Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 28.09.24 
Футбол
   >> Футболни класици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Баща ми е собственика на Локо Софиянови  
АвторГeнaди (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 01:53



С тая реплика излизам на жените. Разправям им - "Душни ме да видиш че съм с Малиция". Заговарям ги - "Ако искаш ще те запозная с Марчо Дафчев" много ми се лепят. И те като ме видят един готин направен в Енерджи няма как да не повярват, че не съм Генади Гигов.
Сценката е следната - БИАД 1 през нощта аз влизам с охраната. Целия съм в кърпени джинси оцапани във вар, бяла риза с орнамент, прическа венче и диадема. Обувчиците ми шпицарки лъщятат от цветомузиката в БИАД, щото са ултра лачени. Аз съм най-големия гъзар в дискотеката това ми става ясно като видя другите шушляци. Аз съм с охраната и съм наперен.
БИАД е и аз си правя ключове, ако не знаете кфо е ключ питайте някой, който е бил абитуриент в последната година и половина. Набелязвам пичката и ставам като Терминатор последно поколение Т 4000
Възраст - около 15
Тяло - свежа е. ръстат и цици!
Ниво на трудност - 2
Инсърт Койн?

ЙЕС

ОКЕЙ

Вече съм на мисия, момичето е пред мен -
- Бейби, как си тази вечер?
Тя ме преглежда - вижда ми лачените обувки, гледа ме че съм готин с големи очила и енерджи дрехи и решава, че аз съм принца на живота и на секундата.
-Здравей, миличък много си палав.
Виждам свирката в погледа й.
- Викат ми Малкия Гигов, сещаш ли се? - отправям и аз своя сексапил.
- Много си сладък - казва ми тя и ме щипе по задника
В тоя момент главата ми изключи и цялата кръв която движеше мозъка се пренесе в кура и съответно той пое командването над сетивата.
- Да идем в Буда Бар имам маса - казах аз, но всъщност говореше Малкия Гигов на Малкия Гигов, ако схващате за какво ви говоря. Тя каза:
- Виднага
И разбутахме хората в дискотеката и отидохме до моя голф, който тя така много хареса.
Като влезнохме и тя реши да ми врътне една сфирка на паркинга пред БИАД до ония клуба целия в стъкло.
За съжаление си удари главата във волана на Голфа на една дупка на Гурко и от болка ми захапа Малкия Гигов на Малкия Гигов толкова силно, че при вика, който наддадох се включиха алармите на колите в перимтър от 100 метра.
За момент ми се поиска светът да е свършил миг преди тая да ми захапе кура толкова брутално.
След 10 метра спрях Голфа изхвърлих шаврантията и отидох в Буда Бар, където спрях Голфа на главния вход на тротоара и започнах да си лафя на входа на заведението с приятели. По две причини. Първо защото съм голям гъзар и държа да ме видят всички, че стоя пред Буда Бар. И второ, защото съм голям гъзар, обаче сега точно ми трябват тия пет точки за тунджа на голфарата, щото автобусите до Обеля вече не минават, а Метрото е до десет вечерта.
Искам да ви кажа, че аз съм син на Гигов и ако си мислите, че ви лъжа питайте синовете на собствениците на грандовете, те са палячовци, но ме познават - ГЕНАДИ ГИГОВ.



Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: Гeнaди]  
Автор ZeppeR (.)
Публикувано02.06.06 03:02



true,true...

abe pred buda bar samo guzari.......poznavash gi,nali ? edin onq den me izgleda nakrivo...moje bi shtoto ne bqh s enerdji ?

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?



Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: ZeppeR]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано02.06.06 11:30



кажи кво е ключ бе синко?

bullet the blue

Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: Гeнaди]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.06 14:35



E tva veche e golqm shok za men Gena !
Maj dira shte se okaze sborishte na vsichki sinove na futbolni prezidenti.
Ti si vtoriq zasega



Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: Oлимпия]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано02.06.06 15:01



личи ти,че не си бил абитурент скоро Ники


Винаги верни

Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: Гeнaди]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано02.06.06 15:20



ами не го крия да ти кажа и за тва питам младите

кажете, млади!?

bullet the blue

Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: Oлимпия]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано02.06.06 16:39



Требе ти жокер.

Какво може да се постави в улейчето на ключа, което е оформено в специфична форма.


Винаги верни

Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: bluefan]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано02.06.06 16:40



Ти си измисляш, халюцинираш. Надали има по-голямо дупе от мен в тоя сайт.


Винаги верни

Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: Гeнaди]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.06 17:52



Ne e hubavo da paradirash sus skupi koli kato golf i markovi drehi kato energie/energy.
Pravo losho vpechatlenie



Тема Re: Баща ми е собственика на Локо Софиянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.06.06 11:21



Абе, каква е тази мания по 15 годишни - няколко другарчета само за такива ми разправят и не става дума само за разправии....ебати наркоманите в този град.

Стига педофилия.

Батков има ли син? Много искам да видя как изглежда синът на Батков. В никакъв случай няма да е селянин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.