Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 17.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мача за купата в четв; мача с Левски незнайно къде  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано08.11.05 21:22



Литекс е лишен от домакинство в следващия си домакински мач за 'побоя' над съдията на полувремето на последния мач. Което се оказва мача с Левски :)

Междувреммено мачът с Конелиано е преместен за четвъртък

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Мача за купата в четв; мача с Левски незнайно къденови [re: Beнaбили]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано08.11.05 22:53



Абе тоя "бияч" поне сложил ли му е поне една плюнка на чернодрешкото, да знаеш за кво ни наказват все пак?

Иначе според Нетинфо мачът с Конелиано е насрочен за четвъртък от 16:00 и ще се играе на Кочината.
Жалко, че не е на Академик :(((
Иначе сме там, мноо ясно!




Идем.

Тема Re: Мача за купата в четв; мача с Левски незнайнонови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано08.11.05 23:44



Миииииии... не, доколкото знам Наказват ни, че отдавна не са ни наказвали. Плюс 2 мача за Новакович ( май че бяха 2), че нещо взе да цели точно вратата може би?:)

Абе карай - да си ни наказват. Все тая. Чакам съобщение къде все пак ще играем :) Че майтапа на вечерта е, че ще играем на Армията :) Не че е невъзможно принципно ама...

Мдам. Що не е в петък да може да го гледам? Баси - последен ден преди да изчезна за седмица ми е четръртък - просто абсурд да се измъкна. Пфууу

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Мача за купата в четв; мача с Левски незнайно къденови [re: Beнaбили]  
Автор DBDWT 2OO5/O6 (!Champions!)
Публикувано09.11.05 21:38



1. Сираков е пуснал няква измислена молба да не се прилага това наказание на литекс хаха
2. Ако е в Пловдив елате:))


А Поморие?

Тема Re: Мачът е от 14.00нови [re: Meйджъp™]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано09.11.05 22:44



последно



Even though there may be times
It seems I’m far away
Never wonder where I am...


Тема Кога играете с говедата?нови [re: Beнaбили]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано13.11.05 11:04



Щото ако е на Армия ние сме там....нали трябва някой да вика КУР ЗА ЛЕВСКИ все пак.....

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема определенонови [re: TCP/lP]  
Автор kpъcтниkът (30х НОМЕР 1)
Публикувано18.11.05 05:40



аз другата седмица си идвам копеле и ако е на Армията мача то ще е подарък за коледа!

представяш ли си ... 90 мин ... говеда сини ... в село подуене ... и естествено класика в жанра ... КУР ЗА ЛЕФСКИ АЛЕ АЛЕ АЛЕ!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.