Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 11.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Къде си бе мамин рошльонови [re: Edward]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано08.09.07 16:21



"Не съм и голямо дете, а зрял човек." - Добре де, не вярвам че чак толкова не разбираш от майтап, но ... твоето магаре да е мъжко

.
"Футболът не е обикновено забавление..." - това е точно толкова вярно, колкото ако думичката "футболът" се замести с коя да е друга (бейзбол, баскетбол, хокей, тенис, голф, Ф1 и мн. др.) - просто хората влагат повече емоции в едно от тях и това го прави необикновено (за тях самите). Аз лично, за самия себе си съм избрал позицията да не се обвързвам прекалено силно към нещо, над което нямам никакъв контрол, особено ако за тези, от които зависи то е само средство за постигане на друга цел. Футболът отдавна не е това, което беше - игра за удоволствие, сега той основно е средство за печелене на пари. Разбира се, гледам футбол, имам си 2 любими отбора, но когато играе български отбор в Европа съм за него, без значение, че е "кръвния враг"

Още малко толерантност никога не е излишна

Тема Re: Къде си бе мамин рошльонови [re: мeтълДжyмa]  
Автор Edward (The king)
Публикувано09.09.07 23:04



Ако човек е фен, забравя българската принадлежност на вечния противник, така е по цял свят. Цял живот съм бил анти ЦСКА, не мога заради евро мачопве да съм за тях. Поне не съм лицем ерен, а откровен.

Е ако играят с румънци съм за тях, но това е друга тема.







Тема Re: Къде си бе мамин рошльонови [re: Edward]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано15.09.07 15:13



Добре, да погледнем нещата под друг ъгъл. Защо трябва да мразим? Когато мразим натрупваме отрицателна енергия, която ни прави раздразнителни, което пък от своя страна не е предпоставка за спокоен и щастлив живот. Не че съвременния живот може да бъде спокоен. Всъщност, точно заради това трябва да се стремим да избягваме отрицателните дразнители. Стига толкова психология, умен човек си, разбираш ме. А сега да погледнем причината (за омразата). Коя е тя? Това, че в определени периоди са били по-добри от вас? Не вярвам. Това е толкова естествено, колкото и обратното въпреки, че на всеки от нас му се иска само едното. Тогава кое? Ръководство, футболисти, публика...

Още малко толерантност никога не е излишна



Тема Re: Къде си бе мамин рошльонови [re: мeтълДжyмa]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано15.09.07 16:05



грешиш-
има някои неща , в които не са ни достигнали - играчи в евр. клубове - Барса , Байер , Атлетико , Пенев , Костадинов , Лечков , голове срещу най-големите , Парк Дьо Пренс , полуфинали , Отстраняване на големи отбори ,
и най - вече - Стоичков , Стоичков , Стоичков - с всичките му неоспорими дори и от тях успехи , и цялото му величие ,
толкова го мразят , че биха го убили на момента , но и това няма да им стигне , защото не могат да изтрият това , което е направил ,
това име винаги , винаги ще им бърка в сърцето и ще им трови душата



Тема Re: Къде си бе мамин рошльонови [re: =Kapлa=]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано16.09.07 15:59



Може би не си ме разбрала правилно. С това "Не вярвам" от фразата "Това, че в определени периоди са били по-добри от вас? Не вярвам." исках да кажа, че не вярвам това да е причината, а не за истинността на твърдението. Или пък аз нещо не съм разбрал... Добре, ако приемем, че те ви мразят заради по-големите ви успехи (според теб), тогава вие защо ги мразите?

Още малко толерантност никога не е излишна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.