Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 29.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ще дават ли мача с Генк по тв?  
АвторДжoнaтaн (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 18:58



. Фен съм на Литекс, но не съм от Ловеч и нямам възможност да дойда на 15. 09 , за да гледам мачаЩе дават ли мача Литекс- Генк по тв. В един спортен вестник прочетох , че ще има само разширен репортаж, а ще дават мача на Локо ПД. Знаете ли нещо?



Тема Re: Ще дават ли мача с Генк по тв?нови [re: Джoнaтaн]  
Автор shevchenko (Люпко Петрович)
Публикувано08.09.05 02:09



еми аз до днес знаех,че няма да дават нито единият от двата мча. :(( ето обаче на какво се натъкнах в 7 дни спорт:

БНТ може да излъчва и домакинския мач на Литекс от I кръг в турнира за Купата на УЕФА с Генк, научи "7 дни спорт".
В момента представители на държавната телевизия преговарят с немската медийна групировка "Глобал", която държи правата на тима от Ловеч. Целта на БНТ е да не плаща за мача, а да направи бартер срещу рекламно време.
Ако се стигне до подписване на договор, Канал 1 ще покаже Литекс - Генк на 15 септември. Интерес към този двубой проявява и bTV.
БНТ вече уреди директната транслация на двата мача на ЦСКА с Байер, както и двубоите Левски - Оксер и Локомотив (Пд) - Болтън

Интересно обаче как ще дават и нашият мач и Левркузен - ЦСКА като са по едно и също време?????? Дано се измисли нещо,ако трябва да се смени и началният час...



Тема Re: Ще дават ли мача с Генк по тв?нови [re: shevchenko]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано08.09.05 02:46



Абе началния час няма как да се смени... Ама съм гледала на БНТ едни комбинирани предавания на 2 мача едновременно... Надявам се да не са това плановете

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ще дават ли мача с Генк по тв?нови [re: Beнaбили]  
Автор _NEN_ ()
Публикувано08.09.05 17:01



може да пуснат единия по К1 а другия по сателита



Тема Re: Ще дават ли мача с Генк по тв?нови [re: _NEN_]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано08.09.05 17:23



Може.... не знам.
Чакаме малко по-официална информация...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Сакън...нови [re: Beнaбили]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано10.09.05 11:48



...тия комбинации са меко казано противни...
дано се спрат на варианта единия мач да е по сателитния, както е споменато



Тема Re: Сакън...нови [re: Pennywise]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано10.09.05 15:13



И аз това казвам де
Ама ония тикви в спортната редакция кой знае какво ще измислят...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Сакън...нови [re: Beнaбили]  
АвторИчo пичa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 14:04



Пичове, съжалявам , че няма да гледате мача. Дано да дойдат повече хора на стадиона и да подкрепят отбора, въпреки дъжда, който се очаква. Но нашите съграждани ги мързи, пък и не им се дават по 2 лева и като нищо ще гледат чорбата по тв.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.