Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 17.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Pichove...нови  
Автор epicmaniac (101% Армеец)
Публикувано29.04.05 00:31



..i picheta, machyt Litex - CSKA otdavna e spazaren za pobeda na bydeshtite shampioni (za 30ti pyt) na Bulgaria!
I poradi kofti obstoiatelstvata, v koito Litex izpadna predvid 2-te neochakvani zagubi, shte uchastvate v evroturnirite drugata godina!
Do togava vi e pozvoleno da gradite otbor s Ickah4o!
Imate pochti godina - ne ia gubete!
SAMO CSKA...
P.S.
A be sega se sehtam che FEKALESKI niama kak da biat Nesebyr, taka che mojem da vi pusnem i X - stiskaite palci! Ahahahaha!




Тема Re: Pichove... [re: epicmaniac]  
Авторичo пичa (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 14:56



Чорбице, я си провери статистиката, откато Гриша Ганчев пое отбора какъв ви е балансът с Литекс". Да не говорим за онова 8 на 0.Вижте си смешния отбор и тогава приказвайте. най- добрите ви нападатели са Тиаго и Й. Тодоров. Освен това има едно джудже Хр. Янев. Другото са посредствени футболистчета. Какви турнири, какви шампиони сте? Никой отбор тази година не заслужава да играе в турнирите, защото ще бъде смях.Така че и да станете незнайно как шампиони- все тази. Ще излагате футбола с тези джуджета по 1,60 с вдигнати ръце. А пропо и другото щяло да сваля гипса.С Янев и Й. Тодоров и Бадема стават три. Да не забравяме и антифутболиста Снежака- Гай.Жив кахър сте. Пак ще ревете на умряло. Тогава ела в сайта



Тема Re: Pichove...нови [re: ичo пичa]  
Авторичo пичa (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 14:58



Отговарям аз, понеже такъв ми е прякорът и се чувствах задължен.До 07. 05. 2005г. Ще ви смачкаме !!!!



Тема A be,нови [re: ичo пичa]  
Автор epicmaniac (101% Армеец)
Публикувано29.04.05 20:38



Pich li si, pichka li si, ne te znam!
Ti ot humor ne razbirash li, be?
Aaaa, iasno - ti si fen na Litex i na Govedata i poradi tazi prichina mojesh samo da psuvash drugite i da velichaesh svoite!
A ma verno si selianin, bate!
Lichi si, che si ot dylbokia provans!
I sled macha shte doida, ne se pritesniavai!
Ili shte vi pozdravia s pobedata ili shte chakam pozdravlenia lichno ot teb!
Stava li?



Тема Няколко... съображениянови [re: epicmaniac]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано29.04.05 21:03



1. Само пичове ли? Ми дамите? Амаха.. дискриминация

2. Що ли имам разни други спомени за мачове Литекс-ЦСКА... :) Че и за едно безумие, дето Геренци още завиждат за него :)))

3. Аз май някъде казах... поръчала съм си специален подарък за рождения ден - победа на Литакс. А последния път като си гледах ЕГН-то, рождения ден се падаше на 7-ми май :)

4. Модераторски офф - Пиши на кирилица моля :) Благодаря

5. Ама мнооого е забавно преди мач да се почне да се обяснява кой ще бие. Ако си сигурен - парички->ЕФУ или някъде другаде -> забогатяваш. Всичко друго са само фантастики :)))

6. Принципно вие сте по-добрия избор за шампион. ама който и да стане няма да глредаме нищо ново навън. За съжаление

7. САМО ЛИТЕКС!!!

8. Позволено ни е? От кого това?

Ааааа... сетих се какво ти става - притеснява те този мач.... Само да не забравиш,ако спечелим да минеш и да кажеш "Честита победа"

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Няколко... съображениянови [re: Beнaбили]  
Автор eлия ()
Публикувано30.04.05 14:09



А кой да играе за турнирите, ако не Литекс?
Славия?
Тъпотии...

Мисля, че наистина този мач няма да го загубим. Не за друго, а поради инерцията на отбора след мача с левски-пд. И поради това, че на Черепа му трябва тази титла както никога досега.
Аз лично не се радвам особено на тази титла. Радвам се само, че чрез нея се мачка психиката на добитчетата - и това е.

А турнирите... много неща са нужни за турнирите. Да се наливат много пари в клубове, бази, детско-юношески школи. Да се намали А група, за да се концентрират силните български футболисти в малко клубове и да има повече решаващи мачове. Това е мисля.... дотогава - ще се радваме на това, което за други е срам...

Това за което ми е най-шибано, е че титлата не е важна толкова. Проблема е, че в Лигата нямаме никакъв шанс за групите. Но за УЕФА е далеч по-лесно. И ще вземе добитъка да влезе в групите и сума мучене има да се мучи.

Та така...

А... и друго...
Този мач ще си зависи от много неща в настроението на отборите. ЦСКА не е по-слаб от Пирин или от Локо Пд - да не говорим за Локо Сф... така че победа в Ловеч не би била изненада и ще бъде нещо като финал на първенството. В същото време Литекс ако иска - играе, при това в този случай има за какво да играе. Много неясен мач е... зависи и от развоя на други мачове... и така...



Тема Re: Няколко... съображениянови [re: Beнaбили]  
Автор epicmaniac (101% Армеец)
Публикувано01.05.05 13:08



1. Мисля казах и пичета! Ок, де, мадами!

2. И аз имам спомени - как трябва дас те ни благодарни, че ви дадохме титлата на армията!

3. Ако искаш специален подарък, съм готов да ти предложа вечеря, цветя, разходка с лодка по реката, дори брак, но не и победа срещу ЦСКА!

4. Модераторски офф - Пиша, пиша!!!

5. И без това съм фен на фантастиката!

6. Нямам какво да коментирам!

7. САМО ЦСКА!

8. Тук не си хванала хумористичния елемент! Отпусни се!

Мачът хич не ме притеснява! Уверен съм в положителния развой! Разбира се, че ще дойда тука след срещата! А кой кого ще поздравява - ще видим!




Тема Re: Няколко... съображениянови [re: epicmaniac]  
Автор vogelfrei (massiF BLAttack)
Публикувано01.05.05 16:53



2. Хех, а вие май трябва да ни благодарите, че спечелихте първия си трофей от няколко години насам, когато Вальо Станчев съвсем без да иска засече едно прострелно центриране накрая на мача.

Che cosa mi proponi?
Un scandalo simile a una morte a civile...


Тема Re: Няколко... съображениянови [re: vogelfrei]  
Автор eлия ()
Публикувано02.05.05 02:51



Гледай сега... да говорим за футбол и за "засече съвсем без да иска" си е малко несериозно. Със същия успех мога аз да кажа "Оми вие съвсем без да искате ни вкарахте осем гола - по случайност"...
Както й да е...

Да се изкажеш точно за ЦСКА, че е спечелил "първия си трофей от няколко години насам" благодарение на Литекс е още по-несериозно. Не забравяй, че това е най-титулувания клуб в България. Най-много свикнал на титли от всички. А ако махнем левски-пд - повече от всички останали взети заедно.

Така или иначе... не бива един мач между нас да е повод за настроения или лошо чувство. Нека не забравяме, че има общ враг, от който идват всички проблеми и заради който просто няма как да се решават честно титлите...



Тема Re: Няколко... съображениянови [re: epicmaniac]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано02.05.05 16:56



8. Хванах го де. Спокойно

ПС: Ако си тук ощв в понеделник ще имаш честито от мен ако ни биете (понеделник... щото ще се изпарявам от виртуалниоя свят за уикенда... няма как... трябва да се празнува :) )

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.