Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 30.04.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак ни прекараха за сметка на прасетата  
Автор megamark (аналитик)
Публикувано23.11.05 17:22



Днес в "Меридиан Мач" излезе информация, че няма да предават директно мача с АЗ "Алкмаар", понеже са в един час мача на чорбата. Отново ловчалиите извън Ловеч ще го духаме. При положение, че прасетата нямат никакъв шанс в турнира, отделно, че и "викинг" не са никак атрактивен отбор, да се чуди човек. Имали повече фенове... вярно е, в тоталитарните години всеки малоумник беше или от Левски или ЦСКА и предаде тази тъпа идея- без грам мисъл на наследниците си. Не е чудно, че тъпаци от цяла България пълнят на 70- 80 % стадионите на двата измислени "гранда".При всичко положения мачът на Литекс ще е по- атрактивен. Дори да вземе нещо в Украйна ще играем осободено, иначе пък мачът ще е решаващ. От цялата работа положителното е да отидат повече хора, но в този студ до полунощ едва ли ще има толкова мераклии.Май Гришата трябва да раздава и алкохол преди този мач- или топли дрехи. Това не е толкова важно. Важно е да продължим напред!!!!



Тема Re: Пак ни прекараха за сметка на прасетатанови [re: megamark]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано23.11.05 17:59



Мили думи по адрес на телевизиите...
Надявам се все пак някой да се престраши да го предава. Ако не - радио. И без това сме свикнали...

То ние утре да си свършим работата пък другата седмица може и да сме запили доста преди мача

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Пак ни прекараха за сметка на прасетатанови [re: Beнaбили]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 19:38



Ще го предават на пълен запис в полунощ.Заради калинките. Нали знаете вица за приликата и разликата между ЦСКА и калинката. И двете са черевни, но калинката има точки.



Тема Да денови [re: Дидo]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано27.11.05 15:36



Ама мен какво ме грее записа в полунощ. Ако спечелим точка или ако Днипро се понапънат ( не виждам как ама чудеса ставагт) към полунощ се съмнявам, че ще мога да фокусирам правилно В другия случай просто ще спя...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема абе ейййй!нови [re: Beнaбили]  
Авторlilac (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 16:33



не знам хора ама сте яко сбъркани, това е единственият форум на Литекс-гордостта на Ловеч, който намерих ако има други светнете ме.. та затова ту кще напиша това нещо... не знам какво ви става "гришата трябвало да раздава топли дрехи", "гришата еди-кво си", ми той гришата да дойде да ви сготви а? не стига че човекът направи такъв отбор, който проби в евротурнирите, спечели шампионски титли и купи, а какво градският стадион не може да се напълни на мач на групите от уефа?!?!?! и то при тези цени на билетите?!?!?!? какво трябва да ви накара да отидете на стадиона бе хора?!?!?!?много бързо се наситихте на успехите май-май... затова ще ни подиграват софиянци, били сме най-смешните фенове в България.... ми така е... имаме ебаси якият тим а не може да се напълни стадиона. Ганчев го каза - момчетата искат няколко хиляди души съпорт, това им стига, каза ВИ, че иска да се върнете на трибуните... просто се вбесявам.....вие какво искате - да се махне ли? няма такъв отбор и такива фенове никъде - тимът гази в купа уефа, феновете не могат или не искат да напълнят малкия ни, но хубав стадион.....
или ще ни е по-добре да кретаме в Б група отново а вместо купа уефа да се радваме че сме минали няколко кръга от купата на българия
айде всички на стадиона
101% съпорт!
Само Ловеч!!!!!!!!!!!!
успех!
п.с. дано съм ви надъхал, надъхайте и вие вашите познати!



Тема Виж че се майтапим;)нови [re: lilac]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано30.11.05 17:56



Аз съм ходила на сняг на мач на Осъм.. и тази вечер ако имаше как да съм в Ловеч щях да съм на стадиона...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Виж че се майтапим;)нови [re: Beнaбили]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 18:52



Май тази вечер нашия стадион ще е по- пълен от чорбарския. Като не дойдат там от провинцията и ще има 5-6 хиляди на мача максимум. Пък и те с този анти футбол, който играят.



Тема Re: Виж че се майтапим;)нови [re: Дидo]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано30.11.05 19:05



Няма да се учудя, ако е така.
Особено като се знае, че мача няма да се предава.
Повечето ми познати в София, които са фенове на Литекс заминаха натам.
Така че искрено се надявам стадиона да се понапълни
(То все още има вероятност и аз да се прибера ама да видим дали ще успея)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.