Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 01.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Екскурзия до Ловеч за мача Литекс - Генк (15 септ)  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано08.09.05 19:18



Ако някой от софийските ловчанлии смята да пътува за мача Литекс - Генк другия четвъртък, да свирка в темата, да мислим някаква организация, че този път нещо го закъсахме с транспорта. Ние сме трима човека. Ако се съберат 7-9 човека - има изгодна оферта за микробусче.
Пишете.



Against the wind


Тема Аз съм паснови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано08.09.05 19:20



Няма как да се измъкна от работа

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Аз съм паснови [re: Beнaбили]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано08.09.05 19:26



Тръгваме 17.00, отиваме на мача, поливаме победата докато гледаме Болтън - Доко и се връщаме.



Against the wind


Тема В четвъртък няма какнови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано08.09.05 19:46



Нямам мърдане от офиса преди 18.30...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: В четвъртък няма какнови [re: Beнaбили]  
Авторннaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 21:55



Значи героинята на Айзък Азимов, няма да може да присъства на мача на любимия си отбор?Много жалко, тези хора в офиса не знаят ли кой работи при тях?. Време е ръководството на "Литекс" да взе необходимите мерки и да осигури подобаваща като престиж и заплащане работа на интелигентната модераторка на клуба. Това го казвам абсолютно сериозно, без да я познавам лично.



Тема Re: В четвъртък няма какнови [re: ннaблюдaтeл]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано10.09.05 11:20



Аз свястна работа си имам, спокойно
Просто понякога няма как.... това му е лошото да не живеш в града на отбора си...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: В четвъртък няма какнови [re: Beнaбили]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 15:19



Винаги има по- хубави и по -добре платени. Остава Гриша Ганчев да чете тук и да изпрати хеликоптер. Ами ако си кадема на отбора?Едно класиране за групите ще донесе на отбора 3,2 млн , доколкото съм чел. Струва си, нали?



Тема Re: Екскурзия до Ловеч за мача Литекс - Генк (15 септ)нови [re: Meйджъp™]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано12.09.05 16:22



Намерили сме едно "такси", което ще ни вземе по 10 лева за отиване и връщане. Търси се още един човек за колата. Желаещи?



Against the wind



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.