Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 01.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Шум си отиденови  
Автор Zdraveca (Lovech)
Публикувано08.05.05 19:04



Е дано да е за добро.



Тема Re:нови [re: Zdraveca]  
Автор Meйджъp™ (грингос)
Публикувано08.05.05 22:45



Ох, дано вземат Стойкица. Дано, дано.

Но в най-добрия случай да върнат "треньора с име на кола".



Relax :)


Тема Re:нови [re: Meйджъp™]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано09.05.05 01:14



не,не само не и мустакатият металист



Тема Re: Шум си отиденови [re: Zdraveca]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано09.05.05 01:15



едва ли...



Тема Re: Шум си отиденови [re: Zdraveca]  
Автор pitomec (непознат )
Публикувано09.05.05 16:02



Абе аз още преди 2-3 месеца написах тука в този клуб,че Мошето не става за треньор на Литекс,ама баш капацитетите скочиха отгоре ми,че не разбирам от тия работи и че най-добрите треньори които са идвали в Литекс били Мошето и Шлюпко Петрович Дрън,дрън ... ама той и Гришата случва на треньориииии,едни все такива заслужили,умнихвани единия удари го в другия А пък и да му се чудиш на нервите на Гришата...колко дълго може да търпи да му танцуват по нервите световно /не/ известни специалисти като Мошето Бе с тия играчи,който и да е от агитката на Литекс можеше да направи по-добри мачовеама нали Мошето беше много умен,оставаше и Несебър да дойде да ни опъне в ЛовечДа се маха и да не се обръща към Ловеч,че .... иде ми да изпсувам ама така по нашенски,дъъъъълго и цинично,ама от дамите ме е срам



Тема Една малко по-друга гледна точканови [re: Zdraveca]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано09.05.05 17:06



Такам.
Шум си отива. Дотук... познато. Само че това ли трябваше да стане? Дали беше най-добрия треньор за Литекс? Не знам. Никога няма да узнаем. Той нямаше шанса да покаже какво може. Все отбор напълно разсипан от едно треньорско недуразумение...

Както и да е. Минало... на мен ми се искаше да остане шпоне до края на сезона... Но ако и той не вярва, че може, може и така да е по-добре...

Да видим сега какво ще стане... Засега..... така отбор не се гради.... трябва да се вземе треньор и д се остави да работи.. година-2.. колкото трябва. Ама някак си не виждам как ще стане...

САМО ЛИТЕКС!!!

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Една малко по-друга гледна точканови [re: Beнaбили]  
Автор Meйджъp™ (грингос)
Публикувано09.05.05 18:47



ТРОЙЧО Е ВИНОВЕН!







Тема Re: Шум си отиденови [re: pitomec]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано09.05.05 21:56



Eле пък,ако редяхте и състава на Макаби Хайфа вместо него преди няколко години,тогава Ман Юн и Леверкузен,не с три гола разлика щяха да паднат от Макаби (както всъщност стана),ами направо с двуцифрен резултат



Тема Re: Шум си отиденови [re: Zdraveca]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано10.05.05 05:02



Голяма грешка да го изтървете!
Не може да идва такъв специалист в България и след няколко несполучливи мача да си ходи. Това е най-малкото подигравка...
бахти и смешниците са собствениците на нашите отбори... то за това и няма пробив в Европа (една от многото причини).

СТОЙКО КАЗА КУР ЗА ЛЕВСКИ, ЕЙ, ЕЙ!


Тема Re: Шум си отиденови [re: shevchenko]  
Автор pitomec (непознат )
Публикувано10.05.05 14:15



Ееееее,това брато вече си е късметМакабито предвождано от Мошето имаше шанса да срещне Ман Юнайтед и Леверкузен и да им направи по три гола разлика,ама я си представи ,че вместо тях по пътя из Европа срещу Макабито бяха се изпречили я Локо СФ,я Локо Пд или пък голобрадите юноши на Пиринчо-спукана му беше работата и на Макабито и на Мошето,защото ако не ме лъже паметта на тия трите отбора Литекс вкара общо 1 гол Пък и доколкото съм в час с досегашните мачове на Литекс предвождан от великия кормчия Шум,май нямаме победа с три гола разлика,а общо три гола вкарвахме за има - няма 5-6 мача,или средно по по-малко от по 0.5 гола на мач,С подобна резултатност и игра спокойно можеше да сме лидери на някоя от "В" групите,ама за там великото Моше няма лицензА и да ти кажа на мен лично не ми пука кой какъв е бил преди нам си колко години и с кого докъде е стигнал,мен ме интересува като отида на мач,любимият ми отбор да играе добре,красиво и винаги да вкарва поне по един гол в повече от противника ,тогава приемам,че треньорчото си заработва заплатата ,а Мошето май бадева яде парите на Гришата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.