Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 02.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема и ся кво ???нови [re: Zdraveca]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 11:42



Май че и ти достигна до моето мнение... :

цитирам:

" Re: Аз пък неискам "фенове" като теб!!! [re: shevchenko] Темата е видяна: 355
Автор Zdraveca (Lovech)
Публикувано 21.04.05 18:51

Както се пее в песента ''Винаги сас ВАС".
Кво искате от отбора ония се прибрали 11 човека отзад и само се ритат на една картофена нива.Сега като бием локото ще сте парви фенове а?
Аз феновете поименно ще ти ги изброя но ти не си там.И без това повече от 50-100 човека не викат а семкари не ни трябват."

..................................................................................



Тема Re: И забравих.....нови [re: shevchenko]  
Автор eлия ()
Публикувано02.06.05 12:22



Няма да ти влезна в тона, от уважение към другите привърженици на Литекс в този клуб. Само ще отбележа, че ми заприлича като две капки вода на онзи привърженик на Берое, за когото ти разказвах.
Освен да се усмихна с великодушната усмивка на Големите... друг избор не ми оставяш.

И пожелавам успех на Литекс.. въпреки теб!



Тема Re: И забравих.....нови [re: eлия]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано02.06.05 18:12



А аз пожекалавам успех на ЦСКА в ЕКТ не въпреки теб Желая го от сърце на всички български отбори

А иначе великодушната усмивка на "големите" можеш да си я завреш.....знаеш къде Фактите са си факти и ти няма как да ги промениш колкото и да се усмихваш.От ерата Литекс ,най-запомнящото ви се евроучастие е стигането до втори кръг в УЕФА,колко сте силни само,нали? За трансферите вече споменах - в последните 3 години най-силният е Светльо Петров в Кубан -)) Сега си спомням,че писа и за треньори - всъщност няма как да не споменем,че този корифей на треньорската мисъл,а именно Тройчо е ваш кадър.6 гола от Чехия,6 от рязаните,5 от Австрия.Това е положението....

Сега предлагам да пийнеш една напитка и да огрееш света с усмивката си,което несъмнено отново ще бъде великодушие на "големият"


П.С. Много лошо за теб,че дойде Люпко - миналата година и купата ви взе и от първенството ви отказа



Тема Re: И забравих.....нови [re: shevchenko]  
Автор eлия ()
Публикувано02.06.05 21:17



О... ама то имало и "ера Литекс"??? Как да не се усмихна на това!

Възможно е и да е имало.. в региона на Плевенска област... Не забравяй, че имате толкова титли, колкото има Славия да речем...

Наистина за Литекс е добре, че дойде Любко... така ще имате възможност да се изравните с левски-подуяне по успехи - а именно отстранени европийски шампиони. Те вече отстраниха Любко... сега вие имате този шанс.

Що се отнася до Стойчо... всеки треньор си има своите загуби... Без треньорите произлезли от Литекс.. просто защото няма такива!

Изобщо какво имате да те питам? Нямате история, нямате минало, нямате легенди, нямате успехи и даже нямате неуспехи... С други думи... дали е имало Осъм или не.... дали има Литекс или не... дали ще има Литекс или не... футболната история на България няма да забележи...

Затова аз ще се усмихвам винаги... ти се усмихваш отскоро... и не за дълго... То и Проточанов направи Нафтата отбор... ама ги виждаме сега... И вие така... лижете подметките на Гришата... защото само на този мъж дължите и появата и съществуването си... Докато му писне...

И още нещо ще ти кажа за последно...
Добитъка си е добитък... ама поне ни прави скомина... и примерно ни боли от онези седем гола... докато осемте от вас дори не ни впечатляват... хилиме се... Лошо няма....

Не забравяй... че догодина, когато ЦСКА отново гостева в Ловеч... ще видиш три звезди на фланелките ни... Под секрет ще ти кажа... че Мосад са виновни за това....



Тема Прекалявате и двамата.нови [re: eлия]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано03.06.05 13:23



елия,

Харесва ли ти или не имаше няколко поредни години , в които Литекс диктуваха положението въ българския футбол. Ако ти е къса паметта - кажи да припомня.

Ако за теб минало и легенди значи само титли, мога само да те съжалявам. Осъм си има и минало и легенди. Само че ти предполагам не беше и чувала за този отбор преди да влезем в А група.

В този клуб няма да се търпят обиди към който и да е отбор. Особено към Левски/ЦСКА от привърженици на другия отбор. Плюй си из другите клубове. А за обиди към Литекс да не говорим.

Шева,

спокойно :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Прекалявате и двамата.нови [re: Beнaбили]  
Автор eлия ()
Публикувано03.06.05 14:22



За мен ли споменаваш, че имам къса памет???
Тук някой други имат къса памет и забравят нещата за които споменаваш. Така че, опресни им на тях паметта. Впрочем не те познавам достатъчно, и предстои да разбера дали това е принципна твоя позиция или избирателно подхождаш към нея.

За мен менало и легенди означават не само титли, така че не ме съжалявай... Означават не един, а три полуфинал в Европа, отстранени не един, а три действащи европейски шампиони, означава много спечелени купи от турнири с участие на европейски грандове, (мини някой ден през музея на ЦСКА и ще се шашнеш от купи от престижни турнири. Последния го спечелихме в Германия с участието на Вердер, ако не се лъжа), означава не една, а три златни обувки за европейски голмайстори, означава легенди в българския футбол станали звезди в ЦСКА и играли за европейски грандове като Барселона, Байерн Мюнхен, Атлетико, Парма (в силните й години), Селтик - и печелили с тях европейски турнири, златни топки и голмайсторски призове на световни първенства. Означава филми за ЦСКА снимани специално за чуждестранни телевизии...
Титлите на България са само 30... няма да ги броя... Няма да броя Купите на България и Купите на Съветската Армия.
А.. впрочем... тази купа, която миналата година спечелихте срещу нас... знаеш ли че сме й първия носител?

И да.. вярно е, че не бях чувала нищо за този отбор преди да ви поеме Гриша Ганчев. А дори и сега, след като ви пое - не съм чувала нищо за миналото на Литекс и негови легенди. Но не е ли именно това доказателство в сравнението между Литекс и ЦСКА, за моята теза?

И моля те - кажи ми че съм те разбрала неправилно... Последния ти абзац означава ли, че може на воля да се плюе ЦСКА, а ако се появи някой от ЦСКА за да си защити клуба, ще му се намачка фасона?



Тема Re: И забравих.....нови [re: eлия]  
Автор Meйджъp™ (грингос)
Публикувано03.06.05 14:33



Ми толкова по-зле за вас, комунистически изчадия, че един отбор без история без минало и без легенди ви намачка свинския фасон с 8:0.








Тема Re: И забравих.....нови [re: Meйджъp™]  
Автор eлия ()
Публикувано03.06.05 15:00



Че какво лошо има да дарим миг щастие на едно малко градче? Така от любов към вас ви даряваме история...
Нали се сещаш, че надали от Ливерпуул се сещат, че сме ги отстранили преди повече от 20 години... Но то остава в нашата история.. Така и с вас... По-златна страница във футболната си история няма да имате никога. Добре че е ЦСКА... та да ви запомним с нещо...



Тема Това и очаквахнови [re: eлия]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано03.06.05 15:10



Поредният привързан към успеха,а не към отбораМоме тия успехи какво ми ги въртиш като развалвна плоча по 18736483829927 пътиГоворехме за ЦСКА сега Ако имаш нещо по темата - давай тия не ми се слушат повечеОтносно треньорите - не бяхте ли вие последният отбор на един наш мустакат кадърВиждаме ви "страхотната" школа на специалисти - щом сте решили да вземете Феро

В интерес на истина имаме по-малко титли от Славия,но щом за теб е срамно да си с успехите на Славия....аз май няма какво да добавя.Ако ти си взела книшката с традициите на отборите и си ги разгледала и след това си избрала за кой отбор си - то мен Литекс не ме грабна по такъв мизерен лузърски начин.Не съм от Литекс,заради успехите им в миналото и за да казвам,ама видиш ли аз съм за тия с най-многотот титли и т.н. за разлика от вас феновете на двата "гранда",които сте лузъри в живота и това ви е единственият наичн,чрез който можете да се "изяввявате"



Тема Re: И забравих.....нови [re: eлия]  
Автор Meйджъp™ (грингос)
Публикувано03.06.05 15:13



Дупедавци ли се нарекохте?








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.