Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 04.06.24 
Футбол
   >> Футболни класици
*Кратък преглед

Тема Ужасяващ инцидент с Голф-3 до Илиянци!!!нови  
Автор koлoeздaч (фаст`н`фюриъс)
Публикувано03.05.06 14:34



Това, което ще прочетете по-долу е една ужасна и наистина затрогваща история за кофти квартал, китайци, лоша пътна настилка, насилие, Голф - серия 3, колоездач - бияч, невинен шофьор на Голф - тройка, светофар светещ "червено" /което е всеизвестно, че е педераски цвят и на него стават свинските случки/, дълъг спринт с колело и насилие посред бял ден. Ако не сте готови да продължите нататък, спрете дотук, отидете в банята, измийте си очите, ръцете, ушите, издухайте си носа, кихнете три пъти и се завъртете на пети и пръсти, след това си пуснете тиха музика и медитирайте дълго. Ако ви мързи да ставате и се правите на корави, четете! Отговорността за последното си е изцяло ваша, предупредих ви.
Ето какво се случи вчера около обяд близо до стоково тържище "Илиянци": Бях решил да стана част от хайлайфния елит на столицата и като начало реших да подновя колекцията си от летни блузки, долни гащи, чорапи и тричетвърти панталонки. Разбира се, отидох на най-подходящото за целта място - бутик "Илиянци" - сбъднати мечти на най-ниски цени!!! Набързо се ориентирах към най-качествената марка "Енерджи" и си купих кило и половина тениски без ръкави, с къси ръкави и дълги ръкави за около 35,40 общо. Взех си и две "Дизел"-ки, ама тва си го признавам със срам. Както и да е, напазарувах доста и препълних раницата, похарчих сума пара /некъде към 85-86 кинта/ и реших да си тръгвам. Тръгнах си, но ...



Следва продължение.

Бегааааай, газиииииим!


Тема Айде, ма, Шехеразадо!нови [re: koлoeздaч]  
Автор Hиk-нeйм ()
Публикувано03.05.06 23:04



Престанидамимъчишдушатаикажиквоестаналопослемръсенмърсулпроклетнемиходипонервитегадтакава



Тема И освен тванови [re: Hиk-нeйм]  
Автор Hиk-нeйм ()
Публикувано03.05.06 23:23



се връщай в чата, чорап вмирисан, щото вече е време, стига си се правил на кокона. Без тебе е скучно.



Тема Имам технически проблеми. [re: Hиk-нeйм]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 10:57



Виж там, прати некоя готина снимка в пощата, знаеш за кво става дума.



Тема Абе, сега се сетих, да те питам нещо:нови [re: Hиk-нeйм]  
Автор пoтpeбитeлят cъщecтвyвa (ебаси проблема!)
Публикувано05.05.06 11:40



Кво прави на 30.04.06. около 20,00ч.?

Да ви имам проблемите!


Тема Продължение.нови [re: koлoeздaч]  
Автор koлoeздaч (фаст`н`фюриъс)
Публикувано07.05.06 08:48



Та, напълних раницата със стока и тръгнах да се евакуирам от тоя мизерен квартал. Метнах се на байка /произведен от "Балкан" - Ловеч, гордостта на българското самолетостроене, модел 2005г/. Тук е мястото да уточня нещо, мразим колите и яко ги газим. Повечето шофьори из София ме познават, някои са ме виждали по-отблизо и едва ли искат да повторят. Да, но Илиянци е далечко от София и още не са разлепили обяви с профила ми и подходящ текст, указващ еднозначно, да ми се дава предимство. Та, стигнах успешно до първия светофар, оня дето е при стадиона на Локото. Светеше червено, а некъф лайнар с Голф тройка се изсули лекичко от паркинга и се опита да мине пред мен. Груба грешка! Това, което мразим повече от колите, е да виждам гърба на някой пред мен. Побеснявам. Плъзнах се като скат и заобиколих селяка. Е, вярно, че при тая маневра ударих огледалото му, но кво съм му виновен на тоя алък, че швабите ги правят калпави. Огледалото издрънча тъжно зад гърба ми, небрежно се обърнах и намигнах на мухльото. После стартирах. Някъде, малко преди следващия светофар голфа ме настигна. Подчертавам, че при нормална пътна настилка това е практически невъзможно, но по тия черни селски пътища стават всякакви чудесии. Настигна ме и ме засече на светофара. Напсувах го сдържано и откъртих другото му огледало. Мислех, че Вектрите имат най-кекави огледала, но тоя Голф ме накара да преосмисля светогледа си. Имах чувството, че са го сглобили така, че можеш с един шут да го разглобиш на съставните му части. Както се казва, лесен за ремонт и поддръжка. Второ огледало ме гледаше с укор от предната седалка и в очакване на компания. Пратих му регистрационния номер, беше некъф пернишки. Тогава нинджата излезе, беше висок, строен, мускулест до неузнаваемост, облечен според последните модни тенденции, с едната ръка пиеше водка "Флирт", с другата въртеше нунджако, шмъркаше некви прахообразни вещества, оправяше прическата си, говореше по два джиесема, лакираше ноктите на краката си и изпълняваше някакви странни движения, чиято концепция не успях да схвана в началото. Всичко тва, едновременно и отривисто. Повечето, в моя посока. Почнах да схващам ситуацията. Тоя не ме позна. Слязох от колелото и в един кратък момент изпълнен с насилие и безмислена жестокост, му се представих. Светофарът светна "зелено", аз продължих, той остана на лежи на капака /който беше приел голяма част от неговата форма, както и част от зъбите му. Явно ги правят от силикон пустите му баварци/. Обърнах се за последен път преди да ускоря и да навляза в хиперпространството при надлеза, от багажника бяха излезли две други нинджи и старателно изстъргваха приятелчето си. Следва /ли/ продължение?

Бегааааай, газиииииим!


Тема Re: Продължение.нови [re: koлoeздaч]  
Автор don_flo (Победител)
Публикувано07.05.06 14:16



А бе ти не беше ли тоя дето Генади го ЗгаЗИ с Голфа?
Много ти се е размътил мозъка бе. Купи ли си ново колело?

ПодУяне - Кварталът на Рогатите



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.