.Просто се мъча да помагам на хората,като най-често издирвам избягали от лудниците психопати представящи се за нещо което им се иска да бъдат,но не са.Просто се мъча да ги приземявам към действителността-реалната ,а и виртуалната.Е,не винаги успявам,но удоволствието от работат остава.Върху себе си съм работил много дълго,толкова дълго че сега мога да си позволя да живея от лихвите на положения труд.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.