Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 24.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Тема Отново счупиха крака на наш играч на Армията...нови  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано16.08.05 10:51



След като преди няколко години Гай счупи крака на Стойчо Стоилов след зверско влизане, за което дори не беше отсъден фаул, камо ли да се даде закономерен червен картон, онзи ден историята се повтори - Хидиуед влезе брутално в краката на Костадин Хазуров и .... дори нямаше фаул.

Този футболист вече свърши за футбола. Едно на ръка, че беше пълен мишок на терена, не ми се мисли какъв ще се завърне от контузията.
Жалко, че трябваше по този начин да напусне титулярния състав...




Keep refreshing!


Тема Re: Отново счупиха крака на наш играч на Армията...нови [re: Meйджъp™]  
Автор eлия ()
Публикувано16.08.05 14:56



Аз лично съжалявам, че така се получи с Коцето. Не ми е работа да поднасям аз извинения, само мога да отбележа, че по мое лично мнение и двата случая са случайности. Което не ги оправдава, разбира се.
Не вярвам Мурад да е забравил къде игра само допреди два месеца, нито Коцето да е забравил. Просто мача беше много истински, много силен, много оспорван и всички на терена горяха в него.
Съдията просто не знаеше на кой свят е. Не знаеше какво да свири, кога да свири, как да различи симулация от сериозен фаул... И това в двете посоки.

Все пак - като изключим контузията на Коцето, за която още веднъж изказвам съжаление - мисля, че стана един истински мач, от каквито мачове нашия футбол има нужда. Когато всички мачове станат такива - истински, непредвидими... ще дръпне напред и футбола ни.

Поздравявам Литекс за играта им. Сигурна съм, че ще има успехи за този отбор, че ще се класира пак за ЕКТ и ще стискам палци за Литекс срещу Риека.



Тема Re: Отново счупиха крака на наш играч на Армията..нови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано16.08.05 15:17



Амииии. случва се.
Честно казано в самия момент и аз не видях да има нещо чак толкова сериозно.. За съжаление после нещата се оказа по-различни...

Не мисля, че беше нарочно. Просто се случи...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Отново счупиха крака на наш играч на Армията... [re: Meйджъp™]  
Автор pitomec (заблуден)
Публикувано16.08.05 16:29



Мурад по принцип е куче,и то доста злобно,но в случая с К.Хазуров като че ли не става дума за умисъл,а по-скоро за нещастно стечение на обстоятелствата[otkacham Наистина жалко за това момче,точно беше започнал да се налага като титуляр при чорбата и се контузи,остана дълго време извън титулярния чорбарски състав,дойде в Литекс,започна като титуляр и ... може и да си прав,че ще е до тукМного жалко
А съдията просто не само в този случай,но като цяло не беше в час през целия мач




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.