Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 19.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЛИТЕКС - ГЕНКнови  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано26.08.05 14:31







Тема Re: ЛИТЕКС - ГЕНКнови [re: Paзмиcли]  
Автор shevchenko (Люпко Петрович)
Публикувано26.08.05 14:49



Ще поживеем,ще видим какво ще стане.Доколкото знам български отбор никога не е отстранявал белгийски,така че мисля,че е време



Тема Ами ние..нови [re: shevchenko]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано26.08.05 15:00



имаме навика да сме първите в нещо..
Първи отбор да бие немски отбор в Германия например. Що да не разкараме белгийците? :)

Реално на фона на останалите алтернативи, Генк си е направо лесен съперник. Няма да ни е лесно, но определено можем и да ги отстраним.. Все пак те не са Беверен, а ние не сме Левски...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ами ние..нови [re: Beнaбили]  
Автор shevchenko (Люпко Петрович)
Публикувано26.08.05 15:32



Е те са по-силни от Беверен със сигурност

Най-важното е да не допсунем гол първият мач.Стойчо Стоилов на въпрос или по-точно съобщително изречение:"Г-ин Петрович се оплака от липсата на качествени футболисти в нападение" каза,че се надявал да удоволетворят желанието на старши треньора,така че може да има и нови футболисти.Лошо,че дотогава имаме само един официален мач с Черно море.Надявам се Новакович да вкара

Засега имат три хикса в първенството.Отстраняват Металургс (Латвия) с 3-0 и 3-2 две победи.Абе усещам 0-0 в Ловеч и 1-1 в Белгия.Нещо като когато бате ви Люпко отстрани Бран (Нор)



Тема Re: Ами ние..нови [re: shevchenko]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано26.08.05 15:46



Ще има тема за Генк по-късно тази седмица...
Уикенда ще се поразровя...

Иначе... мдам... нападателите ни са проблем както винаги. А ги няма и редовните заподозряни за измъкване на мачове, ако нападението спи(Росен например...)

Ще видим. Това беше най-добрия избор в групата(може би Партизан щеше да е по-добре, защото Люпко ги познава.... ама иначе... определено Генк са си на късмет)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: ЛИТЕКС - ГЕНКнови [re: Paзмиcли]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано27.08.05 01:29



Трябва да ги отстраните! :)
Айде успех и късмет!

ливърпул - ЦСКА 0-1! Това го можем само ние!


Тема Re: Ами ние..нови [re: shevchenko]  
АвторBeckham (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 00:30



Toq Bobi Hazuroz mnogo zabloden we.Dva puti sam sreshtu vratarq v Hurvatska ne moje da vkara mnogo qsno che bate Lupko shte iska napadateli puk toq Novakovich mai nqma da igrae i sreshtu Genk.Napravo tragediq s toq Hazurov.



Тема Re: ЛИТЕКС - ГЕНКнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Zdraveca (Lovech)
Публикувано28.08.05 10:29



Много ми се иска ама с тез нападатели и Пръчката (Сичеро) у защита не го вярвам.Дано дано.



Тема Re: ЛИТЕКС - ГЕНКнови [re: shevchenko]  
Автор pitomec (заблуден)
Публикувано28.08.05 12:23



Абе то мома се случи да роди,та Литекс да не отстрани Генк Ако трябва да сме точни,от четирите съперника на българските отбори най-преодолим е нашия съперник... С Шлюпко Дамаджаната или с някой друг начело,с нападатели или с централни защитници като нападатели дано да имаме късмет Две борчески 0:0 и малко повече късмет при дузпите и ... готово



Тема Генк мачка Андерлехт насред "Феникс"нови [re: Paзмиcли]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано28.08.05 20:48



Въпреки хетрика на Мбо Мпенза за Андерлехт, съперникът на Литекс в първия кръг на УЕФА Къп - Расинг Генк - засега се добира до престижно равенство - 3:3. Три гола срещу участника в групите на Шампионската лига само в рамките на 10-ина минути респектират, въпреки че са вкарани срещу числено намаления състав на брюкселци.
Ще берем ядове срещу тези, но аз съм оптимист.




Keep refreshing!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.